Nový Root již dnes?

ByCzech

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #285 kdy: 08. 02. 2016, 13:14:03 »
Tak tohle je fakt šílenej úlet ...

Navrhuji, když už si zakládáte na měření/statistikách, nahoďte na subdoménu starou verzi roota a fora a sledujte si, kolik lidí používá co ;-)

Přesně tohle mě napadlo taky, ale nedovolil jsem si s tím přijít :D


Ivan Nový

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #286 kdy: 08. 02. 2016, 13:28:23 »
Nový Root  vypadá skvěle, dokonce ladí graficky i s editorem LightTable, v jehož okně na části obrazovky ho mohu prohlížet, když mám editor v celoobrazovkovém režimu.

Bravo. Dobrá práce.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #287 kdy: 08. 02. 2016, 13:40:09 »
Nový Root  vypadá skvěle, dokonce ladí graficky i s editorem LightTable, v jehož okně na části obrazovky ho mohu prohlížet, když mám editor v celoobrazovkovém režimu.

Bravo. Dobrá práce.

Z ktere planety jste priletel?

Ivan Nový

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #288 kdy: 08. 02. 2016, 13:51:30 »
Nový Root  vypadá skvěle, dokonce ladí graficky i s editorem LightTable, v jehož okně na části obrazovky ho mohu prohlížet, když mám editor v celoobrazovkovém režimu.

Bravo. Dobrá práce.

Z ktere planety jste priletel?

Z planety Futura?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #289 kdy: 08. 02. 2016, 14:04:18 »
Dalsi problem: V odpovedi na zpravicku leze text responzivne pod informace o autorovi a neda se tak moc cist. U odpovedi na nazor ke clanku se to nedeje.

Redakce: Povsimnete si prosim, ze listu o susenkach stale neni cim zavrit, pokud clovek ma vypnuty javascript. Ten na Rootu k nicemu moc neslouzi. Ma ho clovek mit zapnuty jen kvuli te eurohlasce? A kdyz uz, proc tu listu nemam tady na foru? Kdyz se Root chova blbe, nemel by se chovat alespon konzistentne blbe?


ByCzech

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #290 kdy: 08. 02. 2016, 14:30:38 »
Dalsi problem: V odpovedi na zpravicku leze text responzivne pod informace o autorovi a neda se tak moc cist. U odpovedi na nazor ke clanku se to nedeje.

Redakce: Povsimnete si prosim, ze listu o susenkach stale neni cim zavrit, pokud clovek ma vypnuty javascript. Ten na Rootu k nicemu moc neslouzi. Ma ho clovek mit zapnuty jen kvuli te eurohlasce? A kdyz uz, proc tu listu nemam tady na foru? Kdyz se Root chova blbe, nemel by se chovat alespon konzistentne blbe?

Hi hi hi, ono to leze ven i v oficiálním světlém designu :D.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #291 kdy: 08. 02. 2016, 14:48:43 »


 :o :o :o :o :o

ehmmm

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #292 kdy: 08. 02. 2016, 15:02:34 »
Dalsi problem: V odpovedi na zpravicku leze text responzivne pod informace o autorovi a neda se tak moc cist. U odpovedi na nazor ke clanku se to nedeje.

Redakce: Povsimnete si prosim, ze listu o susenkach stale neni cim zavrit, pokud clovek ma vypnuty javascript. Ten na Rootu k nicemu moc neslouzi. Ma ho clovek mit zapnuty jen kvuli te eurohlasce? A kdyz uz, proc tu listu nemam tady na foru? Kdyz se Root chova blbe, nemel by se chovat alespon konzistentne blbe?

Tohle uz u sebe ve Stylish opravoval. (Ale uz to bylo tusim na ukor toho, ze natvrdo predpokladam primerene siroky monitor, cca 1600-1900 px.) Pockej, vecer nekam zase strcim novou verzi.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #293 kdy: 08. 02. 2016, 15:12:38 »
pokud clovek ma vypnuty javascript. Ten na Rootu k nicemu moc neslouzi. Ma ho clovek mit zapnuty jen kvuli te eurohlasce?

Naopak, JS je naprosto nejdůležitější. Máš ho mít zapnutý kvůli asi 30 šmírovacím a socijálním zpomalovadlům, co se tady milionkrát dokola načítají.

i-PRESS

  • ***
  • 100
  • NodeJS, Python, Perl, Lua, PHP
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #294 kdy: 08. 02. 2016, 15:29:25 »
Naopak, JS je naprosto nejdůležitější. Máš ho mít zapnutý kvůli asi 30 šmírovacím a socijálním zpomalovadlům, co se tady milionkrát dokola načítají.


To mi naštestí řeší adFilter v Unbound resolveru DNS už na routeru :-) Takže mám klid v celé domácnosti, včetně mobilů  ;)



Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #295 kdy: 08. 02. 2016, 17:12:33 »
Až doteď jsem to krom nahlášení pár letitých a samozřejmě neodstraněných problémů moc neřešil, s nějakým tím komunitně přeplatlaným CSS se to dalo přeží. Ale tenhle paskvil už fakt byla poslední kapka, nervy mám jen jedny. Ten, kdo tohle vyplodil, asi nechal mozek doma na věšáku.


j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #296 kdy: 08. 02. 2016, 17:54:11 »
A myslis ze nakej nekdy mel? Jo, tenhle odpovidaci formular ma ... 670kB ... megalol. A stejne nevim na co odpovidam, protoze to pod nej nasere celou stranku, paac ten zastaralej princip, ze se nahoru postne JEDEN post, u kteryho se klipne odpovedet a odpoved se pise POD nej neni dost khull.

A ta hypertechnologie, kterou umi 10let stary vbulletin, ze pri zapnutym js se da odpovidat primo do diskuse bez reloadu ... a v zavislosti na tom, jakej typ zobrazeni si kdo naklipe se to bud radi podle casu jedno pod druhy nebo je to ve stromu ... (a pritom je tam porad videt, ze reakce neni na post nad, ale na jinej ...).

Pro zajimavost, zacalovalo si iinfo u nasi svaty trojice nezapocitavani do FUP? Protoze kdyz na to tak koukam, tak tech 1,5GB co tak lidi mivaj max, se tady zboucha za tejden ... a to kdyz se dotycnej bude krotit.

AA

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #297 kdy: 08. 02. 2016, 19:47:10 »
Odkazovaný text v příspěvku se mi zobrazuje o dost menším písmem nežli vlastní příspěvek - téměř se nedá přečíst.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #298 kdy: 08. 02. 2016, 20:07:08 »
Odkazovaný text v příspěvku se mi zobrazuje o dost menším písmem nežli vlastní příspěvek - téměř se nedá přečíst.

Na to už nezbylo místo, protože s barevnejma počítacíma vokama jakožto nejzásadnější informací v diskusích by se po zvětšení citací nevešel na stránku ani jeden post.  ;D

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #299 kdy: 08. 02. 2016, 20:07:33 »
Odkazovaný text v příspěvku se mi zobrazuje o dost menším písmem nežli vlastní příspěvek - téměř se nedá přečíst.

Na to už nezbylo místo, protože s barevnejma počítacíma vokama jakožto nejzásadnější informací v diskusích by se po zvětšení citací nevešel na stránku ani jeden post.  ;D