Plat pro člověka bez praxe

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #330 kdy: 04. 05. 2013, 22:59:29 »
Sakra, to jste porad jeste nevyresili, jak nekoho najmout a nechat delat dvanactky zadarmo?


jk

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #331 kdy: 27. 11. 2014, 14:04:19 »
Za 9-12 hrubého? To by ten člověk musel být úplně retardovaný. Navíc pracovat s(pod) pitomcem s EQ houpacího koně... no hodně štěstí.

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #332 kdy: 27. 11. 2014, 14:15:09 »
... se bude jednat o technicky vzato plného budižkničemu po škole, který umí totální prd (průměrný odpad čti "produkt" našeho školství) ... Popravdě tu už pár takových jantarů bylo a dávat jim peníze mi přišlo jako přehnaná charita.

... ten typoš skončí na krku určitě mě, kolik dáváte takovým "podržtaškám"?
Upřímně lituji člověka co bude mít jako nadřízeného někoho jako ty. Protože dělat pod něky kdo se vyjadřuje takhle povýšeně musí být orpavdové peklo.

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #333 kdy: 27. 11. 2014, 14:17:58 »
Nechtíc jsem odeslal a nejdou úpravy tak jsem nemohl dokočit myšlenu.

U nás už jsme několik takových měli a říkali jsme tomu "neplacená stáž". Nám to pomohlo a chlapec odešel s nějakou tou praxí a pěkným doporučením. Pochopitelně, když se ten člověk snažil tak dostal odměnu jakou zasloužil.

nobody

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #334 kdy: 27. 11. 2014, 14:50:02 »
Za 9-12 hrubého? To by ten člověk musel být úplně retardovaný. Navíc pracovat s(pod) pitomcem s EQ houpacího koně... no hodně štěstí.

Stejně jako je zjevně retardovaný jantar co potřebuje světu a kjůbiklu sdělit svůj rozhodný názor na rok a půl starou otázku :-p


Bla

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #335 kdy: 27. 11. 2014, 17:04:58 »
Stejně jako je zjevně retardovaný jantar co potřebuje světu a kjůbiklu sdělit svůj rozhodný názor na rok a půl starou otázku :-p

Nebud zlej, JK o tom asi rok přemýšlel, pak půl roku opravoval gramatické chyby a ty mu teď kazíš radost!
Holt ne každému to rychle pálí.

jk

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #336 kdy: 27. 11. 2014, 18:17:00 »
To ne, jen jsem si náhodou přepnul na "Nejdiskutovanější" a tohle téma mě zaujalo. Na datum jsem nekoukal, bylo mi to jedno. Když jsem viděl to hyper-arogantní, očividně velmi zakomplexované hovado hned na začátku, tak mi to prostě nedalo, abych se nepodělil. Gramatiku se po sobě snažím opravovat, ano, tak nějak mě to živí, asi profi deformace či co.

Bla

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #337 kdy: 27. 11. 2014, 22:25:38 »
A co tě na něm tak rozohnilo?
Že absolventy stávajících škol považuje za odpad?
No to já taky.
Že tvrdí, že ten člověk se bude muset nějakou dobu učit, než si vydělá na chleba?
Taky si to myslím.
Že by chtěl, aby dostal na krk někoho, na koho nebude muset doplácet, protože firma bude muset vynaložit finanční prostředky, aby se ten nový něco naučil a on bude mít o dost víc práce a přitom hrozí, že ten ňouma po půl roce zase odejde?
No tak to by mě taky nasralo.
Jo, napsal to bez obalu, ale to já pišu taky.

