Housing Raspberry PI

MirOus

Re:Housing Raspberry PI
« Odpověď #30 kdy: 27. 04. 2015, 15:01:34 »
Dobrý den,

ano, psal jsem Vám na chat, protože někam to svoje RPi potřebuji píchnout.
Spokojen jsem byl jen částečně, cena je vskutku velmi dobrá a rychlost víc než dostatečná, ale chci tam mít svojí USB Flash.

M.


Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Housing Raspberry PI
« Odpověď #31 kdy: 27. 04. 2015, 15:13:31 »
Budeme zde mit radny clanek (s technickymi detaily, fotky, rozhovor atd., zdarma schema hw pro ovladani rasp-pi a mnoho dalsich prekvapeni), ktery jiz temer rok odkladame, cimzto se Petrovi Krcmarovi omlouvam.
Na ten článek se těším.

Starlab.cz

Re:Housing Raspberry PI
« Odpověď #32 kdy: 27. 04. 2015, 17:26:51 »
Napájení Raspberry-Pi je dimenzováno na 5V 1A + nějaká rezerva, flashky by neměly spolu s příkonem rasp-pi přesáhnout 5W, ale některé  mají spotřebu až stovky mA při zápisu (dle specifikace USB 2.0 by zase neměly překročit 500mA).

Hosting a energii Raspberry-Pi dotujeme v rámci lásky k Linuxu a OSS komunitě, USB flash zvýší spotřebu energie.

ke každému Raspberry-Pi dáváme zdarma 1GB na našem datovém poli a není problém se v takto malých virtuálních discích domluvit na větším zdarma a nepoužívat flash paměť.

Bohužel nám rozměry držáků (hřebenů) na Raspberry-Pi neumožňují umístit zařízení s přesahujícím USB flash (žádná sranda je potom prohazovat a měnit vše v administraci). Když už USB flash, tak nějaký miniaturní, aby nepřečníval.

V komunikaci na live-chatu je vždy lepší na sebe zanechat kontakt, co nepovolí technik, tomu může majitel společnosti udělit výjimku :-)