Prodám BTC

guestnumberone

Re:Prodám BTC
« Odpověď #45 kdy: 09. 06. 2014, 17:02:16 »
Ano Pan Ludek, vyhravate cenu, ako prvy ste pouzili slovo lietadlo, skoda len ze to nebolo hyperlietadlo. A tych pitomcov sme si tiez mohli odpustit ci nie? Gratulujem k pouzitiu short position. Teraz vsetci vieme ze ste expert.;D


Ludek

Re:Prodám BTC
« Odpověď #46 kdy: 09. 06. 2014, 17:11:35 »
Ano Pan Ludek, vyhravate cenu, ako prvy ste pouzili slovo lietadlo, skoda len ze to nebolo hyperlietadlo. A tych pitomcov sme si tiez mohli odpustit ci nie? Gratulujem k pouzitiu short position. Teraz vsetci vieme ze ste expert.;D

Velmi hodnotny prispevek, asi jako tento...

jenda

Re:Prodám BTC
« Odpověď #47 kdy: 09. 06. 2014, 20:23:37 »
vsimnete si, ze nikomu nic nenutim, ani neprodavam - a ani netykam. At se to komukoliv libi nebo ne, at tomu rika superletadlo nebo jinak, BTC se rozrostl - za asi 5 let - z navrhu na papire na aktivum s trzni kapitalizaci pres 7e9 USD. To je srovnatelne s Freescale Semiconductors a je to vice nez 2x kapitalizace AMD. Predpokladam, ze vas SHORT neni zalozen na ocekavani, ze to tady na foru pomluvite, a vischni to poleti prodat, cena spadne, a vy vydelate balik - ale presto durazne doporucuji nastavit stop-loss ;)
Cina muze zakazat, co je libo, pokud cely svet nevypne internet, BTC pojede dal. Vase vytky jsou proste soucasti navrhu - nekdo to vidi jako chybu - nekdo jiny jako prilezitost poskytnout sluzbu. Kurz byl zajimavy za 2x dnesni - ale vsimnete si, ze kratce pote nejvetsi burza 'zkrachovala' - takze vydelane penize mozna taky nemusely doputovat majiteli.
Jak jsem rikal - je to risk, kazdeho vec, zjevne tomu (nejmene) par desitek tisic lidi dost veri (including Winklevoss brothers - facebook-said-to-be-founders - any bells ?).

Ludek

Re:Prodám BTC
« Odpověď #48 kdy: 09. 06. 2014, 20:49:32 »
Diky, prestal jsem cist zde "doporucuji nastavit stop-loss". Radeji neinvestuj, ber to jako uprimne upozorneni.

flv

Re:Prodám BTC
« Odpověď #49 kdy: 10. 06. 2014, 08:16:41 »
Zni to jako klise, ale bitcoin aktualne neni hlavne o investicich/obchodovani (ackoliv znam par uspesnych btc traderu  ktery by ted vyznamne s usmevem nadzvedli oboci).

Je to o vizi, napadu a nadseni. Mozna to Vy jako "zkuseny trader" klasickych trhu nevnimate a je vam to jedno (proc by nemelo), nicmene aktualni stav bitcoinu je stale v teto fazy.

Myslim ze nikdo, kdo nema pro bitcoin "nadseni" by se do obchodovani s nim nemel poustet a vicemene rikam kazdemu "Mas penize ? Fajn, tak je nedavej do bitcoinu, nedavej do nej nic o co si nemuzes dovoli okamzite prijit, ber to cely jako hru".

Ja jsem primarne technik, ITak, trochu geek a bitcoin me fascinuje predevsim z technickyho hlediska. Coz je presne ta pozice, kde se ted bitcoin nachazi, je to technicky "zazrak", ale jeste neni ve fazy serizoni komodity (meny) pro nejake vyznamne obchodovani. Zatim je to jen "hra", byt s "hodnotou" miliard dolaru.

Je to revoluce, at uz se an to divate jak chcete, je to hodne mlady, nikdo nevidi dusledky, etc.
Aktualen ma clovek moznost byt soucasti tyhle revoluce .... a neco i vydelat, a kdyz nevydela a cely to nevyjde, ok, stejne to byla zabava.

Btw. je pekne, bezte se koupat nebo neco :).






Ludek

Re:Prodám BTC
« Odpověď #50 kdy: 10. 06. 2014, 10:16:04 »
Me fascinuje, jak si to kazdy omlouva svym nadsenim do technickych veci.

Mohu vyrobit auto z kremiku, kola bude mit z keramickych desticek, zadni svetla budou ovladana pomoci AI, kazdy rozmer kazde soucastky bude nejake prvocislo, ktere je v binarnim kodu palindrom atd atd aby z toho mel kazdy nerd a geek vyron semene ve slipech. To nic nebude menit na tom, jaka nepouzitelna neprakticka kravina to auto bude.

To ze je Bitcoin hovno o trochu nalestenejsi nez ostatni hovna co jsou resenimi hledajicimi problem, neznamena, ze z technicke dokonalosti plyne vyuzitelnost.

Tomáš Marný

Re:Prodám BTC
« Odpověď #51 kdy: 10. 06. 2014, 11:17:49 »
Zni to jako klise, ale bitcoin aktualne neni hlavne o investicich/obchodovani (ackoliv znam par uspesnych btc traderu  ktery by ted vyznamne s usmevem nadzvedli oboci).

Je to o vizi, napadu a nadseni. Mozna to Vy jako "zkuseny trader" klasickych trhu nevnimate a je vam to jedno (proc by nemelo), nicmene aktualni stav bitcoinu je stale v teto fazy.

