Upravim Windows aplikacie ku ktorym nemate zdrojove kody

ja

Upravím Windows aplikácie, ku ktorým nemáte zdrojové kódy (stratené, kúpený softvér atď), vytiahnem z nich dáta, vytvorím reporty, bez zmeny pôvodných súborov.

Viem Vám pomôcť s:
- zmenou funkčnosti aplikácie,
- pridanie validácii na formulároch,
- pridanie/presunutie/odobranie tlačidiel alebo iných prvkov,
- prepojenie roznych aplikácii medzi sebou,
- extrahovanie dát.

V pripade akychkolvek informacii ma prosim kontaktujte na SweepWithApps@gmail.com


fredy999

Re:Upravim Windows aplikacie ku ktorym nemate zdrojove kody
« Odpověď #1 kdy: 26. 02. 2016, 07:22:53 »
Preboha prečo?
To fakt nemáš nič iné na práci?
Len tak mimochodom, ponúkaš porušovanie autorských práv....

ja

Re:Upravim Windows aplikacie ku ktorym nemate zdrojove kody
« Odpověď #2 kdy: 26. 02. 2016, 23:11:42 »
Preco?
1. pretoze to viem
2. pretoze to moze niekomu pomoct

V mojom zamestnani pouzivame nastroj na spravu front, cez ktory mozes napriklad prehliadat obsah sprav. Casto sa stava, ze tuto spravu potrebujeme preposlat, ale je ju potrebne upravit. Standardne sme to robili tak, ze spravu najprv ulozime, v notepade++ upravime a znovu ju natiahneme, nastavime spravne parametre a az potom mozme odoslat.
Tu uzivatelsky neprivetivu aplikaciu som upravil tak, ze som do nej vlozil na novy tab notepad++ a umoznil som okamzitu editaciu spravy a nasledne odoslanie, bez tych zbytocnych medzikrokov (okrem spomenuteho editora, som umoznil resizovanie a presuvanie text boxov, tlacitok a inych prvkov podla velkosti okna)
Aplikaciu mame kupenu, takze upravu v nej nie je problem urobit, mi ju dalej taku upravenu nedistribuujeme a ani nesirime Chcel by som znovu podotknut, ze ja zasah do binarky alebo do suborov nerobim, vytvorim len kniznicu, ktoru k app pripojim a tym viem pozmenit stavajucu funkcnost na zelanu funkcnost.

Alebo inu upravu co som robil .. mali sme aplikaciu (C#), ktora poskytovala nejake rozhranie pre pluginy na zistovanie dat z nej. Toto rozhranie malo chybu, neumoznovalo sa v nejakej stromovej strukture hybat podla potreby. Pripojil som teda ku nej moj kod, pomocou ktoreho sme vedeli vycitat z daneho stromu to, co sme potrebovali, usetrilo nam to tyzdne roboty. Tato uprava bola robena pre firmu, ktora vlastnila ten softver, akurat sme nemali zdrojaky a bolo obtiazne ich ziskat.

Takze preboha, preco davas taku blbu otazku, ked tych odpovedi moze byt tolko :)

A ci nemam nic ine na praci? Mne sa skor zda, ze ty nemas co na praci, okrem vypisovania hodnotnych komentarov. Ale aspon si ma motivoval na dalsi popis, na co je mozne vyuzit mnou ponukanu sluzbu.