Koupím zdroj k notebooku Dell

dustin

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #15 kdy: 11. 02. 2016, 13:25:20 »
He he no od Dellu mám 2x notebook k tomu replikátory monitor stand zatím jeden ale hledám druhý, k oběma LCD Dell samozřejmě a klávesnice a myši taky dell ale ty jsou zatím na cestě od prodávajícího.
Takže mi to tu kazí desktop z deskou asus ale ten stejně nepoužívám..

Trochu nechápu, proč vše od Dellu, když si na něj stěžuješ...


Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #16 kdy: 11. 02. 2016, 13:30:13 »
He he no od Dellu mám 2x notebook k tomu replikátory monitor stand zatím jeden ale hledám druhý, k oběma LCD Dell samozřejmě a klávesnice a myši taky dell ale ty jsou zatím na cestě od prodávajícího.
Takže mi to tu kazí desktop z deskou asus ale ten stejně nepoužívám..

Trochu nechápu, proč vše od Dellu, když si na něj stěžuješ...
No já si na Dell nestěžuji jsem spokojen jen sháním napaječ u kterého mi nejde komunikace abych jej mohl plně provozovat.
Nějaké počitadla jsou snad ve všem dnes u tiskáren kdy ti toner hlásí že je prázdný ale vesele tiskne dále a podobně...
Jo ještě pro Pavouka106 k oběma noťasům origo tašky Dell :)

j

Re:Koupím : Zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #17 kdy: 11. 02. 2016, 13:34:21 »
Tak HP jsem definitivne vyradil nedavno, kdyz mi jeden znamy prinesl na soucastky HP netbook s uplne ulomenym displayem. A to nepatril k nejlevnejsim. Ta konstrukce je takova, ze to proste nemuze skoncit jinak, nez ulomenim displaye. Kazdy technolog znaly technologii plastu jim to mohl rici predem, stacilo se zeptat. Krome toho ten kram ani nejde normalnim zpusobem rozebrat. Je to vsechno na plastovych pacickach ve stylu iPodu a krome toho asi dva symbolicke srouby. Muj stary Esus muzu normalne rozsroubovat. Cili HP leda tak zadarmo jako rabat pri koupi vetsiho mnozstvi kafe.
Si nedelej iluze, lenovo ddto, servisak kdyz prijel na servis tak sebou rovnou mel nahradni sasi. Ty starsi slo normalne rozsoubovat, ty novy sou zacvakavaci (a ne nemluvim o tech levnych modelech, ale o kramech za 50+k), rikal, ze je to tak 50:50, ze se to rozlomi.

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #18 kdy: 11. 02. 2016, 13:40:06 »
Já operoval trubice u LCD HP taky všechno na zacvaknutí tak jsem to z bezpečné vzdálenosti nahřál horkým vzduchem a neulomila se ani jedna packa.

Lol Phirae

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #19 kdy: 11. 02. 2016, 13:48:41 »
He he no od Dellu mám 2x notebook k tomu replikátory monitor stand zatím jeden ale hledám druhý, k oběma LCD Dell samozřejmě a klávesnice a myši taky dell ale ty jsou zatím na cestě od prodávajícího.
Takže mi to tu kazí desktop z deskou asus ale ten stejně nepoužívám..

Trochu nechápu, proč vše od Dellu, když si na něj stěžuješ...

+1, asi programový masochismus.

Jinak z poslední doby tu mám bezva exemplář, který se co dva měsíce rozhodne, že se prostě nezapne, a ne a ne a ne. Rada Dellu je odšroubovat kryt baterky a baterku vyndat a zase dát zpátky. Rada sice funguje, ale šroubky jsou již třikrát měněné, protože jejich trvanlivost je asi dvě vyšroubování, patrně vyrobeno z lisovaného papíru. Pamatuju doby, kdy se baterky vyndalavalo odcvaknutím dvou západek. Pokrok nezastavíš.

