Vedlejší obor ke studiu programování?

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #15 kdy: 07. 07. 2015, 13:02:15 »
nejuzitecnejsi je asi judaismus
To mi připomíná, jak jakýsi rabín říkal, že kdyby se Einstein nepustil do té fyziky, mohl z něj být parádní talmudista. Škoda...


treba

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #16 kdy: 07. 07. 2015, 13:09:32 »
sociální antropologie, Gender Studies, Development Studies a mnoho dalsich - to cloveku otevre uplne obzory

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #17 kdy: 07. 07. 2015, 13:13:39 »
nejuzitecnejsi je asi judaismus
To mi připomíná, jak jakýsi rabín říkal, že kdyby se Einstein nepustil do té fyziky, mohl z něj být parádní talmudista. Škoda...

 :)

String Theory

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #18 kdy: 07. 07. 2015, 13:38:47 »
nejuzitecnejsi je asi judaismus
To mi připomíná, jak jakýsi rabín říkal, že kdyby se Einstein nepustil do té fyziky, mohl z něj být parádní talmudista. Škoda...

 :)
Jo no, hlavne kdyz ted vime, ze gravitace neexistuje, protoze vse jsou vibracni magneticka pole.

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #19 kdy: 07. 07. 2015, 13:51:33 »
nejuzitecnejsi je asi judaismus
To mi připomíná, jak jakýsi rabín říkal, že kdyby se Einstein nepustil do té fyziky, mohl z něj být parádní talmudista. Škoda...

 :)
Jo no, hlavne kdyz ted vime, ze gravitace neexistuje, protoze vse jsou vibracni magneticka pole.

Faktý?


MKzB

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #20 kdy: 07. 07. 2015, 14:02:04 »
Management, cizí jazyky (anglicky určitě umíš, tak zkus nějaký jiný - jestli ne, tak stopro angličtina),...
Nebo lépe ruštinu či arabštinu. Jeden z nich se bude hodit, protože jedni nebo druzí nám brzy začnou poroučet.

lelkyztelky

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #21 kdy: 07. 07. 2015, 16:04:29 »
Jak tady nekdo zminil Gendrove studia, rozesmalo me to v tom je urcite budoucnost, mozna genderove AI a pohlavni choroby .... Dobra, trochu vazne, co postradam u hodne programatoru je znalost OS a obecne architektura systemu, stejne tak sitarina. Krom toho, ze si umi nastavit IP adresu a masku, prijde mi, ze nemaji poneti co to je. Nekdo tu zmnil matiku tak mozna bych prihodil kybernetiku. A jazyky, krom ty arabstiny nebo rustiny by mozna k zahozeni nebyla ani cinstina nebo indstina.

ghost

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #22 kdy: 07. 07. 2015, 16:12:33 »
Ja bych preferoval Fyziku (mechanika, optika, elektrina a magnetismus,...) prijde mi to lepci nez strojarina.

nm

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #23 kdy: 07. 07. 2015, 17:36:54 »
Matematika - nerekl jsi kde to programovani studujes, takze pokud ji mate malo, nebo vubec tak urcite matematiku.

Ekonomie - hodi se pokud bys programoval/navrhoval jakykoliv ekonomicky software (a je jedno jestli to je jednoduche ucetnictvi nebo HFT).

Studuju na fel cvut. Rekl jsem si, ze jestli mam programovat nejaky elektronicky pristruj, tak bych taky rad vedel neco o hardweru.

Co je to HFT?

String Theory

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #24 kdy: 07. 07. 2015, 17:42:01 »
Co je to HFT?
To te nemusi zajimat, je to takova bezvyznamna vec, vyplod konspiracnich teoretiku.

nm

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #25 kdy: 07. 07. 2015, 17:43:19 »
Studuj si sam na internetu, co te zajima, z vicero ruznych zdroju. V jakemkoliv oficialnim oboru ti budou jen predkladat zcenzurovane a peclive vybrane informace a predkladat tvrzeni profesoru a jinych autorit jako svatou pravdu.

Kde jsi studoval?

On mel asi na mysli, na jakych internetovych strankach si studoval (aneb. kde na internetu)?

String Theory

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #26 kdy: 07. 07. 2015, 17:55:37 »
Studuj si sam na internetu, co te zajima, z vicero ruznych zdroju. V jakemkoliv oficialnim oboru ti budou jen predkladat zcenzurovane a peclive vybrane informace a predkladat tvrzeni profesoru a jinych autorit jako svatou pravdu.

Kde jsi studoval?

On mel asi na mysli, na jakych internetovych strankach si studoval (aneb. kde na internetu)?
Treba ty stranky jsou fakt tajny a je potreba mit povoleni se o nich vubec dozvedet.

balki

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #27 kdy: 07. 07. 2015, 18:27:56 »
Jednoznačne psychológiu. Programátori totiž mávajú poruchu osobnosti shizoídnu.  Dá sa dobre zarobiť na diagnostikovaní a konzultáciach.

čumil

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #28 kdy: 07. 07. 2015, 20:44:20 »
Biologie. Neurální interface a programy pracující nějakým způsobem s mozkem budou, a bude jich opravdu hodně. A také AI je postavená na biologii (neurální sítě).

iwtu

Re:Vedlejší obor ke studiu programování?
« Odpověď #29 kdy: 08. 07. 2015, 21:05:27 »
Biologiu