Nový Root již dnes?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #270 kdy: 08. 02. 2016, 10:56:11 »
 :o  :o  :o

Šmarjá, co to je?

PS: Link schovaný za ROOT.CZ_ (ten černý pruh nahoře) vede na http://forum.root.cz/index.php , nikoli na www.root.cz.


i-PRESS

  • ***
  • 100
  • NodeJS, Python, Perl, Lua, PHP
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #271 kdy: 08. 02. 2016, 11:04:51 »
No výborně, ještě tady  :P


Proč mám přes třetinu výšky viewportu lišty, tu drobečkou MAKRO navigaci, název topicu a obrovské oko?  :o

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #272 kdy: 08. 02. 2016, 11:06:19 »
Když koukám na hlavní stránku fora, bolí mě oči (to neznamená "vypadá to strašně", ale zdravotní pocit). Nevím proč, nedokážu identifikovat, co jim vadí. Možná nedostatečný rozlišení jednotlivých kategorii/nových příspěvků, slévá se to do jednoho blobu, ve kterym musim očima hodně hledat. Možná...

Reklama, která je v příloze příspěvku, mě pobavila (nemám adblock).

Forum se mi celkem líbí, je to pořád to samé, jen to vzhledově koresponduje s webem. Když už pročítám téma, oči nebolí.

JardaP.: Prosím Tě hoď mi do SZ nebo na email jakej používáš prohlížeč a jak Ti v něm dnes věci jedou, chci hodit řeč.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #273 kdy: 08. 02. 2016, 11:08:15 »
Tak tohle je fakt šílenej úlet ...

Navrhuji, když už si zakládáte na měření/statistikách, nahoďte na subdoménu starou verzi roota a fora a sledujte si, kolik lidí používá co ;-)
Když chceš, dokážeš vše!

i-PRESS

  • ***
  • 100
  • NodeJS, Python, Perl, Lua, PHP
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #274 kdy: 08. 02. 2016, 11:27:10 »
Když koukám na hlavní stránku fora, bolí mě oči (to neznamená "vypadá to strašně", ale zdravotní pocit).


Mám to stejně.. Já myslím že to dělá to tučné písmo, které se obecně špatně čte. Tučné písmo se má používat ke zvýraznění části textu, pokud tím napíšete celý řádek, tak to smysl zvýraznění postrádá, akorát se na to blbě kouká.

EDIT: Myslím tím samozřejmě sekci "Poslední příspěvky"


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #275 kdy: 08. 02. 2016, 11:34:37 »
:o  :o  :o

Šmarjá, co to je?

PS: Link schovaný za ROOT.CZ_ (ten černý pruh nahoře) vede na http://forum.root.cz/index.php , nikoli na www.root.cz.

PPS: To je tmavě šedé písmo na světle šedém pozadí???

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #276 kdy: 08. 02. 2016, 11:43:14 »
JardaP.: Prosím Tě hoď mi do SZ nebo na email jakej používáš prohlížeč a jak Ti v něm dnes věci jedou, chci hodit řeč.

Refreshni si inbox. Zajimave je take to, ze na strance pro odpoved vidim dole prispevky i bec Ctrl-A. Jsou tam cerne na bilem. A s vypnutym js jsou pod polem pro zadani odpovedi tri checkboxy, ktere mozna necemu slouzi, ale neni tam napsano cemu. Popisky se objevi az po ctrl-A.

andy

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #277 kdy: 08. 02. 2016, 12:13:27 »
Tak tento forumovy design je uplna katastrofa. Ak to robil grafik, tak sa nema cim chvalit. A ak nie, tak si nejakeho najmite.

#

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #278 kdy: 08. 02. 2016, 12:24:14 »
Refreshni si inbox. Zajimave je take to, ze na strance pro odpoved vidim dole prispevky i bec Ctrl-A.
Uz sem ti to psal zmen is
Kód: [Vybrat]
@-moz-document domain(www.root.cz) { v tom stylu, neni to chyba rootu, ale ten styl se aplikuje na subdomeny.

Pripadne dnesni update https://userstyles.org/styles/123809/dark-root-1-1

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #279 kdy: 08. 02. 2016, 12:40:23 »
Tak tento forumovy design je uplna katastrofa. Ak to robil grafik, tak sa nema cim chvalit. A ak nie, tak si nejakeho najmite.

Me by stacilo, kdyby to robil praktik.

tomasfuk

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #280 kdy: 08. 02. 2016, 12:43:50 »
Chybí tu jakékoliv ohraničení sloupce fóra a přísopěvky jsou v divných bublinách, které plavou na pozadí. Když kliknu na odpověď, už je vše hezky v bílém sloupci, odděleno horizontálními čarami a tak.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #281 kdy: 08. 02. 2016, 12:47:00 »
Pripadne dnesni update https://userstyles.org/styles/123809/dark-root-1-1

Dobre, diky, tohle chodi. Akorat jsem se predtim zaradoval, ze je forum alespon castecne cerne a ted je zase bile. Jsou nejake plany na pocerneni fora, aby clovek neutrpel kontrastni sok, kdykoliv prejde na forum? Forum snad kdysi bylo porad jen bile, ale co neni, muze byt. Panove, ma nekdo cerny styl na forum?

tomasfuk

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #282 kdy: 08. 02. 2016, 12:47:27 »
Haha a všechny odkazy (logo, domů i Fórum.Root.cz) v hlavičce vedou na fórum a žádné na root.cz.

Lama

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #283 kdy: 08. 02. 2016, 13:00:12 »
Já bych opravdu rád, kdyby mi někdo kompetentní vysvětlil, proč je teď v módě tenhle debilní roztahanej styl, kdy se všechno roztáhne a zvětší aby to zabíralo co nejvíc místa a čtenář tak viděl co nejméně informací na cm^2.

Ale abych jen nekritizoval, musím pochválit, že na mobilu se mi nové forum čte lépe než staré, lepší to zalamuje. I když by to tedy mohlo být taky kompaktnější, nicméně velikost písma a šířka řádku se mi jeví jako OK. Ale to je asi jediné pozitivum.

ByCzech

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #284 kdy: 08. 02. 2016, 13:09:34 »
Nový skin na fóru...

Já teda jsem byl hodně shovívavý ohledně designu roota, protože se zdálo, že se snaží zapracovat co jde.


1. KONTRAST!!! Vždyť to splývá!

2. Ten blok s reklamou:



To jako vývojáři neumí používat min-height v CSS?

3. To má být jakože responzivní - rozuměj i pro matlací pididisplaye? Tak za tohle:



vám fakt budou uživatelé matlafounů vděční.

Pořádný pager, na který se dá plácnout prstem má vypadat nějak takto aspoň:

Bootstrap 3 Pagination


Za mě teda tenhle design proti tomu co je na hlavním web je neuvěřitelně odfláknutá věc. S tím by mě zákazník poslal k šípku!