Nový Root již dnes?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #300 kdy: 08. 02. 2016, 20:13:24 »
Podíval jsem se na to (fórum) přes svůj vychytralý matlafoun až teď.
A dobře jsem udělal.

Pokud je to celé do...né kvůli těm patlafounům, tak bych prosil o uvedení specifikace těch zařízení, pro které je to primárně určeno/odladěno/zadrátováno.
Nejlépe na hlavní stránce.

Na mojí Xperii (4,3" (1 280 × 720 px)) se na to fórum nedá dívat.
Natož na něm něco dělat.
(na zbytek jsem si jakžtakž začal zvykat)

Achjo.

PS: kdybych se nestyděl, ulevil bych si jako kolega předřečník...


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #301 kdy: 08. 02. 2016, 20:27:58 »
Jo, a když už všude jinde na root-u poznám, že jsem přihlášený (je tam vidět ten můj avatar v té černé, zbytečně široké, liště nahoře), tak byste mohli být konzistentní a mohli byste zobrazit toho avatara i v té (opět zbytečně široké černé liště nahoře) ve fóru.

Vzhledem k tomu, že jste úplně překopali původní design, tak to "Odhlásit" je dost blbě vidět (a není vidět jen letmo)...
(přesun toho "Příhlásit" tím páden ani už nerozebírám)

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #302 kdy: 08. 02. 2016, 20:36:05 »
Odkazovaný text v příspěvku se mi zobrazuje o dost menším písmem nežli vlastní příspěvek - téměř se nedá přečíst.

Na to už nezbylo místo, protože s barevnejma počítacíma vokama jakožto nejzásadnější informací v diskusích by se po zvětšení citací nevešel na stránku ani jeden post.  ;D
A zmensi to i citaci v citaci? Jinak duvod je jasnej, nekteri parchanti prisli na to, ze browser umi zoom i do minusu, to by neslo, tak se neco zmensi tak, abys musel zoomovat sem a tam ...

BTW: zadek, v diskusich pod zpravickama (ty sou asi v jinym endzajnu) vytejka text zcela mimo tu nudli - kdyz das odpovedet. To asi kdyby nekdo mel pocit, ze rolovat nahoru a dolu je nuda, tak aby moh rolovat i ze strany na stranu.

ehmmm

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #303 kdy: 08. 02. 2016, 20:55:15 »
Tak tady mate zase verzi s vyssi informacni hustotou na 1cm^2:

http://pastebin.com/2dNAvLUW

Jeste by si slo pohrat s barvickama, ale hlavni vata je pryc.

#

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #304 kdy: 08. 02. 2016, 21:21:23 »
Tak tady mate zase verzi s vyssi informacni hustotou na 1cm^2:

http://pastebin.com/2dNAvLUW
Pekny, forum konecne nevypaluje voci ...


AA

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #305 kdy: 08. 02. 2016, 22:34:57 »
Odkazovaný text v příspěvku se mi zobrazuje o dost menším písmem nežli vlastní příspěvek - téměř se nedá přečíst.

Na to už nezbylo místo, protože s barevnejma počítacíma vokama jakožto nejzásadnější informací v diskusích by se po zvětšení citací nevešel na stránku ani jeden post.  ;D
A zmensi to i citaci v citaci? Jinak duvod je jasnej, nekteri parchanti prisli na to, ze browser umi zoom i do minusu, to by neslo, tak se neco zmensi tak, abys musel zoomovat sem a tam ...

Jojo, zmensena je i citace v citaci. Opravdu nechapu cil techto zmen, vzdyt je zjevne, ze to bylo kolosalni (manazerske) slapnuti vedle. Skutecne napravy se ovsem nedockame, to je myslim jasne - ty by znamenalo priznat chybu.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #306 kdy: 09. 02. 2016, 00:43:40 »
Podíval jsem se na to (fórum) přes svůj vychytralý matlafoun až teď.
A dobře jsem udělal.

Pokud je to celé do...né kvůli těm patlafounům, tak bych prosil o uvedení specifikace těch zařízení, pro které je to primárně určeno/odladěno/zadrátováno.
Nejlépe na hlavní stránce.

No je to pro tablety a phablety s 15" displayem.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #307 kdy: 09. 02. 2016, 00:49:15 »
Tak tady mate zase verzi s vyssi informacni hustotou na 1cm^2:

http://pastebin.com/2dNAvLUW
Pekny, forum konecne nevypaluje voci ...

No nevim, to bile pismo tam zari jak krava z Cernobylu. To by chtelo nejakou rozumnou sedou.

ByCzech

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #308 kdy: 09. 02. 2016, 01:07:15 »
Tak tady mate zase verzi s vyssi informacni hustotou na 1cm^2:

http://pastebin.com/2dNAvLUW
Pekny, forum konecne nevypaluje voci ...

No nevim, to bile pismo tam zari jak krava z Cernobylu. To by chtelo nejakou rozumnou sedou.

Bílá je jen nejsvětlejší odstín černé :D

ehmmm

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #309 kdy: 09. 02. 2016, 07:51:37 »
Verze ehmmm0.3:

http://pastebin.com/mwpWWFM6

Rozumna velikost citace v citaci, bila jako #ddd (byla #eee).

Rcz

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #310 kdy: 09. 02. 2016, 07:58:07 »
Tohle má být lepší forum? WTF?

JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #311 kdy: 09. 02. 2016, 08:04:29 »
Takze tu mame dalsi hrebicek do rakvicky a to ten, ze font pouzity na foru na mem tabletu nema diakritiku, reklama prekryva zpravicky, na telefonu nez na zachode preskroluju na forum na titulni "strance", tak uz muzu zase jit, zdola mam debilni EU listu o susenkach, ktere jednak nerozumim a druhak nechci vedet vic a nahore mam debilni listu s nejakyma srdickama a bilima holubicema (ze by snaha o mirova jednani?), ktera je mi taky na dve veci.

Uz jsem se dival po jinych webech, zatim jsem bohuzel rozumny nenasel. Jinak bych se tady uz o nic nesnazil...

O debilitach jako obri oko "pocet zheldnuti" ani nemluvim. Nikdy me na diskusnim foru nezajimalo, kolikrat se na to nejaky ucho divalo. Kdyby tam bylo napsano treba "banany jsou chuti mdle", tak to ma mozna vetsi prinos, aspon pro ty, kteri banan jeste nejedli.

Bicovat od rana do vecera...

tomasfuk

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #312 kdy: 09. 02. 2016, 10:27:18 »
V černé liště nahoře chybí půlka nápisu Licence, protože se tam už prostě nevejde.

Lištu o cookies nemám čím zavřít a vzhledem k tomu, že je přilepená neustále dole, ubírá horizontální prostor.

tomasfuk

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #313 kdy: 09. 02. 2016, 10:29:28 »
Jo a celej dolní pošahanej kolotoč se mi zobrazuje pod sebou, takže je stránka dlouhá jako kráva.

No nic, zase zapínám adblock, už mám ošoupanej prst od neustálýho rollování píčovinama.

qwertz

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #314 kdy: 09. 02. 2016, 10:44:38 »
ke zblití, doufám že se to krčmářovi líbí, aspoň se bude mít na co dívat až tady bude sám