Odpovědnost vedoucího projektu za nedodělané projekty

eL

Re:Odpovědnost vedoucího projektu za nedodělané projekty
« Odpověď #15 kdy: 03. 08. 2015, 20:56:26 »
A kdyby toho cloveka byval byl srazil autobus, tak byste v te firme delali co? Zkrachovali? Tohle je evidentni problem v rizeni.
Hojit se na zamestnanci (za predpokladu ze ma standardni prac. smlouvu) neni imho ani moralni ani dosazitelne.


Yarda

Re:Odpovědnost vedoucího projektu za nedodělané projekty
« Odpověď #16 kdy: 03. 08. 2015, 23:36:35 »
Možná by bylo dobré zjistit, proč vedoucí projektu zahnul kramle - jestli to bylo z důvodů mimo firmu (třeba osobních, že například dojížděl a dělalo mu to problém v rodině) nebo jestli si řekl, že na takovou buzeraci se za tu almužnu co bere místo výplaty může vy$rat a našel si něco lepšího. Zkoušeli jste ho zlomit, aby zůstal aspon do doby než ten projekt bude moci po něm převzít někdo jiný?

Trident

Re:Odpovědnost vedoucího projektu za nedodělané projekty
« Odpověď #17 kdy: 03. 08. 2015, 23:42:15 »
S takovou firmou bych zametl. A mohl by si zkusit někdo zavolat po odchodu z firmy!
Zažil jsem ze dva měsíce jsem skoro sedel ve firmě na zadku a psal docku a zapolil s visiem. Poslední dva týdny si někdo vzpomněl ze odcházím. Rychlé letenka a šup za oceán. Po příletu jsem byl ve firmě ještě 8h abych vsechno předal ale ani o hodku víc. Na následně dodatečně telefonáty jsem reagoval cenovou nabídkou na konzultační služby.
Typický manazersky bordel v českých I slovenských firmách. Proto nerad dělám pro firmy s ryze českým řízením. Češi neumí řídit ani auta ani lidi. Schopných šéfů z ČR jsem poznal co bych na prstech jedné ruky spočítal.

Trident

Re:Odpovědnost vedoucího projektu za nedodělané projekty
« Odpověď #18 kdy: 03. 08. 2015, 23:50:24 »
Možná by bylo dobré zjistit, proč vedoucí projektu zahnul kramle - jestli to bylo z důvodů mimo firmu (třeba osobních, že například dojížděl a dělalo mu to problém v rodině) nebo jestli si řekl, že na takovou buzeraci se za tu almužnu co bere místo výplaty může vy$rat a našel si něco lepšího. Zkoušeli jste ho zlomit, aby zůstal aspon do doby než ten projekt bude moci po něm převzít někdo jiný?
Ty si myslíš že to někoho zajímá? Probud se! Podle toho popisu je to typický česká firma. Manažeři si myslí že Cr je pupek světa a ze se v ní budou lidi plazit aby mohli pracovat. Pokud je to obor který něco produkuje tak takový člověk se neztratí. Cifrspionu je plnej kýbl.
Firma která ani neví motivace odchoduu zaměstnance a není schopna se ho ani zeptat, si sama generuje dfensuv ekosystem.

Yarda

Re:Odpovědnost vedoucího projektu za nedodělané projekty
« Odpověď #19 kdy: 04. 08. 2015, 00:06:31 »
Ty si myslíš že to někoho zajímá? Probud se! ...
Já probuzený jsem a chystám se jít spát. A vím, že to nezajímá nikoho. Určitě ne soudruhy vrcholové magory... eee managery. Když jsem odcházel do důchodu (pokud vím, ve firmě se vedl seznam lidí co to měli za pár, tak se o tom vědělo s dostatečným předstihem a já jsem oznámil, že nebudu přesluhovat) tak jsem se snažil zaškolit neštastníka co si tu mou práci chtěl přibrat k té své a myslel si, že dostane vyšší mzdu (jak jsem se doslechl, dost brzy pak zahnul kramle). Ted jsem se doslechl, že ty papíry co jsem na nich pracoval jsou v pěkném nevěstinci a že se mluví, jestli bych se tam nechtěl na čas vrátit. Mají mne tam vidět. A když, tak ne za tu almužnu co jsem tam pobíral místo mzdy.