Gnome widget - textarea

gugux JV

Gnome widget - textarea
« kdy: 31. 08. 2015, 16:20:38 »
Měl by někdo nějaký tip na widget na gnome panel do kterého bych mohl skriptem vkládat text, který by se mi poté zobrazoval na panelu ? Změny by byly třeba několikrát za minutu.

Díky


hu

Re:Gnome widget - textarea
« Odpověď #1 kdy: 31. 08. 2015, 17:25:36 »
Měl by někdo nějaký tip na widget na gnome panel do kterého bych mohl skriptem vkládat text, který by se mi poté zobrazoval na panelu ? Změny by byly třeba několikrát za minutu.

Díky

Není to přesně ono, ale notify-send by nestačilo?

Re:Gnome widget - textarea
« Odpověď #2 kdy: 31. 08. 2015, 18:46:02 »
To už právě nějakou dobu používám a není to uplně ono - pokud to postí člověk na automat, tak to dost ruší a pokud to spouští ručně, také to není uplně ono .....

Ale pokud nic není, zůstanu u toho ;-)

D2kuju za tip ;-)

hu

Re:Gnome widget - textarea
« Odpověď #3 kdy: 01. 09. 2015, 09:52:01 »
To už právě nějakou dobu používám a není to uplně ono - pokud to postí člověk na automat, tak to dost ruší a pokud to spouští ručně, také to není uplně ono .....

Ale pokud nic není, zůstanu u toho ;-)

D2kuju za tip ;-)

Tak já si myslim, že by neměl bejt problém něco stvořit svépomocí, bude to pár řádků v js a posílat do toho zprávy by šlo třebas d-busem.

Re:Gnome widget - textarea
« Odpověď #4 kdy: 01. 09. 2015, 13:44:53 »
To já neumím. v gnomech jsem programoval naposled asi před deseti lety :D Ale třeba na to zkusím mrknout někdy cvičně o víkendu.

Spíš mě překvapuje, že nic takového není/nikdo nezná. Čekal bych, že takovou nějakou obecnou oznamovací komponentu bude potřebovat hodně uživatelů ...


hu

Re:Gnome widget - textarea
« Odpověď #5 kdy: 01. 09. 2015, 14:54:27 »
To já neumím. v gnomech jsem programoval naposled asi před deseti lety :D Ale třeba na to zkusím mrknout někdy cvičně o víkendu.

Spíš mě překvapuje, že nic takového není/nikdo nezná. Čekal bych, že takovou nějakou obecnou oznamovací komponentu bude potřebovat hodně uživatelů ...

A extensions.gnome.com jsi propátral důkladně, jo?