Darujete starší či nepoužívaný notebook?

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #15 kdy: 28. 08. 2014, 06:43:32 »
Měl jsem rozepsaný příspěvek, ale nejdřív se zeptám. Je známá kvůli zraku hospitalizovaná, nebo je normálně doma? V prvním případě bych totiž ty požadavky chápal. V druhém nikoliv.

Ambulantní léčbu u očních chorob asi neznáte, že?


Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #16 kdy: 28. 08. 2014, 06:46:51 »
Dobrý den,

otázka věrohodnosti je vždy dost ošemetná záležitost. Za 5 let co máme bazar na Žižkově na nás skutečně již zkoušeli kde co. Když se člověk jednou dvakrát spálí, tak už za vším vidí podvod. Mailů typu mám to či ono postižení a potřebuji k životu nutně notebook bych v koši našel desítky. Když už darovat, tak třeba do školy, nebo Světlušce, tam se nebojím, že někomu naletíme.

Starších nekompletních notebooků máme hromady, ale většina nemá HDD a zdroj... když budu počítat kolik stojí disk, nový zdroj, práce technika na vyčištění, nainstalování, otestování, případně výměnu dílů a ještě na to držet záruku ve výsledku, nevyplatí se to na prodej, natož to po tom všem ještě někomu věnovat....

15,6" a funkční baterie je i repasovaných notebooků nedostatkové zboží, už chybí doplnit do požadavků jenom webkamera :)))

Tady bohužel nabídku neudělám. Ani email, který google nalezne pouze na tomto fóru důvěryhodnosti nepřidá :)

Pavel Štoll

Řiká Vám něco slovo SPAM v emailech? - když jste nenašel email na google neznamená to, že je nefunkční či nedůvěryhodný.

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #17 kdy: 28. 08. 2014, 08:26:36 »
Kristova noho, nechte toho, nez to dospeje do stadia, ze tazatel je seriovy vrah, kanibal, zednar a dost mozna i cyklista a vcelar.

proklatí včelaři!
*hubuje pěstí*
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #18 kdy: 28. 08. 2014, 09:15:54 »
Kristova noho, nechte toho, nez to dospeje do stadia, ze tazatel je seriovy vrah, kanibal, zednar a dost mozna i cyklista a vcelar.

proklatí včelaři!
*hubuje pěstí*
Je zcela v klidu :)

YF

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #19 kdy: 28. 08. 2014, 09:22:18 »
dotycny je zcela jiste vcelar - to je naprosto evidentni


automil

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #20 kdy: 28. 08. 2014, 09:25:00 »
Nějak to nechápu. Potřeboval bych auto na jízdu do práce, ale nemůžu si ho dovolit. Najde se tu někdo, kdo by mi nějaké dal? Chci tam ale určitě klimatizaci, STK a plnou nádrž. Děkuji.

lobo

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #21 kdy: 28. 08. 2014, 09:48:20 »
za minuly rok som daroval asi 3 notebooky v roznom stave-od plne funkcneho az po notebook s havarovanym diskom a slabou baterkou..

nijako mi to neublizilo a necitim sa kvoli tomu menejcenny (vzhladom na komentare v tomto fore)

momentalne nemam notebook s danymi parametrami(mam len thinkpady X serie), inac by som ho daroval

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #22 kdy: 28. 08. 2014, 09:57:30 »
dotycny je zcela jiste vcelar - to je naprosto evidentni
A tento pán co nabízel notebook zadarmo byl asi případ pro psychiatra, že?
http://ruzne-inzeraty.hyperinzerce.cz/daruji-zdarma/inzerat/8952749-venuji-funkcni-notebook-jako-novy--nabidka/#.U_7gSx6I-Cg

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #23 kdy: 28. 08. 2014, 09:59:05 »
Nějak to nechápu. Potřeboval bych auto na jízdu do práce, ale nemůžu si ho dovolit. Najde se tu někdo, kdo by mi nějaké dal? Chci tam ale určitě klimatizaci, STK a plnou nádrž. Děkuji.
požádej zaměstnavatele, pokud jsi pro něj nepostradatelný třeba ti vypomůže nebo tě odešle na úřad práce jako přebytečného.

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #24 kdy: 28. 08. 2014, 10:04:03 »
za minuly rok som daroval asi 3 notebooky v roznom stave-od plne funkcneho az po notebook s havarovanym diskom a slabou baterkou..

nijako mi to neublizilo a necitim sa kvoli tomu menejcenny (vzhladom na komentare v tomto fore)

momentalne nemam notebook s danymi parametrami(mam len thinkpady X serie), inac by som ho daroval
Konečně někdo, komu nesejde jen na penězích.

Pavel...

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #25 kdy: 28. 08. 2014, 11:54:18 »
A tento pán co nabízel notebook zadarmo byl asi případ pro psychiatra, že?
http://ruzne-inzeraty.hyperinzerce.cz/daruji-zdarma/inzerat/8952749-venuji-funkcni-notebook-jako-novy--nabidka/#.U_7gSx6I-Cg

citate tam nieco o funkcnej baterke?

