Vzít si na pohovor společenský oblek?

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #90 kdy: 26. 05. 2015, 14:14:06 »
Případně tam dojít na Adama s tím, že jsi je nechěl urazit nevhodným oblečením, co? :D


Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #91 kdy: 26. 05. 2015, 14:41:39 »
zvážil by som tangá z root.cz

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #92 kdy: 26. 05. 2015, 14:47:08 »
Bol som aj na pohovoroch, kde bol oblek výhodou, aj na takých, kde by som v obleku vyzeral ako idiot. Pritom to boli podobné, ak nie rovnaké pozície.
Keď som prišiel na pohovor do môjho súčasného zamestnania, prišiel do miestnosti zarastený pán v roztrhaných rifliach, pravdepodobne po prechlastanej noci (podľa arómy). Bol to šéf IT. Keby som prišiel v obleku, ani ma nezoberie.

dsafads

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #93 kdy: 26. 05. 2015, 14:53:28 »
Vzhledem k tomu, že je konec května, vzal bych si normální (ne rifle) kalhoty a ležérní (světlé) letní sako. Je to tak "mezi" a mohlo by to vyhovět pro každou příležitost.

karkulka

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #94 kdy: 26. 05. 2015, 18:23:47 »
Kazdopadne to chce slusne obleceni, tj. aby to nevypadalo ze se jdes valet na prehradu k vode. Oblek je polde mne zbytecne. Staci slusne kalhoty a kosile s kratkym rukavem, hadry delaj lidi a nejaky k tomu odpovidajici boty, doporucuji neco co nevypda jako adas pupa, ale nejakou kuzi. Jo a neber si kosily po tatovy z dob davno minulych, at vypada jak chce.

Polde mne je oblek neco co vypada slusne a alegantne, ne ty cerne hruzy k maturite, v kterejch te nakonec supnou do bedny. Nej je italskej styl. Hodi se na pozice o nekolik stupnu vyse, kde se ceka ze v tom dojdes.

Celkove je to o tom ze je potrena udelat dobre dojem.


Inif

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #95 kdy: 26. 05. 2015, 18:33:29 »
Nikdy košily s krátkym rukávem nikdy!!

Nejlepší košile z dlouhym rukávem (nejlepší obchod na košile cannicle jsou drahy ale vydrží a vypadají elegantně) pod to bily tričko s dlouhym rukávem bez potisku, slušný kalhoty s páskem z kůže, a boty taky kůže žadny adidas/nike a hodinky by se taky hodily

Nobody

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #96 kdy: 26. 05. 2015, 18:36:43 »
...a hodinky by se taky hodily

Ano. V idealnim pripade iWatch +5 charisma.

karkulka

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #97 kdy: 26. 05. 2015, 18:45:40 »
Nikdy košily s krátkym rukávem nikdy!!

Nejlepší košile z dlouhym rukávem (nejlepší obchod na košile cannicle jsou drahy ale vydrží a vypadají elegantně) pod to bily tričko s dlouhym rukávem bez potisku, slušný kalhoty s páskem z kůže, a boty taky kůže žadny adidas/nike a hodinky by se taky hodily

Ty jsi to vystih. O te kosily s dlouhym rukavem bych se dalo hadat. Samo pokud neni teplo tak to chce elegatni s dlouhym rukavem, ale pokud je teplo a jdu tam bez saka tak bych bral s nejakou peknou s kratkym rukavem, at tam nedojde jak polite kyblem horke vody.

Nakonec je absolvent a pokud tam nedojde v triku hrajicim vsema barvama a v plazovejch kratasech tak to bude OK. Myslim tvuj styl.

Ja mam driv jine problem, tim ze delam do obchodu se nebojim nikoho a je to poznat. Na druhou stranu neni od veci v klidu ustat pokec treba s majitelem velke firmy bez toho ze se potis a klepes se jak ratlik.

karkulka

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #98 kdy: 26. 05. 2015, 18:47:31 »
...a hodinky by se taky hodily

Ano. V idealnim pripade iWatch +5 charisma.

Nej byl muj bejvale sef co chodil na schuzky v obleku co vipadal jak hadra a k tomu brajtle od tintonu v automatu s logem na krivo, proste hruza.

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #99 kdy: 26. 05. 2015, 18:50:41 »
...a hodinky by se taky hodily

Ano. V idealnim pripade iWatch +5 charisma.

Nesmysl, jedině Mondaine Swiss Stop2Go Railways Watch!

m.

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #100 kdy: 26. 05. 2015, 18:53:09 »
Oblek ma jednu obrovskou vyhodu - nikdo nepozna co jsi zac. Takze je to super maskovani.

j

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #101 kdy: 26. 05. 2015, 19:05:00 »
Tak idealni je provest pruzkum terenu. Prevlecete se za bezdomovce s vlasy a fousy jako RMS, s dalekohledem se skryjete v kontajneru na odpadkya budete pozorovat lidi, jak jdou do prace a co na sobe maji.

Jop, a pak muzes na tom pohovoru poreferovat, ze predevcirem meli zjevne nejaky mejdlo, generalni se poblil (jako dukaz vytahnes jeho poblitou kosily) ... cimz zcela jasne prokazes, ze ses o potencielniho zamestnavatele vazne zajimal ;D.


Kiwi

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #102 kdy: 26. 05. 2015, 19:56:32 »
Twl!

"košily", "po tátovy"... Vy musíte mít v těch svých palicích totálně nas...o, když jste schopni napsat něco takového. Však taky ty diskuse podle toho vypadají.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #103 kdy: 27. 05. 2015, 00:10:31 »
Nechtelo by to tu zamknout, nez dojde na diskusi o spodnim pradle, deodorantech a parfemech?

tdvorak

Re:Vzít si na pohovor společenský oblek?
« Odpověď #104 kdy: 27. 05. 2015, 06:17:49 »
Twl!

"košily", "po tátovy"... Vy musíte mít v těch svých palicích totálně nas...o, když jste schopni napsat něco takového. Však taky ty diskuse podle toho vypadají.

"Celkove je to o tom ze je potrena udelat dobre dojem."  :P