Lišta o blokování reklamy

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #930 kdy: 27. 04. 2015, 13:22:23 »
PotatoJesus: Jezdí... Paradoxně čím víc aut za sebou táhne tenhle valník. Kdo táhne moc, toho z mojí části dálnice sestřelím (= nečtu). Mám i skvělej způsob, jak rozpoznat, kdo už táhne hnůj a kdo ještě ne - to zařízení se jmenuje Intel Atom. Když to jede na takovym šrotu, netáhne to hnůj. V tomto srovnání Root hnůj netáhne.

Jinak existujou weby, který žerou CPU mnohem, mnohem víc, než reklama na nich nebo než ostatní otevřený weby najednou. To jsou ty, který si myslí, že Javascript/AJAX spasí svět.


Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #931 kdy: 28. 04. 2015, 14:13:50 »
A nevyžádaná je dnes bohužel téměř každá reklama.
Reklamní systém bych přijal v takovéto podobě: na stránce by byl nerušivý odkaz na stránku s reklamami, maximálně s uvedením oblastí, kterých se reklama týká.
Reklama už se své podstaty vždy bude nevyžádaná. Nikdo dobrovolně nepůjde na reklamní akce ... tedy pokud tam nebudou úžasné slevy a párky zdarma....

Já tedy občas mívám náladu podívat se na reklamu, zvlášť pokud je z oboru, který mě zajímá.
Ale ne na tu, která je nevyžádaná.

Mne osobně se líbí systém, který má Android u appek, chceš zadarmo = máš tam reklamy, nechceš reklamy = zaplať si.

Jenomže u webu to nejde, protože blokování reklamy je mnohem jednodušší než u appek.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #932 kdy: 29. 04. 2015, 11:22:51 »
Já tedy občas mívám náladu podívat se na reklamu, zvlášť pokud je z oboru, který mě zajímá.
Ale ne na tu, která je nevyžádaná.
To je pravda. A pokud je vtipná, kouknu se jen proto abych viděl vtip. Jen na co ta reklama je, vlastně nevnímám.


Mne osobně se líbí systém, který má Android u appek, chceš zadarmo = máš tam reklamy, nechceš reklamy = zaplať si.
Jenomže u webu to nejde, protože blokování reklamy je mnohem jednodušší než u appek.
To je pravda. I když technicky by se to jistě dalo udělat. VIP přístupy - placené - bez reklam - jenže věřím tomu, že by to málo kdo zaplatil, protože až tak moc zase ty reklamy nikomu nevadí.... když je tu AdBlock
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #933 kdy: 29. 04. 2015, 12:48:48 »
To je pravda. I když technicky by se to jistě dalo udělat. VIP přístupy - placené - bez reklam - jenže věřím tomu, že by to málo kdo zaplatil, protože až tak moc zase ty reklamy nikomu nevadí.... když je tu AdBlock

Tak to je ale zase trochu jiný systém, a s reklamami nemá nic společného:
chceš zadarmo (ať už s adblockem nebo bez) = máš míň obsahu, chceš víc obsahu = zaplať.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

OMG

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #934 kdy: 28. 05. 2015, 10:27:05 »
dotaz: na root.cz se mi zobrazuje ta zluta lista o tom ze blokuji reklamu, na forum.root.cz se mi nezobrazuje... to jako root nestoji o penize z reklamy na forum.root.cz? A ne, opravdu si nebudu povolovat nacitani nejakych externich sra*ek, rad si zaplatim rocni ucet.


Tuxik

  • *****
  • 1 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #935 kdy: 28. 05. 2015, 10:35:59 »
Já to říkám pořád... žádná lišta, rovnou forward na stránku "vypni adshit nebo zaplať"

prcek

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #936 kdy: 24. 07. 2015, 08:32:06 »
Smutne, smutne ... nejakou dobu uz se mi nezobrazuje zluta lista (mozna ji mam take zablokovanou), tak jsem si rekl, zkusim to a navstivil root.cz z profilu prohlizece bez adblocku...
Z toho strakateho bordelu okolo mi malem vybuchla hlava. Nevim na co je to reklama, rozeznal jsem neco jako visaci zamek (takze mozna budou mit nove album?). Zavrej jsem to tak rychle jak to jen slo a budu dal pouzivat adblock - objektivne, pro ostatni urcite nejsem nejdulezitejsi na svete, ale mne na sobe zalezi, alespon tak, ze se neminim zamerne tyrat.

Lukáš K.

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #937 kdy: 24. 07. 2015, 09:58:13 »
Ale notak, jste jak malé děti. Modrý obrázek na pozadí a vy ječíte, jako by se dělo něco strašného. Je to na každém druhém webu, nikdo to neřeší, ale tady jsou všichni vyřízení z toho, že se změnilo pozadí. Vždycky se všichni smějou BFU, které vyvede z míry jiná ikona Internet Exploreru, ale tady všichni ječí kvůli obrázku na pozadí. Buďte rádi, že za vás provoz serveru platí někdo jiný a běžte řešit skutečné problémy.

V2kt0r

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #938 kdy: 24. 07. 2015, 11:31:10 »
Modrý obrázek na pozadí a vy ječíte, jako by se dělo něco strašného. Je to na každém druhém webu, nikdo to neřeší, ale tady jsou všichni vyřízení...
A že je to "všude", to nějak znamená, že je třeba se s tím smířit, otevřít ústa a polykat, polykat, polykat?
Přeji při tom hodně štěstí a dobrý splávek!

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #939 kdy: 24. 07. 2015, 12:16:01 »
Zaveďte platbu za obsah bez reklamy bitcoinama a já to klidně budu pravidelně platit

peter

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #940 kdy: 26. 07. 2015, 06:43:40 »
Zaveďte platbu za obsah bez reklamy bitcoinama a já to klidně budu pravidelně platit

Neblbni, to by museli opraviť tento nefunkčný portál. Vieš ako dlho im trvalo napasovať len ten reklamný rámček?

McFly

  • *****
  • 560
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #941 kdy: 26. 07. 2015, 09:08:59 »
Já to říkám pořád... žádná lišta, rovnou forward na stránku "vypni adshit nebo zaplať"

"vypni adshit, zaplať nebo přejdi na abclinuxu.cz"  ;D

add min

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #942 kdy: 26. 07. 2015, 13:34:41 »
"vypni adshit, zaplať nebo přejdi na abc******.cz"  ;D

Psst. Radši tu ono jméno nevyslovuj moc nahlas. ;)

y

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #943 kdy: 26. 07. 2015, 13:39:08 »
PotatoJesus: Jezdí... Paradoxně čím víc aut za sebou táhne tenhle valník. Kdo táhne moc, toho z mojí části dálnice sestřelím (= nečtu). Mám i skvělej způsob, jak rozpoznat, kdo už táhne hnůj a kdo ještě ne - to zařízení se jmenuje Intel Atom. Když to jede na takovym šrotu, netáhne to hnůj. V tomto srovnání Root hnůj netáhne.
No... Mých 50 tabů bych už na tomhle stroji bez noscriptu a spol prostě neudržel. Ano, částečně je to i chyba browseru, ale halt jiné řešení zatím neexistuje.

brk

Re:Lišta o blokování reklamy
« Odpověď #944 kdy: 27. 07. 2015, 10:46:18 »
Ale no tak, nevzdávejte to. ;)  Nadávejte ještě chvíli, jak je ten Root zlý, že chce peníze z reklamy za odebrané služby. Na těch kulatých 1 000 příspěvku to dáte. už moc nechybí. ;D