Ověřování bdělosti uživatelů PC

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ověřování bdělosti uživatelů PC
« Odpověď #60 kdy: 26. 08. 2015, 22:02:36 »
1, psal jsem, že mě zajímá názor EXPERTŮ, ne trollů. Čekal bych, že kdyby stačila světelná návěstidla, nikdo by se nezabýval vymýšlením a provozováním dalšího systému. A vůbec bych se nedivil, kdyby světelná návěstidla fungovala na stejném principu jako ten opakovač a data brala taky z kolejí. Dále jednotlivé úseky jsou asi oddělené, takže po odpojení původního signálu na daném úseku by k rušení nedocházelo. Potom by šlo třeba jeden vlak zastavit a druhý do něj poslat a vina by byla na strojvůdcích.... co ja vím?? Snad je podceňuju a nějak systémově to ošetřené mají (přinejmenším krádež kabelů to pozná a zastaví provoz), a to bych právě rád slyšel od expertů.
2, ne, já bych určitě nic podvrhovat nechtěl

Tak pokud vim, tak v TGV je to uz zase jinak. Ty jezdi takovym fofrem, ze by masinfyra take nemusel semafor zblejsknout, takze semafory se prestehovaly na palubni desku vlaku a jsou jim posilany signaly z radii podle trati.


Jenda

Re:Ověřování bdělosti uživatelů PC
« Odpověď #61 kdy: 26. 08. 2015, 23:22:22 »
Pokud takovej algoritmus neexistuje, pak takova situace pozornosti hodna neni, nebot ani clovek nepozna, ze by byt mohla. Divny co?

Ano, divný. Například na rozpoznávání obrázků nebo textu počítačům pořád příliš nejde, ale člověk s tím problém nemá.

j

Re:Ověřování bdělosti uživatelů PC
« Odpověď #62 kdy: 02. 09. 2015, 19:59:14 »
Pokud takovej algoritmus neexistuje, pak takova situace pozornosti hodna neni, nebot ani clovek nepozna, ze by byt mohla. Divny co?

Ano, divný. Například na rozpoznávání obrázků nebo textu počítačům pořád příliš nejde, ale člověk s tím problém nemá.

Jasne, takze ty posadis cloveka pred monitor, tam mu budes posilat obrazky, a reknes mu "cum na ty obrazky" ... aniz bys mu rek proc, a nac. Hlavne ze zkontrolujes ze jeste furt cumi.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ověřování bdělosti uživatelů PC
« Odpověď #63 kdy: 02. 09. 2015, 21:09:40 »
Tak si rikam, jestli by se krome bdelosti nemela overovat i ostrazitost.

Lol Phirae

Re:Ověřování bdělosti uživatelů PC
« Odpověď #64 kdy: 17. 12. 2015, 01:39:53 »
P.S. Naše patentovaná anální sonda AnalMob®™ 007 odhalí i zákeřné prohřešky proti pracovní kázni, jako je nepovolené úmrtí zaměstnance v pracovní době!* Nespokojte se s průměrem, dopřejte svým zaměstnancům to nejlepší! AnalMob®™ do každé firmy!

No vida, a už mi ten nápad ukradli a prodávají to. Tak, a teď jim naúčtuju licenční poplatky, až se z toho poserou i s forensic proof modulem! ;D ;D ;D