Vážné porušení pracovní smlouvy

Zelenáč

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #75 kdy: 27. 11. 2015, 17:04:53 »
Já jsem si tady nepřišel na nic stěžovat, prostě a jasně se jen ptám, jak je to s poviností plnit přesčasy, jsou-li uvedeny v pracovní smlouvě. Opět se zde sešla jistá skupina lidí, kteří neumějí číst. Druhá věc je, že ikdyž neumíte číst, nevím proč tu s Tralala v čele druhým a mě podsouváte, že je mají dělat? Není úplně běžné mít přesčasy. Bývalí spolužáci z ročíku na UPOL, kteří už taky pracují, třeba žádné přesčasy v práci nemívají. Chcete je, dělejte si je.

Další věc je mít proplacený a neproplacený přesčas. A v neposlední řadě, to jaká je ve firmě situace celkově, kterou jsem zde neuvedl - což je další důvod k tomu, abyste se nevyjadřovali k mému postoji. A ani uvádět nebudu, v Olomouci není těch firem zase tak moc, abych zde řekl úplně vše a bylo jasné, kdo jsem.


perceptron

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #76 kdy: 27. 11. 2015, 17:15:34 »
prescasy sa nikde nepreplacaju. ak tak sa to zohladni v odmenach. ale rofly typu "1 hodina nadcasov = 1.5 hodina volna" su rofly.

su firmy kde prescasy nedovolia resp s vedomim nadriadeneho ale casto je to o projektoch s maintenancom alebo niecim kde nie je tlak na terminy.

a su firmy kde tyzden mozno crunchujes do deadlinu ale zase potom dalsie dni si prides odrobit par hodin alebo sa ta nik nepyta kedy si bol v praci ked mas tasky v jira urobene


perceptron

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #77 kdy: 27. 11. 2015, 17:16:27 »
Citace
á jsem si tady nepřišel na nic stěžovat, prostě a jasně se jen ptám, jak je to s poviností plnit přesčasy, jsou-li uvedeny v pracovní smlouvě.
a jeste jedna vec: to teamleader sa s tebou o s vami rozpraval alebo ste precitali zmluvu, nepochopili, a nejasnosti isli riesit na root?

Hmmm

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #78 kdy: 27. 11. 2015, 17:38:05 »
Bývalí spolužáci z ročíku na UPOL, kteří už taky pracují
Jo, ti toho vedia o pracovanie a praxi viac nez ludia s viacrocnymi skusenostami a s viacerymi firmami v CV....  ;)

Honza

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #79 kdy: 27. 11. 2015, 17:59:34 »
Ahoj,
nejsem si zcela jist zda se ptas na spravnem miste. Pokud po Tobe zamestnavatel chce aby jsi prescasy plnil a ty je plnit nebudes pak prijdes o pohyblivou slozku. Tak to proste je. Je jen na Tobe jak s tim nalozis. Muzes bud vydrzet a udelat si rok, dva tri praxi s tim, ze se neco naucis a budes to brat jako vklad do budoucna (takhle jsem to mel ja) nebo to risknes a zkusis jinde, jsi jeste ve zkusebce takze je idealni cas na to odejit. Rozhodoval bych se podle toho zda Ti soucasna prace neco dava, zda projekt na kterem pracujes je zajimavy, zda mas kolegy od kterych se muzes neco naucit, zda mas pocit ze firma pro kterou pracujes ma potencial na to se rozvejit nebo ne. Vsimal bych si i atmosfery v praci, zda ostatni na pomery nadavji a planuji si ze co nejdrive vypadnou a nebo jen tak brblaji ale ve finale jim to zas tolik nevadi. Ososbne jsem ve sve prvni praci bral taky par korun, prescasy byly na denim poradku ale protoze jsme vsichni byli mladosi plni nadseni a delali jsme na zajimavejch projektech, tak nas moc ani nenapdlo odchazet a muzu rict ze v te dobe mi ta prace dala strasne moc.

Na druhou stranu, rozumny zamestnavatel se snazi aby se prescasy platily a bylo jich co nejmene, protoze vi ze makani prescas je na ukor casu ktery muzes travit s rodinou, konicky etc. A vi ze zamestnanec, ktery ma na hrbu at uz po technicke nebo managment strace projekt na nem bude makat blbe kdyz se s nim rozchazi manzelka paac neni porad doma. Pokud jsou prescasy na denim poradku nejsou proplaceny je to znamka toho ze Tvuj zamestnavatel setri na Vas jako zamestnancich (lidove vas oskubova), projekt zamerne poddimenzuje aby smrsknul naklady na co mozna nejnizsi miru. Chapu ze obcas clovek musi makat v noci (padne server, hori uzaverka, nejede kriticka aplikace atd) ale vsechno by melo byt imho s mirou a nalezite oceneno.


davkol

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #80 kdy: 27. 11. 2015, 20:51:14 »
Bývalí spolužáci z ročíku na UPOL, kteří už taky pracují
Kdo z vás je bývalý student, protože nedal paráče? ^_^

Yarda

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #81 kdy: 27. 11. 2015, 21:07:36 »
Chlapci asi ještě neoschnul inkoust na maturitním vysvědčení a jeho největší starostí v prvním zaměstnání je, aby nemusel dělat přesčasy a když, tak jen zaplacené. Hochu, až se trochu otrkáš, tak na tenhle problém zapomeneš, budeš mít důležitější.