Druhý případ genitálního designu je jakýsi poklad od Asusu (osmijádrové i7, 8GB RAM, pořízovací cena cca 45 kKč). Nějaký dement vymyslel featuru, že když se povolí šroubky, notebook se vypne ("chassis open detekce"). Prý to chrání uživatele před úrazem elektřinou. Co tři měsíce je nutno utáhnout vykloktané šroubky, jinak se NB při jakémkoliv pohybu náhodně vypíná. Samozřejmě, že šroubky již bylo nutné opětovně měnit, protože jejich kvalita je stejně úžasná jako u toho Dellu. Kvalitnější by stále asi o 0,00000000000000000001$ víc, takže by Asus patrně zkrachoval.

Edit admin: Odstraněn vulgární a rasistický výkřik.
« Poslední změna: 14. 02. 2016, 20:32:16 od Petr Krčmář »


ByCzech

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #20 kdy: 11. 02. 2016, 16:10:14 »
Zdravím všechny !
Nemá někdo doma nadbytečný zdroj k notebooku dell.Jedná se o Typ : PA 10 Model LA90PS1-00
DC out 19 V  4.62 A  90W
Pouze funkční a aby zdroj identifikoval BIOS. Cena dohodou
M Čech   

Používal jsem jako náhradu univerzální zdroje a ty mi zatím fungovaly. Originál 90 W mám taky, ale ten potřebuju :). Předřela se u něj izolace na kabelu u výstupu ze zdroje, ale to jsem opravil. Ovšem vlézt do toho to byla chuťovka :D

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #21 kdy: 11. 02. 2016, 16:59:56 »
Pro Lol Phirae to vidíš moc černě ....

A možná by stálo za zvážení o technický přesun diskuze do sekce Hw tohle nemá s bazarem moc společného :)
« Poslední změna: 11. 02. 2016, 17:03:27 od Mirek Čech »

Nox

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #22 kdy: 11. 02. 2016, 17:09:23 »
Neco bych tu mel, nejaky kontakt? Popis sedi, akorat to ma 19,5V. V BIOSu se mi identifikuje jako 90W.

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #23 kdy: 11. 02. 2016, 17:11:15 »
Neco bych tu mel, nejaky kontakt? Popis sedi, akorat to ma 19,5V. V BIOSu se mi identifikuje jako 90W.
V profilu je mail

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #24 kdy: 11. 02. 2016, 17:13:25 »
Neco bych tu mel, nejaky kontakt? Popis sedi, akorat to ma 19,5V. V BIOSu se mi identifikuje jako 90W.
To je v pořádku, DELL mají 19.5V

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #25 kdy: 11. 02. 2016, 17:14:38 »
Neco bych tu mel, nejaky kontakt? Popis sedi, akorat to ma 19,5V. V BIOSu se mi identifikuje jako 90W.
To je v pořádku, DELL mají 19.5V
tak tak

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #26 kdy: 11. 02. 2016, 17:53:04 »
A ještě jedna technická jestli mí někdo zkušenost s replikatorem PR01X jdou využít zároveň jak VGA Dsub ta DVI? ?


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #27 kdy: 11. 02. 2016, 22:23:27 »
Nějaké počitadla jsou snad ve všem dnes u tiskáren kdy ti toner hlásí že je prázdný ale vesele tiskne dále a podobně...

Ne, tiskarna odmitne nabehnout, ze pry nema toner, i kdyby ho tam furt pulka byla. Treba do inkoustovek HP se normalne uz nedaly dat znovu naplnene cartridge. Tiskarna tvrdila, ze jsou prazdne a musel se kvuli tomu delat trik s prelepenim jednoho kontaktu nebo tak neco. A jsou tiskarny, ktere po urcitem poctu stranek odmitaji tisknout a predstiraji poruchu. Jine se zase domahaji vymeny selenoveho valce, prestoze mu nic neni.....

Ja bych to hnal sukovici, ze by se za tim prasilo, jak na Sahare za pisecne boure.

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #28 kdy: 11. 02. 2016, 22:31:47 »
tak tak já měl HP DeskJet 500 lil jsem do toho barvu na razítka a tiskla jak vzteklá .... 
U Laseru samsung si to počítá strany mají to nějak zprůměrované zřejmě tak podle toho počítají kolik je ještě prachu tedy co jsem slyšel...

Re:Koupím zdroj k notebooku Dell
« Odpověď #29 kdy: 11. 02. 2016, 22:49:30 »
Chyba!!  520 tam mělo být