WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?

tommm

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #15 kdy: 05. 05. 2015, 11:08:29 »
97k .... nekrmte trola


j

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #16 kdy: 05. 05. 2015, 13:57:49 »
97k .... nekrmte trola

To nevis ze na rootu pod 100k nastup + bawo k tomu nikdo nejde?

tommm

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #17 kdy: 05. 05. 2015, 15:28:07 »
97k .... nekrmte trola

To nevis ze na rootu pod 100k nastup + bawo k tomu nikdo nejde?
Vim.
Nejlepsi na tom je, ze vischni sockujou v prumeru za 35 a delaj haury .. LOL

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #18 kdy: 05. 05. 2015, 20:13:54 »
Třeba já mám v IT třináct čistýho a hrozně rád se tím chlubím. Chtěl jsem si napsat ještě míň, ale účetní říkala, že by to vypadalo divně...

kdoví

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #19 kdy: 05. 05. 2015, 20:21:56 »
Tak třeba nic neumíš. Hrubýho bys měl mít kolem stovky, pokud to už pár let děláš. Jen asi ne ve Wincoru, tam na kvalitu nemají.


andy

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #20 kdy: 05. 05. 2015, 21:37:51 »
Treba si to iba nepochopil..  ;)

kdoví

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #21 kdy: 05. 05. 2015, 22:53:01 »
To asi ne.

Jay May

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #22 kdy: 05. 05. 2015, 23:50:49 »
Osobni zkusenost:
Pro juniora urcite dobra zkusenost a prilezitost jak nabrat praxi, penize ok.
Pro seniora nic moc, platove podprumerne a to i pro kontraktory.
Problem je v tom, ze se casto hleda jak a proc veci nedelat prave timto zpusobem, nicmene tohle se dost odviji od tymu, jsou tymy kde to funguje - skoda, ze si nenapsal o jakou pozici jde.
Je tam zajimava sorta lidi, bohuzel to lita z extremu do extremu (nekteri jsou strasne ochotni, napomocni, sikovni, pak je tam ovsem druha skupina, podrazaci, vlezdozadekky a svine - a ty casto i najdou zastani, protoze to umi spravne podat)

Dale je taky znacna nevyhoda, ze pokud chce clovek HPP musi si ho vydupat, jinak se snazi nabirat lidi pres nejakou pofiderni agenturu a idealne jeste na DPP/DPC. Pracuje tam hodne studaku na part-time, coz muze byt obcas taky problem, pro nekoho.

Hodnotil bych jako horsi prumer.

Jamie

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #23 kdy: 06. 05. 2015, 09:14:17 »
Osobní zkušenost z plzeňské pobočky:

Peníze jsou rozhodně nadprůměrné, lidi jsou tady fajn. V pražské pobočce není problém narazit na trolla, ale to je asi všude. Je to korporát, takže komu se to hnusí, tak si určitě najde něco jiného. Práce je zajímavá. Je možnost cestovat, když chcete.

tommm

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #24 kdy: 06. 05. 2015, 10:11:25 »
Třeba já mám v IT třináct čistýho a hrozně rád se tím chlubím. Chtěl jsem si napsat ještě míň, ale účetní říkala, že by to vypadalo divně...

Urcita optimalizace je potreba. Bohuzel vsechny ty socky, zdravky a dane sou moc vysoky. Delat pul roku na nekoho jineho, to je zhovadilost.
Ja to podporuju. System je fakt nenazranej.

OMG

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #25 kdy: 06. 05. 2015, 21:29:06 »
97k .... nekrmte trola

To nevis ze na rootu pod 100k nastup + bawo k tomu nikdo nejde?
jo a taky si jeste semestralku nechaji psat u nekoho jineho...

matfyzak11235

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #26 kdy: 06. 05. 2015, 23:32:11 »
Penazi je tam asi dost, aj ked asi nie 97k. Kedysi mi ponukali miesto a plat sa mi zdal byt prestreleny aj dvojnasobne.

Smik fik

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #27 kdy: 06. 05. 2015, 23:45:46 »
Prave, ze neni, vsechno schvaluje nemecka matka a ta moc penez nedava. Zrovna dneska probelha takova mensi cistka, protoze dosli penize na par konkretnich projektu.

WN

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #28 kdy: 07. 05. 2015, 09:09:38 »
Panove, takze

za prve - druhy komentar jsem nepsal ja.

za druhe - je pravda, ze je to uz par let zpet a bylo to pred krizi, nicmene, fascinuje me, ze se tady najde spoustu prizdisracu, kteri jsou ochotni v Praze pracovat za 35k hrubeho. Uvedomte si panove, ze prave vy nicite nasi cenu. Kdyz jsem se hlasil do WN, rekl jsem si 150k nastup - je to brutalne prestrelene, ale je to zamer. Ten mi samozrejme nedali a nabidli mi 60k. Ja rekl, ze za mene nez 100k nejdu a uz se jim neozval. Za tri tydny se mi ozvali s tim, ze 97k je maximum, ktere mi muzou nabidnout, coz jsem bral.

Trotly, kteri prijdou na povor a jsou vyklepani si rict 35k hrubeho s pocitem, ze je to hodne ... bych zkopal do zeber, protoze kvuli vam ceny v Praze klesly za poslenich par let prumerne radove o 20-30k dolu.

nemajnato

Re:WincorNixdorf - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #29 kdy: 07. 05. 2015, 09:31:08 »
OMG, tak psát mzdu před krizí může jen blbec. Ten zbytek taky. Asi není moc pravděpodobné, že bys jim měl co nabídnout za 97k,- po dvou letech praxe, co? Ostatní třeba vědi více co nabízejí. To je prostě o trhu. Pokud tobě vadí, že že tě může zastoupit ňouma za 40k,-, tak není chyba u něj :)