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #26 kdy: 28. 08. 2014, 12:07:56 »
Já se teda taky přidám - celkově (ať podvod nebo ne - neřeším) mi požadavek přijde normální - pokud se někdo ozve, tím pro Vás lépe.


Ale upřímně, pokud to hodně přeženu - ty požadavky jsou fakt totálně drsný. Ono to tak asi nevypadá, ale zní to trošku jako: hele, pro známou, která je nemocná, sháním notebook. Podmínkou je funkčnost, IPS FullHD displej, kdyby měl 16GB RAM a nějakou grafiku na moderní pařby, nebylo by to zlé. Jo a kdyby měl SSD, bylo by to fajn :)

Proč to musí mít tyhle požadavky, nebudete rád za jakýkoliv funkční noťas? Třeba za 12"? Nebo na nějaký, který pojede kvůli vadný baterce jen ze sítě? Proč to nemůže být stolní PC, kterých se dost lidí zbavuje? Pro pohodlnost? Ale jděte...
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Bla

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #27 kdy: 28. 08. 2014, 12:09:19 »
http://ruzne-inzeraty.hyperinzerce.cz/daruji-zdarma/inzerat/8952749-venuji-funkcni-notebook-jako-novy--nabidka/#.U_7gSx6I-Cg

No tak doporučuji rezervovanost.
Kamarádi si v době studií přivydělávají různě, mimo jiné i sběrem informací o lidech.
No a nejlepší způsob, jak z někoho vytáhnout jméno, příjmení, e-mail, telefon a IP, je právě podobný inzárát.
Ono se těch lidí totiž ozve hooodně, dá se to počítat i na stovky.
Ten kupuje vanu, toho zajímají psi, ten chodí na fóra o zbraních, jiný třeba na root.
Pokud dotyčný neodpoví sám, kluci mu rozesílají cca podobnou odpověď.

Dobrý den,

Napsal jste jako první, jen vás prosím, pošlete mi na sebe telefon, ať vám můžu zavolat a domluvíme se.
A jak se vlastně jmenujete?
Fotky jsou zde: www.blablabla.com/?uzivatel=10;obrázek.jpg

Díky, Ing. Doc. Dr. Vořech Naprostý Bc. MBI.

No a následující e-mail.

Dobrý den,

omlouvám se, bylo toho hodně, ale budu Vám věřit, že to je skutečně pro vás.
Požádám sekretářku, aby vám to poslala, jen uveďte adresu.
Doufám, že budete spokojen.

Díky, Ing. Doc. Dr. Vořech Naprostý Bc. MBI.

Což samozřejmě neznamená, že to musí být případ i výše uvedeného filantropa.

Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #28 kdy: 28. 08. 2014, 12:10:42 »
A tento pán co nabízel notebook zadarmo byl asi případ pro psychiatra, že?
http://ruzne-inzeraty.hyperinzerce.cz/daruji-zdarma/inzerat/8952749-venuji-funkcni-notebook-jako-novy--nabidka/#.U_7gSx6I-Cg

citate tam nieco o funkcnej baterke?
Hlavně tam čtu toto (označeno tučně) -

Věnuji Funkční Notebook Samsung R540.
Notebook je naprosto v pořádku i s SSD diskem (velmi rychlý)
Důvod věnování : Mám novější a nechci starý prodávat. Spíše pomoci někomu.
Třeba bere baterku jako nezbytnou součást notebooku.
xxxxx
KDO MÁ FUNKČNÍ NOTEBOOK A CHCE HO DAROVAT AŤ MI POŠLE EMAIL - KONTAKT NA PRVNÍ STRÁNCE.


Alois

Re:Darujete starší či nepoužívaný notebook?
« Odpověď #29 kdy: 28. 08. 2014, 12:17:06 »
Já se teda taky přidám - celkově (ať podvod nebo ne - neřeším) mi požadavek přijde normální - pokud se někdo ozve, tím pro Vás lépe.


Ale upřímně, pokud to hodně přeženu - ty požadavky jsou fakt totálně drsný. Ono to tak asi nevypadá, ale zní to trošku jako: hele, pro známou, která je nemocná, sháním notebook. Podmínkou je funkčnost, IPS FullHD displej, kdyby měl 16GB RAM a nějakou grafiku na moderní pařby, nebylo by to zlé. Jo a kdyby měl SSD, bylo by to fajn :)

Proč to musí mít tyhle požadavky, nebudete rád za jakýkoliv funkční noťas? Třeba za 12"? Nebo na nějaký, který pojede kvůli vadný baterce jen ze sítě? Proč to nemůže být stolní PC, kterých se dost lidí zbavuje? Pro pohodlnost? Ale jděte...
Co takhle 8 nebo 10 opalcovýn event. tablet???? Stolní nelze z důvodu nedostatku místa.
Když nemáš tak tady aspoň blbě neplácej. Kdyby místo planých kecalů poslali příspěvek ti co chtějí pomoct, tak tato diskuze má pouze 3 příspěvky.