Darujete starší či nepoužívaný notebook?

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #75 kdy: 29. 08. 2014, 14:02:41 »
Mirku Prýmku, děkuji za nabídku pomoci. Čerstvě teď zase prožívám 7 tučných let, protože se to zase zhouplo ke druhé zdi
Tak aspoň že tak. Kdybych někdy něčím mohl pomoct, tak se ozvi, klidně přes PM.


Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #76 kdy: 29. 08. 2014, 14:19:42 »

Jestli ti to nějakpomůže tak Nové Město na Moravě
Já o žádnou pomoc nežádám. Ptal jsem se z toho důvodu, že bych do některých notebooků měl zdravé LCD, případně další díly. Pokud je to skutečně pro postiženou paní, tak vidím jako reálné i nějaký použitelný notebook složit z toho, co se lidem válí doma. Notebooky opravuji 20 let a vím, že často lidi vyřadí slušný notebook kvůli drobné závadě. Ale z Tvého tónu mám pocit, že s podobnými nabídkami spíše obtěžuji.
Pokud vím, tak jí odešly repráčky (nejde zvuk), dá se říct, že jsi jedinný, který se ptá co vlastně tomu notebooku je, že sháním jiný. Což oceňuji.

Chez

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #77 kdy: 29. 08. 2014, 14:43:51 »

Jestli ti to nějakpomůže tak Nové Město na Moravě
Já o žádnou pomoc nežádám. Ptal jsem se z toho důvodu, že bych do některých notebooků měl zdravé LCD, případně další díly. Pokud je to skutečně pro postiženou paní, tak vidím jako reálné i nějaký použitelný notebook složit z toho, co se lidem válí doma. Notebooky opravuji 20 let a vím, že často lidi vyřadí slušný notebook kvůli drobné závadě. Ale z Tvého tónu mám pocit, že s podobnými nabídkami spíše obtěžuji.
Pokud vím, tak jí odešly repráčky (nejde zvuk), dá se říct, že jsi jedinný, který se ptá co vlastně tomu notebooku je, že sháním jiný. Což oceňuji.
Bohužel to mám zhruba 250km, protože jinak mám nutkání se na to zaskočit podívat. Poměrně často jsem zažil, že byl vadný jen stereo jack konektor pro sluchátka a držel odpojené repro i ve chvíli, kdy tam sluchátka nebyla. Na sluchátka to má snahu vyloudit nějaký zvuk? Případně vyzkoušet nějakou live distribuci linuxu, jestli to není jen sw problém? Možná už jste tohle vše vyzkoušeli, píšu jen, co mě hned teď napadá. Pokud byste si na to troufli, tak zkusit na desce najít výstup ze zvukového čipu a píchnout tam hrot osciloskopu, nebo alespoň měřáku. Pokud by byla v háji zvukovka a zbytek notebooku v pořádku, tak by stačila externí zvuková karta do usb, pár jich tu mám.

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #78 kdy: 29. 08. 2014, 14:49:20 »
@Chez

Jedná se o stolní počítač, který je historického data; známá by chtěla notebook z důvodu mobilnosti; povedlo se mi notebook na netu nějaký schrastit, s tím, že v případě, že nebude vyhovovat můžu ho vrátit.

Bla

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #79 kdy: 29. 08. 2014, 14:51:15 »
@Bla: Leontice s klidem neco poslu, pokud posles dvojnasobek toho, co jsem poslal, ne 4 kila.

Žádné nadaci Leontínce, těm přispěju JÁ, TY napiš Aloisovi o číslo účtu a pošli té nebohé paní dvě kila na pořádnou myš a podložku žvanile.
Jistě budeš mít naprostou jistotu, že Alois to nemá pro sebe!


Dzavy

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #80 kdy: 29. 08. 2014, 14:57:01 »
Pokud vím, tak jí odešly repráčky (nejde zvuk), dá se říct, že jsi jedinný, který se ptá co vlastně tomu notebooku je, že sháním jiný. Což oceňuji.

Jedná se o stolní počítač, který je historického data; známá by chtěla notebook z důvodu mobilnosti; povedlo se mi notebook na netu nějaký schrastit, s tím, že v případě, že nebude vyhovovat můžu ho vrátit.

Ja bych toho chtel...

