Linux - školení nebo studium?

kojot4

  • ***
  • 217
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Linux - školení nebo studium?
« Odpověď #15 kdy: 14. 02. 2016, 08:52:38 »
To mozna je, ale naborari maji radi vselijake diplomy a jine papiry. Dneska chteji diplom uz i po uchazecce mista na uklid.

To je pravda. Náboráři povětšinou mají rádi, když má člověk odborné a jazykové certifikáty, nějaký ten titul, nechce za práci skoro žádné peníze, kamkoli se přestěhuje, bude pracovat kdykoli a jakkoli dlouho a komukoli poleze do řiti. Takže pokud chce člověk potěšit náboráře, je dobré cílit na tyto vlastnosti. :)

Jenomže náboráři sebou obvykle berou někoho technického. Člověk tomu musí nějak rozumět, aby byl přijat...


McFly

  • *****
  • 560
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Linux - školení nebo studium?
« Odpověď #16 kdy: 14. 02. 2016, 19:07:16 »
Průhledná reklama nějaké pochybné společnosti ICT Pro s.r.o. :-/

Už z principu ne, dík. A pokud autorovi křivdím, ať si nainstaluje linux a zkouší. Na netu jsou tuny návodů, jak dosáhnout požadované věci. Lepší způsob, jak se to naučit, neznám.

pavlix

Re:Linux - školení nebo studium?
« Odpověď #17 kdy: 15. 02. 2016, 01:02:10 »
To mozna je, ale naborari maji radi vselijake diplomy a jine papiry. Dneska chteji diplom uz i po uchazecce mista na uklid.

To je pravda. Náboráři povětšinou mají rádi, když má člověk odborné a jazykové certifikáty, nějaký ten titul, nechce za práci skoro žádné peníze, kamkoli se přestěhuje, bude pracovat kdykoli a jakkoli dlouho a komukoli poleze do řiti. Takže pokud chce člověk potěšit náboráře, je dobré cílit na tyto vlastnosti. :)

Jenomže náboráři sebou obvykle berou někoho technického. Člověk tomu musí nějak rozumět, aby byl přijat...

Musím říct, že mě tato odpověď naprosto zaskočila a způsobila mi střídání smíchu s nevěřícným zíráním. Věděl jsem, že riskuju vážně míněnou reakci v opačném duchu, ale tohle mi trochu vyrazilo dech.