Root.cz - nefunguji obrazky na Androidu

Root.cz - nefunguji obrazky na Androidu
« kdy: 30. 05. 2015, 11:24:12 »
Na root.cz mi nefunguji (asi ani nikdy nefungovali, neni to novinka) obrazky na Andoridu. Zkousel jsem mobilni i desktop verzi, obe nefunguji. Vsechny ostatni weby mi funguji naprosto bez problemu. Pouze root.cz je bez obrazku.
Pouzivam Android 4.4.4 a vychozi Android prohlizec.

Slo by to opravit?
"Kdo v zájmu bezpečí obětuje část své svobody, v konečném důsledku přijde o svobodu i svou bezpečnost."


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Root.cz - nefunguji obrazky na Androidu
« Odpověď #1 kdy: 30. 05. 2015, 12:43:53 »
Sel by zkusit jiny prohlizec.

Re:Root.cz - nefunguji obrazky na Androidu
« Odpověď #2 kdy: 30. 05. 2015, 14:04:01 »
Opravovat není co, obrázky se samozřejmě normálně ukazují. Určitě bychom si všimli, kdyby to už dlouho na Androidu nefungovalo, já lezu na Roota denně z Androidu mnohokrát. Problém je na přijímači, ne na vysílači.

Viděl jsem už alternativní ROM, která měla v /etc/hosts nějaké blokované adresy a byl tam i náš server pro servírování obrázků i.iinfo.cz. Netuším, proč ho tam někdo přidal, ale byl tam. Doporučují pátrat tímto směrem. Něco blokuje spojení.

Re:Root.cz - nefunguji obrazky na Androidu
« Odpověď #3 kdy: 30. 05. 2015, 14:30:49 »
Zkousel jsem i Chrome pro Android a vysledek stale stejny.

Mate pravdu, nedostanu se na i.iinfo.cz. Zkusim poladit /etc/hosts, diky za tip.
"Kdo v zájmu bezpečí obětuje část své svobody, v konečném důsledku přijde o svobodu i svou bezpečnost."

Re:Root.cz - nefunguji obrazky na Androidu
« Odpověď #4 kdy: 30. 05. 2015, 14:44:19 »
Uz to funguje!

Stacilo v /etc/hosts odmazat:
Kód: [Vybrat]
127.0.0.1 ad.iinfo.cz
127.0.0.1 ad2.iinfo.cz
127.0.0.1 ad3.iinfo.cz
127.0.0.1 i.iinfo.cz
127.0.0.1 ia.iinfo.cz
127.0.0.1 k.iinfo.cz

Jen je mi zahadou, jak se root mohl dostat na seznam. Pravdepodobne kvuli ad serverum.
"Kdo v zájmu bezpečí obětuje část své svobody, v konečném důsledku přijde o svobodu i svou bezpečnost."