reklama - opravdu?

PetrDrey

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #15 kdy: 30. 08. 2015, 09:56:43 »
Kdo by nechtěl mít takový svaly za nic nedělaní? To musíš rozhodně koupit, když celý den sedíš jen u PC :D


Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #16 kdy: 30. 08. 2015, 11:39:49 »
Nač žrát pilulky neznámého původu (s neznámým složením), když jezdívám na kole?!

kolista

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #17 kdy: 30. 08. 2015, 13:48:24 »
Kolo je tak na zničení zad a hemoroidy. Rozhodně nebudeš vypadat jako týpek na fotce :D

Lol Phirae

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #18 kdy: 30. 08. 2015, 14:32:29 »
Nač žrát pilulky neznámého původu (s neznámým složením), když jezdívám na kole?!

Já se věnuju poloprofesionálně vzpírání půllitrů...  8) ;D

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #19 kdy: 30. 08. 2015, 16:20:18 »
Vzpírání Bernarda/Lobkowicze také provozuji.


Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #20 kdy: 02. 09. 2015, 13:01:27 »


Další úlovek a k němu jako bonus pravopisná chyba.

Ovrscout

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #21 kdy: 02. 09. 2015, 13:22:02 »
Poslední dobou je tu z mého pohledu takhle "nevhodných" a "neseriózních" reklam čím dál více. Chvíli jsem měl pocit že mi něco provádí neplechu s firefoxem a podstrkuje reklamy. Také je zajímavé je, že u většiny přijatelných reklam mohu nahlásit reklamu jako nevhodnou, nebo zvolit že ji již nechci zobrazovat. Ale u těhle "fuj" kousků ta nabídka chybí snad vždy.

tomasfuk

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #22 kdy: 02. 09. 2015, 13:29:19 »
Každý den mám tuto nebo podobnou reklamu pod každým článkem.

Matka samoživitelka -z Prahy vydělala úžasných 7650 euro za měsíc!

Rhinox

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #23 kdy: 02. 09. 2015, 13:33:33 »
Svinska diskriminace! Proc by nemohl otec-samozivitel taky brat 7650€ mesicne???

Kit

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #24 kdy: 02. 09. 2015, 17:42:45 »
Abychom tady reklamy na rootovi jen nekritizovali: Velice si cením reklam na firmu Tipa. Je to reklama, která má pro mne informační hodnotu a pro kterou se vyplatí mít adblock vypnutý. Když bude víc takových firem, budou všechny 3 strany spokojené.

Vzkažte to prosím do inzertního oddělení.

Šťur

  • **
  • 97
  • Bude pršet.
    • Zobrazit profil
Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #25 kdy: 02. 09. 2015, 20:06:22 »
Také je zajímavé je, že u většiny přijatelných reklam mohu nahlásit reklamu jako nevhodnou, nebo zvolit že ji již nechci zobrazovat. Ale u těhle "fuj" kousků ta nabídka chybí snad vždy.
Jedna z mála věcí které na Googlu oceňují.
Abychom tady reklamy na rootovi jen nekritizovali: Velice si cením reklam na firmu Tipa. Je to reklama, která má pro mne informační hodnotu a pro kterou se vyplatí mít adblock vypnutý. Když bude víc takových firem, budou všechny 3 strany spokojené.

Vzkažte to prosím do inzertního oddělení.
Podle mě je to iinfu u zadele.

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #26 kdy: 02. 09. 2015, 21:06:35 »
No aby to byla náhoda ... ono možná google vytipoval, že na root (a podobné weby) chodí podvyživení jedinci co jen sedí u pc a tak se jim snaží podstrčit nějaké ty svaly.

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #27 kdy: 03. 09. 2015, 10:56:35 »
Každý den mám tuto nebo podobnou reklamu pod každým článkem.

Matka samoživitelka -z Prahy vydělala úžasných 7650 euro za měsíc!

vložila Bětka
září 2, 2015
Je to úžasné! Kvůli všem těm podvodům online je dnes těžké najít poctivý systém, díky za informace...

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #28 kdy: 03. 09. 2015, 12:08:40 »
No aby to byla náhoda ... ono možná google vytipoval, že na root (a podobné weby) chodí podvyživení jedinci co jen sedí u pc a tak se jim snaží podstrčit nějaké ty svaly.
Já do toho šel, nakoupil jsem vše, co mi podstrčili a teď vypadám přesně jak ten kluk na fotce. Mám pořádný buchty na břiše, bicáky jak Arnold a ksicht přesně jak ten desetiletej chlapec z obrázku. Doporučuju všem! PS: Mají i verzi pro ženský, zvětšuje kozy, zmenšuje břicho a v ksichtu vypadáte jako lolitka! Taky doporučuju všem!

Re:reklama - opravdu?
« Odpověď #29 kdy: 03. 09. 2015, 12:17:53 »
...
Já do toho šel, nakoupil jsem vše, co mi podstrčili a teď vypadám přesně jak ten kluk na fotce. Mám pořádný buchty na břiše, bicáky jak Arnold a ksicht přesně jak ten desetiletej chlapec z obrázku. Doporučuju všem! PS: Mají i verzi pro ženský, zvětšuje kozy, zmenšuje břicho a v ksichtu vypadáte jako lolitka! Taky doporučuju všem!

Blahopřeji!

PS: A jak dlouho máš ještě být naživu?