Co děláte po večerech, vzděláváte se?

Milos

Co děláte po večerech, vzděláváte se?
« kdy: 15. 02. 2016, 11:46:28 »
Zdar lidi,
zajimalo by mne, co delate po vecerech, kdyz dorazite z prace domu? Vzdelavate se jeste, kodite si neco sami? Ja mavam pocit, ze muj zivot mi utika pomezi prsty a zatim jsem se nezdokonalil natolik, proste mam pocit, ze se mam jeste co ucit. Vyprdnul jsem se na skolu, mam jenom 1. stupen a ted premyslim, jestli jsem neprisel o mnoho informaci, ktere jsem mohol nadobudnout na 2. stupni. Mam obavy, ze kdyz se ozenim, tak uz nebude cas na nic :/
« Poslední změna: 15. 02. 2016, 14:06:31 od Petr Krčmář »


butan

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #1 kdy: 15. 02. 2016, 11:55:35 »
1. stupen?

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #2 kdy: 15. 02. 2016, 11:57:52 »
Snaha se ceni :-)
Obava, ze se vecer nebude chtit je na miste - nesouvisi tak se svatbou jako s capartama.
Sex a chlast jsou zabavnejsi nez uceni. Odpocinek formou spanku zase prospesnejsi.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #3 kdy: 15. 02. 2016, 12:00:59 »
Ja po veceri travim.

Lol Phirae

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #4 kdy: 15. 02. 2016, 12:15:43 »
Vyprdnul jsem se na skolu, mam jenom 1. stupen a ted premyslim, jestli jsem neprisel o mnoho informaci, ktere jsem mohol nadobudnout na 2. stupni.

Jako že jsi skončil ve 4. třídě?  :o ;D


Milos

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #5 kdy: 15. 02. 2016, 12:21:40 »
Myslim tim 1. stupen VS

HasisBaba

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #6 kdy: 15. 02. 2016, 12:40:21 »
Vyprdnul jsem se na skolu, mam jenom 1. stupen a ted premyslim, jestli jsem neprisel o mnoho informaci, ktere jsem mohol nadobudnout na 2. stupni.

Jako že jsi skončil ve 4. třídě?  :o ;D

... až na to že 1. stupeň má met 5 ;-) ...winLogLogLog  :P

Milos

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #7 kdy: 15. 02. 2016, 13:00:46 »
Panove 1. stupen vysoke skoly. no tak, vzdyt tady chodi inteligentni lidi

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #8 kdy: 15. 02. 2016, 13:17:54 »
Panove 1. stupen vysoke skoly. no tak, vzdyt tady chodi inteligentni lidi

A to je jako co? Ze by jako prvni rocnik?

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #9 kdy: 15. 02. 2016, 13:21:49 »
Omg to je teda (j)Elyta... Mnohe to vysvetluje kdyz se tady tolik lidi pta jak vocasove.

Mate to i na wikipedii - https://cs.wikipedia.org/wiki/Vysok%C3%A1_%C5%A1kola#Studium_na_vysok.C3.A9_.C5.A1kole
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Viky

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #10 kdy: 15. 02. 2016, 13:32:48 »
Ale býval to tu kdysi celkem dobrý portál, kam chodívali převážně inteligentní lidé a vedly se tu odborné diskuse, jež byly většinou přínosné. Pan Tišnovský to tu bohužel jako autor sám nevytrhne a odkud se asi rekrutují místní diskutující, to je mi čím dál větší záhadou.
Takže české IT portály jsou už asi definitivně odepsané.

Milos

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #11 kdy: 15. 02. 2016, 13:37:36 »
a neco k teme by se nenaslo?

zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #12 kdy: 15. 02. 2016, 13:38:26 »
Myslim tim 1. stupen VS
Myšleno Bc.? Tak to není tak špatné jako základ k dalšímu vzdělávání.

kukacka

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #13 kdy: 15. 02. 2016, 13:41:28 »
Mnohe to vysvetluje kdyz se tady tolik lidi pta jak vocasove.

Tak zejmena puvodni tazatel - to je tak tezke napsat "udelal jsem si jen bakalare"? Ani neuvadi zadnou skolu, jak teda mame vedet, o co "prisel" na magistru - delal cvut, stavarnu, prava, medicinu? At si tu najde jedno ze sta vlaken na tema "vysoka je na nic, tu delaji jen blbci nebo se tam blbci stanou" a bude mit po depresi.

Ale k veci - doma urcite po vecerech nekodim ani nenavrhuju systemy, kdyz to delam cely den v praci. Pokud mas takove myslenky, tak nejlepsi, co muzes udelat, je - jak sam pises - se ozenit, pak uz nebudes mit na toto dumani cas:-) Mozna mas spatnou praci (ani jsi nenapsal co delas), ktera ti nedava moznost rozvoje, pak ale neni resenim tam dale chodit a nahrazovat si to samostudiem po vecerech.



Milos

Re:Co delate po vecerich, vzdelavate se?
« Odpověď #14 kdy: 15. 02. 2016, 13:50:36 »
Mam bakalare z FIT VUT v Brne. Mam praci, ktera me bavi. Asi prva prace, ve ktere jsem fakt rad a delam s novou technologii od MS - Universal Windows Platform v jazyce C#. Nekdy mam pocit, ze nestiham pobrat tolik informaci, ze vzdycky je se co ucit a ja to nestihnu, protoze zivot je kratkej a clovek se ani nestihne divit a pude na duchod. Ozenit se mam v planu, jenomze to uz nebudu mit absolutne zadni cas - deti, zena. A zacinam mit pocit, ze nebudu dobrej.