Článek - špatný odkaz

Re:Článek - špatný odkaz
« Odpověď #15 kdy: 24. 02. 2016, 16:04:35 »
Ale máme, poskládat se dají myriády takových umělých slov, která budou odpovídat pravidlům. Třeba nejnerozradostňovávatelnějšími, nejnezpravděpodobnostňovávatelnějšími nebo nejzdevětadevadesáteroneroznásobitelnějšími. Všechna jsou dokonce delší než klasické známé obhospodařování.

Čarodějnice nejčarodějnicovatější!


ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Článek - špatný odkaz
« Odpověď #16 kdy: 24. 02. 2016, 16:06:10 »
Ale máme, poskládat se dají myriády takových umělých slov, která budou odpovídat pravidlům. Třeba nejnerozradostňovávatelnějšími, nejnezpravděpodobnostňovávatelnějšími nebo nejzdevětadevadesáteroneroznásobitelnějšími. Všechna jsou dokonce delší než klasické známé obhospodařování.

Já to říkám furt, že čeština je nádherná... Třeba když si hovím tak se mám jak? Hovně. A jak mi je? Hovno. A přitom to v daném kontextu není vulgarismus 8)

Re:Článek - špatný odkaz
« Odpověď #17 kdy: 24. 02. 2016, 16:06:57 »
U té patičky je místo na šest krátkých slov, nedá se tam vložit celá zpráva, je to jen titulek. V tomto případě je klíčové to, že probíhá centrální analýza hlasových nahrávek, které jsou pak také mimo jiné dostupné rodičům dítěte. Tohle ti nepřijde jako odposlech dětí?

Ne.
Odposlech by to pro mne byl, kdyby mi nikdo neřekl, že ta hračka reaguje, protože poslouchá a to co slyší, se musí nějak zpracovat.

ByCzech

  • *****
  • 1 848
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Článek - špatný odkaz
« Odpověď #18 kdy: 24. 02. 2016, 16:07:35 »
Ale máme, poskládat se dají myriády takových umělých slov, která budou odpovídat pravidlům. Třeba nejnerozradostňovávatelnějšími, nejnezpravděpodobnostňovávatelnějšími nebo nejzdevětadevadesáteroneroznásobitelnějšími. Všechna jsou dokonce delší než klasické známé obhospodařování.

Čarodějnice nejčarodějnicovatější!

A teď těch pár slov zkus říct 10x rychle za sebou bez přebreptu a pošli výsledný čas :-)

Lol Phirae

Re:Článek - špatný odkaz
« Odpověď #19 kdy: 24. 02. 2016, 18:02:39 »
Asi vás to překvapí, ale právě z Roota chodí lidi na Vitalii nejčastěji.

Vůbec ne - já tam chodím madam Krbcovou tyranizovat pravidelně. Již zvládla zabanovat 10 z mých 2^80 IPv6 adres. Pobavilo.  ;D