Zelenáč

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #82 kdy: 28. 11. 2015, 02:26:15 »
Chlapci asi ještě neoschnul inkoust na maturitním vysvědčení a jeho největší starostí v prvním zaměstnání je, aby nemusel dělat přesčasy a když, tak jen zaplacené. Hochu, až se trochu otrkáš, tak na tenhle problém zapomeneš, budeš mít důležitější.

Jo? Že nebudu mít žádný osobní život, jako třeba ty, to máš na mysli tím důležitějším problémem?

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #83 kdy: 28. 11. 2015, 09:34:48 »
Proboha, prescasy nevylucuji osobni zivot. Jak bylo psano tak tech 8% neni nejaka morda. Dale jsou nejakym zpusobem refundovany - penezne nebo casove. Zamestnani je vzdy o kompromisech. Vadi ti prescasy, ale jsou potreba? Tak si musite dohodnout takovou refundaci aby to pro tebe bylo cajk. Znam spousty lidi kteri si radsi daji 4x9 hodin a v patek na poledne fajront. Jsou lidi kteri radi maknou v sobotu kdyz se blizi deadline aby si za dva tydny vzali cely pondeli (pozdni prijezd z vikendu, vyrizovani na uradech) apod.

Pokud ti nevyhovuje jedna cast pracovni smlouvy tak je na tobe si vyjednat jinou natolik dobrou aby to byl win-win deal.

Nechapu jakej muze mit absolvent, evidentne bez jakychkoliv zavazku za problem s tim, ze by mu obcasny prescas znicil osobni zivot. Ve tvych letech a tvyma nezkusenostma bys mel predevsim napnout sve sily na pracovni zivot.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

atarist

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #84 kdy: 28. 11. 2015, 10:37:34 »
Proboha, prescasy nevylucuji osobni zivot. Jak bylo psano tak tech 8% neni nejaka morda. Dale jsou nejakym zpusobem refundovany - penezne nebo casove. Zamestnani je vzdy o kompromisech. Vadi ti prescasy, ale jsou potreba? Tak si musite dohodnout takovou refundaci aby to pro tebe bylo cajk. Znam spousty lidi kteri si radsi daji 4x9 hodin a v patek na poledne fajront. Jsou lidi kteri radi maknou v sobotu kdyz se blizi deadline aby si za dva tydny vzali cely pondeli (pozdni prijezd z vikendu, vyrizovani na uradech) apod.

Pokud ti nevyhovuje jedna cast pracovni smlouvy tak je na tobe si vyjednat jinou natolik dobrou aby to byl win-win deal.

Nechapu jakej muze mit absolvent, evidentne bez jakychkoliv zavazku za problem s tim, ze by mu obcasny prescas znicil osobni zivot. Ve tvych letech a tvyma nezkusenostma bys mel predevsim napnout sve sily na pracovni zivot.

Hele ja to taky dlouho nechapal s mladsima kolegama, ale toto mi otevrelo oci:
http://www.huffingtonpost.com/wait-but-why/generation-y-unhappy_b_3930620.html

Proste to maji v hlave "naprogramovane" uplne jinak

žádnágenerace

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #85 kdy: 28. 11. 2015, 11:58:06 »

Proste to maji v hlave "naprogramovane" uplne jinak

Spíše to nejsou blbci, kterým stačí podprůměrná mzda, aby se snažili. Většina lidí tady ukázala akorát, že jsou neschopné lopaty a špatní manažeři. Na programování bude vždy nedostatek lidí, protože to většina lidí nezvládne. Takže není důvod být rád za práci, kterou děláš pro cizí.

Zelenáč

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #86 kdy: 28. 11. 2015, 12:24:54 »

Proste to maji v hlave "naprogramovane" uplne jinak

Spíše to nejsou blbci, kterým stačí podprůměrná mzda, aby se snažili. Většina lidí tady ukázala akorát, že jsou neschopné lopaty a špatní manažeři. Na programování bude vždy nedostatek lidí, protože to většina lidí nezvládne. Takže není důvod být rád za práci, kterou děláš pro cizí.