 ;D asi jsem taky arogantní hovado  ;D a nijak mě to nesere  ;D

jk

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #338 kdy: 28. 11. 2014, 00:34:12 »
Mě to nerozohnilo... spíš jen povzdech typu "OMG, what a collossal douchebag!", směs opovržení  a lítosti nad takovýmto člověkem. Samozřejmě, těžko soudit podle jednoho příspěvku na fóru, ale jestli si honí vlastní ego takto ubohým způsobem - vytahováním se na vyjevené absolventy - tak to potěš koště, to bude pěkný dáreček.

pokladni

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #339 kdy: 28. 11. 2014, 00:56:50 »
Mně se líbí, jak je to tu bráno jak někde v supermarketu. Než se pokladní naučí ťukat, to přece trvá. Jenže nejsou jenom tak stupidní práce jako miliontý web v Javě pro banku/pojišťovnu atd. Pokud chcete dělat kvalitní projekt, tak je úplně jedno, jakou kdo má praxi, protože tam prostě praxe nic neovlivní.

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #340 kdy: 28. 11. 2014, 01:18:52 »
Pokud chcete dělat kvalitní projekt, tak je úplně jedno, jakou kdo má praxi, protože tam prostě praxe nic neovlivní.

Byl by příklad kvalitního projektu, kde praktické zkušenosti nic neovlivní?

§ůúkopk

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #341 kdy: 28. 11. 2014, 08:22:45 »
12 hrubá             .


PS:
ta otázka: Druhé největší město v Česku je...:  nějak mi to nechce vzít tu Plzeň a vzalo mi to až nějakou vesnici na jihu

Xiiiii

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #342 kdy: 28. 11. 2014, 08:34:28 »
Byl by příklad kvalitního projektu, kde praktické zkušenosti nic neovlivní?

Třeba fotbal, tam se taky nespoléháš na zkušené hráče, ale reprezentaci uděláš ze strejdů z ulice.
Zkušenosti nejsou v módě, jde hlavně o veselé barvičky v prezentacích.

Xiiiii

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #343 kdy: 28. 11. 2014, 08:45:47 »
Mě to nerozohnilo... spíš jen povzdech typu "OMG, what a collossal douchebag!", směs opovržení  a lítosti nad takovýmto člověkem. Samozřejmě, těžko soudit podle jednoho příspěvku na fóru, ale jestli si honí vlastní ego takto ubohým způsobem - vytahováním se na vyjevené absolventy - tak to potěš koště, to bude pěkný dáreček.

Když tě čtu, tak si povzdechnu "OMG, what a collossal douchebag!".
Hele, jsem taky ve firmě a firma vydělává nějaké peníze. To chápeš ne?
Pokud tu budu mít kolegu, který nic nebude umět, tak musíme makat i za něj, protože někdo ho zaplatit musí.

Řeknu ti historku ze života.
Přišel jeden (jak někdo pěkně poznamenal vohnout) a chtěl nástup vyšší než jsem měl já plat s hodně solidní praxí, nic neuměl, ale jevil se dobře. Šéf za mnou přišel a říká "Hele, vypadá dobře, musíme ti trochu upravit plat a nepojedeš na ty školení, já si taky trochu utáhnu opasek a dáme to, mohl by ti hodně pomoct."
Souhlasil jsem a firma ho vzala.
Po roce, když se rozkoukal a něco se naučil, odešel.
Takže já jsem rok dřel na tu svini a ta si pak spokojeně odešla!
Proto za sebe vždycky říkám, absolventy snad ani nezaměstnávat!

vohnout

Re:Plat pro člověka bez praxe
« Odpověď #344 kdy: 28. 11. 2014, 09:05:24 »
Po roce, když se rozkoukal a něco se naučil, odešel.
Takže já jsem rok dřel na tu svini a ta si pak spokojeně odešla!
Proto za sebe vždycky říkám, absolventy snad ani nezaměstnávat!

A co by tam s váma asi dělal, když nic nevyděláváte? Jako snižovat si mzdu kvůli novým lidem? Tam bych také nezůstal, ale alespoň bych se třeba něco naučil a hned jak by to šlo, tak šel za někým, kdo i vydělá. A ty asi nic neumíš, tak dostáváš mzdu podle počtu absolventů ve firmě :D