Písanie desatimi po úraze

Kit

Re:Písanie desatimi po úraze
« Odpověď #30 kdy: 25. 04. 2015, 17:27:02 »
V podstate nejde asi o to, či je to písanie 10-timi, alebo 2-mi... ak chýba prst, ktorý bol používaný...

V podstatě jde asi o to, jak z původního psaní všemi deseti přejít po úraze na psaní všemi devíti.

Myslím si, že obecná rada neexistuje, osobně bych to asi řešil nastavením automatické korektury pravopisu. Zvykl jsem si na ni a významně mi to zrychluje psaní, protože pro konstrukce se stejnou sémantikou mám v různých jazycích shodné zkratky.


Re:Písanie desatimi po úraze
« Odpověď #31 kdy: 25. 04. 2015, 20:40:22 »
Nechápu že taková hloupost se rozlezna na tři stránky. Nemáš prst smůla, tak se nauč víc klafat těma ostatníma. Co taky jiného?

Kit

Re:Písanie desatimi po úraze
« Odpověď #32 kdy: 25. 04. 2015, 20:58:00 »
Nechápu že taková hloupost se rozlezna na tři stránky. Nemáš prst smůla, tak se nauč víc klafat těma ostatníma. Co taky jiného?

Hlavním problémem pro tazatele jsou ty překlepy. Korektory pravopisu ve Wordu apod. jsou nefunkční a tak hledá jinou možnost, jak si zajistit správné psaní. Je to regulérní dotaz, na který se však těžko hledá univerzální odpověď.

fela

Re:Písanie desatimi po úraze
« Odpověď #33 kdy: 26. 04. 2015, 08:49:33 »
Asi je čas uzavrieť vlákno :) .
Záver: drilovať používanie 9-tich, špeciálny SW na výuku nie je, takže skúšať a skúšať. Alternatívne rozloženia nepoškodia, ale ani nepomôžu.