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #81 kdy: 29. 08. 2014, 14:59:44 »
@Bla: Leontice s klidem neco poslu, pokud posles dvojnasobek toho, co jsem poslal, ne 4 kila.

Žádné nadaci Leontínce, těm přispěju JÁ, TY napiš Aloisovi o číslo účtu a pošli té nebohé paní dvě kila na pořádnou myš a podložku žvanile.
Jistě budeš mít naprostou jistotu, že Alois to nemá pro sebe!
Myš i podložku má. A kdybys přestal toto téma zavalovat svými výlevy bylo by to  nejlepší co bys mohl udělat.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #82 kdy: 29. 08. 2014, 15:31:39 »
@Bla: Leontice s klidem neco poslu, pokud posles dvojnasobek toho, co jsem poslal, ne 4 kila.

Žádné nadaci Leontínce, těm přispěju JÁ, TY napiš Aloisovi o číslo účtu a pošli té nebohé paní dvě kila na pořádnou myš a podložku žvanile.
Jistě budeš mít naprostou jistotu, že Alois to nemá pro sebe!

Prosimte, jdi si dat studenou sprchu. U notebooku vetsina lidi mys nepouziva a ja ji budu posilat podlozku! No z toho by tedy byla uplne nalevo, ze by si ji i mohla davat pod kafe.

Budto prestan delat chytreho a prijd s necim konkretnim uzitecnym, nebo mne polib v zakonceni zazivaciho traktu.

Bla

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #83 kdy: 29. 08. 2014, 19:50:41 »

No tak si za to koupí třeba brašnu nebo možná víc paměti.
Tvrdíš, že jim věříš, no tak se předvěď, jak jim daruješ.

No dobře, nemusíš, nerad ti to říkám, ale z mého pohledu jsi jen plný nočník, který shodou okolností umí psát, což je ovšem jediné, co dokáže ;)

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #84 kdy: 29. 08. 2014, 21:41:23 »
@Bla: Prosimte, nech si uz ty kydy. BTW, kde jsi videl videl brasnu nebo pamet za 2 kila? Mluvis z cesty.

Bla

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #85 kdy: 29. 08. 2014, 22:08:38 »
Tak ty dáš základ dvě kila a oni si už zbytek přidají.
Fakt se směju tomu, jak jen žvaníš, žvaníš, žvaníš, žvaníš, ale že bys jim teda fakt něco dal, tak to ne  ;D ;D ;D
Ubožáku  ;)

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #86 kdy: 30. 08. 2014, 07:04:56 »
Tak ty dáš základ dvě kila a oni si už zbytek přidají.
Fakt se směju tomu, jak jen žvaníš, žvaníš, žvaníš, žvaníš, ale že bys jim teda fakt něco dal, tak to ne  ;D ;D ;D
Ubožáku  ;)
Od Tebe to teda sedí; jedinej žvanil v tomto tématu jsi zatím ty sám. A čím přispěješ - notebook to nebude, děngy také ne - takže raději zmlkni.

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #87 kdy: 30. 08. 2014, 17:55:21 »
Lojzičku, už toho nech. Dal sis inzerát, tak tu neplevel. http://vsezaodvoz.cz/inzerat/8558/notebook-pro-duchodkyni

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #88 kdy: 30. 08. 2014, 18:04:57 »
Lojzičku, už toho nech. Dal sis inzerát, tak tu neplevel. http://vsezaodvoz.cz/inzerat/8558/notebook-pro-duchodkyni
Omlouvám se moderátorům co nyní napíšu:
Je ti po tom HOVNO kde se ještě ptám po notebooku - ty mě nic nenabízíš tak drž ústní otvor.

Chez

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #89 kdy: 30. 08. 2014, 18:27:51 »
Lojzičku, už toho nech. Dal sis inzerát, tak tu neplevel. http://vsezaodvoz.cz/inzerat/8558/notebook-pro-duchodkyni
Omlouvám se moderátorům co nyní napíšu:
Je ti po tom HOVNO kde se ještě ptám po notebooku - ty mě nic nenabízíš tak drž ústní otvor.

V inzerátu, který uvedl braquela, je také psáno, že známé odešel notebook. Kdežto mě píšeš, že stolní počítač. Jak to tedy je? Měl jsem snahu pomoci, ale už také začínám mít pocit, že nás tu někdo tahá za nos.