Zkušenosti s webhostingem Zserver?

Zkušenosti s webhostingem Zserver?
« kdy: 26. 02. 2016, 22:53:45 »
Potřebuju dobrý hosting pro Drupal instalaci, jelikož Tele 3 nepodporuje htaccess, bez kterého si Drupal neporadí. Nejvíce doporučován mi byl Zserver, má někdo zkušnosti s tímto hostingem? Je pro Drupal vhodný? Existují popřípadě jiní poskytovatelé služeb vhodné pro Drupal? Pozn. cena hostingu by neměla překročit 400 Kč měsíčně.


Re:Zkušenosti s webhostingem Zserver?
« Odpověď #1 kdy: 26. 02. 2016, 23:30:00 »
Krome moji drupal-vyladene VPS pro me zakazniky :-) muzu smele doporucit webhosting C4. Svizny servery, ruzny verze PHP, vybornej support, skvela cena. Provozoval jsem tam prubezne nekolik desitek webu a v podstate jsem nezazil vypadky nebo pomalost.

(duvod proc tam nejsem neni nespokojenost, jen jsem zacal potrebovat jiny typ sluzby)
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Zkušenosti s webhostingem Zserver?
« Odpověď #2 kdy: 27. 02. 2016, 11:31:21 »
Jiných provozovatelů existují tisíce, ceny začínají na desítkách Kč za měsíc. Záleží na tom, jaké na to máte další požadavky. Pokud si vystačíte s těmi nejmenšími nabídkami, byla by 400 Kč měsíčně dost přemrštěná cena. Hledejte takové poskytovatele, kteří nabízejí instalaci Drupalu „jedním kliknutím“ (zkrátka pro to mají připravenu nějakou šablonu nebo podporu), nebo rovnou „Drupal hosting“.

„Vhodný pro Drupal“ je nesmysl, můžete akorát rozlišit, zda podporuje všechny technologie, které potřebuje Drupal. To, zda je daný webhosting vhodný nebo nevhodný pak závisí na vašem konkrétním způsobu využití – něco jiného potřebujete, když budete mít na webu spousty fotek a někdo si jich pár prohlédne jednou za měsíc, a něco jiného, když potřebujete rychlou odezvu titulní stránky pro velké množství návštětníků.

Re:Zkušenosti s webhostingem Zserver?
« Odpověď #3 kdy: 28. 02. 2016, 20:53:07 »
Potřebuju dobrý hosting pro Drupal instalaci, jelikož Tele 3 nepodporuje htaccess, bez kterého si Drupal neporadí. Nejvíce doporučován mi byl Zserver, má někdo zkušnosti s tímto hostingem? Je pro Drupal vhodný? Existují popřípadě jiní poskytovatelé služeb vhodné pro Drupal? Pozn. cena hostingu by neměla překročit 400 Kč měsíčně.
Zvláštne, podľa mňa Drupal .htaccess nepotrebuje, respektíve funguje aj na nginx serveri. Skúšal som drupal na domácom serveri a pohoda, samozrejme musím mať prístup ku konfigurácii nginx.

Rhinox

Re:Zkušenosti s webhostingem Zserver?
« Odpověď #4 kdy: 29. 02. 2016, 10:07:36 »
...samozrejme musím mať prístup ku konfigurácii nginx.
...coz muze byti u sdileneho hostingu "malej" problem.