Rosegarden nehraje zvuk

ladislav

Rosegarden nehraje zvuk
« kdy: 01. 08. 2015, 23:16:47 »
Mám v Ubuntu program Rosegarden a nejde mi zvuk. Co s tím? Díky, Lada
« Poslední změna: 02. 08. 2015, 22:24:06 od Petr Krčmář »


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Rosegarden nehraje zvuk
« Odpověď #1 kdy: 03. 08. 2015, 11:44:56 »
Podivat se, jestli tam jsou njaka nastaveni na zvukovy vystup, jestli to nahodou neni nastaveno na neco, co v systemu neni?

Re:Rosegarden nehraje zvuk
« Odpověď #2 kdy: 03. 08. 2015, 12:03:28 »
Tak nevím.

Z nějakého(?) důvodu tady zmizely reakce, které se tázajícímu snažily (byť docela ostře) vysvětlit, že takovýmto způsobem se opravdu žádost o pomoc nezadává a že je k tomu nešťastnému výkřiku přidat i pár informací navíc.

Jaký má smysl toto mazat?
Jak se to pak mají ti lidi naučit?

dustin

Re:Rosegarden nehraje zvuk
« Odpověď #3 kdy: 03. 08. 2015, 17:16:07 »
+1

PCnity

  • *****
  • 685
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Rosegarden nehraje zvuk
« Odpověď #4 kdy: 04. 08. 2015, 23:17:08 »
Tak nevím.

Z nějakého(?) důvodu tady zmizely reakce, které se tázajícímu snažily (byť docela ostře) vysvětlit, že takovýmto způsobem se opravdu žádost o pomoc nezadává a že je k tomu nešťastnému výkřiku přidat i pár informací navíc.

Jaký má smysl toto mazat?
Jak se to pak mají ti lidi naučit?

Zacina na to takto... Kde to konci, nechcem ani vediet. Cas poobzerat sa po alternativach.


Re:Rosegarden nehraje zvuk
« Odpověď #5 kdy: 04. 08. 2015, 23:20:04 »
Jak se to pak mají ti lidi naučit?

Nejen jak se to maji lidi naucit. Ale JAK MAME TOMUTO FORU VERIT?
David

nobody

Re:Rosegarden nehraje zvuk
« Odpověď #6 kdy: 05. 08. 2015, 00:34:25 »
Nejen jak se to maji lidi naucit. Ale JAK MAME TOMUTO FORU VERIT?

Tak ode me jako anonyma to bude urcite sedet ;) nicmene jak mame verit neco tobe, kdyz 4roky po registraci napises takovejto prvni prispevek :D

Jinak sem proti cenzure ale jsem take za aby tazatelstvi dostalo nejakou uroven :) ale stejne tak odpovidatele aby se drzeli dotazu a nevnucovali neco o co nikdo krome nich nema zajem :) takze je proste potreba se zamyslet a zmenit chovani na obouch stranach...

LadislavK

Re:Rosegarden nehraje zvuk
« Odpověď #7 kdy: 05. 08. 2015, 00:42:54 »
Rosegarden používám několik let a pamatuji se, že ze začátku jsem se v něm také musel napřed zorientovat. Otázkou je, co znamená "nejde zvuk". Máš připojené midi klávesy a chces dostat zvuky ze zvukové karty počítače? Nebo naopak otevřeš nějakou skladbu a chceš, aby výstup šel do kláves, případně externího midi modulu?

Re:Rosegarden nehraje zvuk
« Odpověď #8 kdy: 07. 08. 2015, 15:20:44 »
Nejen jak se to maji lidi naucit. Ale JAK MAME TOMUTO FORU VERIT?
Tak ode me jako anonyma to bude urcite sedet ;) nicmene jak mame verit neco tobe, kdyz 4roky po registraci napises takovejto prvni prispevek :D

Promin, ale nejak nechapu, jak souvisi cetnost necich prispevku s duveryhodnosti fora. Kdyz k danemu tematu nemam co rict, tak mlcim (na rozdil od jinych - nemam ne mysli nikoho konkretniho). To neznamena, ze tady nechodim.

Krom toho obcas sem neco prispeju bez prihlaseni.
David

nobody

Re:Rosegarden nehraje zvuk
« Odpověď #9 kdy: 08. 08. 2015, 18:32:12 »
Promin, ale nejak nechapu, jak souvisi cetnost necich prispevku s duveryhodnosti fora.

Promin, ale nejak nechapu, kde pisu ze to souvisi s duveryhodnosti fora ;)
Jen mi to prislo komicke, stejne jako bys napsal jako 1 prispevek "Ja uz sem nebudu chodit" ;)