Tak tak. Já chodil na IT SŠ průmku která byla nejlepší ve městě, nával tam byl obrovský a vzali jen malou část, z mojí IT třídy, kde nás bylo 30, je nás programátorů nakonec jen 6, zbytek se na to vyprdl víceméně proto, jaká je to lopota. Dělají adminy, konzultanty a obyčejnější spíše manuální práce. Na VŠ nás bylo na informatice taky hodně, ale z toho několik desítek procent odešlo v 2. ročníku na jiné specializace, aby se prgramování vyhnuli. Ani ti co zůstali u nás nedělají všichni programátory, jsou tam ikonzultantni, opět admini, vedoucí na různých IT pozicích.

Nakonec programátorů, kteří to mají v krvi, není moc, a nikdy ani nebude. Takže dokud nám sem nepříjdou hromady Indů jako v USA, kteří budou konkurovat, tak si můžeme diktovat, a po právu, ne zaměstnavatelé nabo vedoucí lidí - kteří tady nasraně teď píšou.

Zelenáč

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #87 kdy: 28. 11. 2015, 12:51:31 »
Citace
Hele ja to taky dlouho nechapal s mladsima kolegama, ale toto mi otevrelo oci:
http://www.huffingtonpost.com/wait-but-why/generation-y-unhappy_b_3930620.html

Proste to maji v hlave "naprogramovane" uplne jinak

Zaprvé, jsme generace co nemá v hlavě jen červené trenýrky, bílé tričko a STB Igráčka - nic ve zlém, já bych to bral. Zadruhé, ti co čtou furt fantasy a hrajou jen hry, jsou menšína. Zatřetí ajťáci programátoři v kombinaci nedostatek testosteronu a žen jsou tím postiženi poněkud víc. A myslím že si toho jsou smutně vědomi.

Ludva

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #88 kdy: 28. 11. 2015, 13:20:15 »
S těmi Indy, to si musím zapamatovat  :) až budu v kanclu, hned to řeknu Anchal, Sathii, Sureshovi a dalším x Indům co mi sedí za zády a programujou databáze jako na drátku. To se jim bude moc líbit, že jsou v ČR ještě jiní skvělí zaměstnanci. Oni už tady jsou, jenom se jim moc nechce do menších měst, protože se jich lekají babičky u konzumu.

Trident

Re:Vážné porušení pracovní smlouvy
« Odpověď #89 kdy: 28. 11. 2015, 13:24:55 »

Proste to maji v hlave "naprogramovane" uplne jinak

Spíše to nejsou blbci, kterým stačí podprůměrná mzda, aby se snažili. Většina lidí tady ukázala akorát, že jsou neschopné lopaty a špatní manažeři. Na programování bude vždy nedostatek lidí, protože to většina lidí nezvládne. Takže není důvod být rád za práci, kterou děláš pro cizí.

Tak tak. Já chodil na IT SŠ průmku která byla nejlepší ve městě, nával tam byl obrovský a vzali jen malou část, z mojí IT třídy, kde nás bylo 30, je nás programátorů nakonec jen 6, zbytek se na to vyprdl víceméně proto, jaká je to lopota. Dělají adminy, konzultanty a obyčejnější spíše manuální práce. Na VŠ nás bylo na informatice taky hodně, ale z toho několik desítek procent odešlo v 2. ročníku na jiné specializace, aby se prgramování vyhnuli. Ani ti co zůstali u nás nedělají všichni programátory, jsou tam ikonzultantni, opět admini, vedoucí na různých IT pozicích.

Nakonec programátorů, kteří to mají v krvi, není moc, a nikdy ani nebude. Takže dokud nám sem nepříjdou hromady Indů jako v USA, kteří budou konkurovat, tak si můžeme diktovat, a po právu, ne zaměstnavatelé nabo vedoucí lidí - kteří tady nasraně teď píšou.
Ja nechodil umyslne na prumku, ale stredni skolu jsem si zvolil aby mne neotravovala v mych IT zajmech. Navic mne tam i podporovali coz jsem necekal. Vedel jsem ze na prumce to za moc nestoji a skola mne vzdycky nebavila-ten system. Technicko-spolecensky background mi dostatecne dala rodina - otec(FEL/biologie),deda(hudebnik a strojar), matka(vytvarne umeni/ekonomie) a babicka(filozofie/literatura). Tedy docela dobry zaklad na to abych nebyl beznej omezenej ajtak nebo progros. Ale jen tak na 60 procent:)
Skola typu prumka mne tolik neotravovala takze bylo dost casu venovat se IT. VS jsem zkusil ale prvni rocniky nuda, skoro zadny pristup do specializovanych labu a hromada kakademickych exotu. Slabota a tehdy samy pascalista a javista. Zadne know how o hloubce technologie. Musel jsem se vypracovat karierou sam a hlavne silne prevazovalo sysadmin+programovani. Ale jsem za to neskutecne vdecny. Ze nedelam jen blbeho progrose ale davam vetsi celky dohromady;) Ze mi nechybi nadhled.