Myslim ze nikdo, kdo nema pro bitcoin "nadseni" by se do obchodovani s nim nemel poustet a vicemene rikam kazdemu "Mas penize ? Fajn, tak je nedavej do bitcoinu, nedavej do nej nic o co si nemuzes dovoli okamzite prijit, ber to cely jako hru".

Ja jsem primarne technik, ITak, trochu geek a bitcoin me fascinuje predevsim z technickyho hlediska. Coz je presne ta pozice, kde se ted bitcoin nachazi, je to technicky "zazrak", ale jeste neni ve fazy serizoni komodity (meny) pro nejake vyznamne obchodovani. Zatim je to jen "hra", byt s "hodnotou" miliard dolaru.

Je to revoluce, at uz se an to divate jak chcete, je to hodne mlady, nikdo nevidi dusledky, etc.
Aktualen ma clovek moznost byt soucasti tyhle revoluce .... a neco i vydelat, a kdyz nevydela a cely to nevyjde, ok, stejne to byla zabava.

Btw. je pekne, bezte se koupat nebo neco :).

To není "ta fáza", ale "ta fáze" podle vzoru "růže".

Stejně si častokrát říkám, jak někdo může aspirovat na pochopení něčeho složitějšího, když nepochopil ani něco tak primitivního, jako je pravopis.

flv

Re:Prodám BTC
« Odpověď #52 kdy: 10. 06. 2014, 11:29:42 »
No ja myslim, ze neni treba nic moc dodavat ...

Krome toho pravopisu, to je jinak docela vtipne :).


Rejpal

Re:Prodám BTC
« Odpověď #53 kdy: 10. 06. 2014, 11:32:38 »
Ludku, silne mi pripominate me spoluzaky ze zakladni a ze stredni, kdyz jsem jim pred dvaceti lety vypravel o internetu a jeho budoucich moznostech, pricemz vzhledem k tehdejsimu uplynulemu a reanemu vyvoji jsem se drzel velmi pri zemi (videno z dnesniho hlediska). Sklidil jsem jen posmech ve stylu: "A k cemu ti ten infernet bude? Hahaha! To je zas naka blbost jen pro ajtaky."
Vidite, zrejme to vsechno byli jen "pitomci s polovinou mozku" (abych pouzil Vasich slov) a dnes bych s nimi mohl na to tema zavzpominat a zasmat se s nimi, jak jsme byli blbi (oni uplne a ja trochu) ohledne predikci do budoucna, mozna bychom mohli zalozit i nejakou skupinu na FB, kdybych ovsem u te socialni hracky mel ucet.
Zkuste si zalozit denicek "Co je BTC? Nalestene hovno na klacku", piste si tam zapisky o tom, jak to bude v roce 2020 ci 2030 a pak si je porovnejte se skutecnym stavem za tech par let. Pokud chcete byt chapan za proroka, nemuzete prece vydavat predpovedi na tak kratkou dobu, toho se totiz doziji prakticky vsichni z tohoto diskusniho fora vcetne Vas, a pak se mohou projevit Vase slova jako nepravdiva, teto moznosti se prece nechcete dozit. Zkuste to aspon jako klimaticti alarmisti - predpoved na rok 2100 si zkratka nebudeme moci zkontrolovat a alarmista pak nebude za takoveho pablba, resp. bude po smrti a bude mu to jedno.
Take jsem si nevsiml z Vasi strany jedineho podstatneho argumentu v teto diskusi, pouze tykani tem, kteri Vam vykaji, a pouzivani terminu jako "letadlo", "nalestene hovno", nejapnych vykriku a naopak nepouzivani logickych konstrukci. Dle me jste dojmologicky troll, ovsem zrejme uprimny, ktery svym dojmum veri.

Standa79

Re:Prodám BTC
« Odpověď #54 kdy: 26. 08. 2014, 09:42:27 »
Našel jsem nejlepší cenu na odkup BTC na virtualnimeny.com

Re:Prodám BTC
« Odpověď #55 kdy: 26. 08. 2014, 12:03:43 »
Našel jsem nejlepší cenu na odkup BTC na virtualnimeny.com

http://www.youtube.com/watch?v=IxAKFlpdcfc

Feministka

Re:Prodám BTC
« Odpověď #56 kdy: 26. 08. 2014, 16:48:32 »
Copak, nejak se to sype dolu?

S Bitcoinem na vecne casy.

jenda

Re:Prodám BTC
« Odpověď #57 kdy: 27. 08. 2014, 15:22:09 »
myslite ten pad 600 - > 480 a ted rust na 520 za poslednich 14 dni ?
http://bitcoincharts.com/charts/bitstampUSD#rg60ztgSzm1g10zm2g25zv

Feministka

Re:Prodám BTC
« Odpověď #58 kdy: 27. 08. 2014, 16:23:23 »
Bylo to k 450, tohle je klasicky navrat do poloviny padu a od tud dal dolu (neni volume = neni zajem).

Lubos

Re:Prodám BTC
« Odpověď #59 kdy: 27. 08. 2014, 17:27:56 »
Jendo, mam pocit, ze jsi velmi mlady a zrejme si udelal par tisicovek na teto bubline, to je ok ale trochu sebereflexe a realnejsi pohled na vec by neuskodil, tento short byl do oka bijici, jak klesne volume a zmizi volatilita zas to sjede dolu. Media se tomu uz moc nevenuji, lide to denno denne nevyuzivaji, na mikrotransakce je to vlastne nevhodne a jedine dukazy o rustu BTC uzivatelu jsou nejake pocty anonymnich penezenek, kde muze jedna entita generovat stovky tisic takovych penezenek, v kazde z techto penezenek stovky tisic adres atd. pocet transakci je to same.