Je možné rozjet anonymně webovku?

Hodný

Je možné rozjet anonymně webovku?
« kdy: 02. 04. 2015, 03:50:31 »
Zdravím,

 kdybych si chtěl zřídit tak trochu nelegální webovku a chtěl bych to udělat anonymně, existuje taková možnost? Nemusí to být nutně doména .cz, může to být i zahraniční. Jen je nutné, aby to bylo alespoň na 1 rok stabiliní.

 Jinak nejedná se o žádné nekalé úmysly, je to vlastně pro správnou věc, jen by to bylo trošku v rozporu se zákonem :-)


Hodný

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #1 kdy: 02. 04. 2015, 03:53:04 »
Něco jako: "Chci zridit hosting blabla.cz na rok dopředu." Poskytovatel: "Na rok to bude to stát 1200,- Kč, po obdržení peněz vám ji aktivujeme a pošleme přihlašovací údaje do její administrace. Nic víc od vás nepotřebujem."

Hodný

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #2 kdy: 02. 04. 2015, 03:54:51 »
Jde o to, aby nebyl zaznamenám její majitel. Jak nebýt zjištěn přes internet je mi známo.

Hodný

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #3 kdy: 02. 04. 2015, 03:57:40 »
Jo a ještě něco, kdybych to dělal v Asp.net a pak to nahrál na server, neukládá si ten framework nějaké info o stroji na kterém se vyvíjelo, popřípadě číslo produktu, a další věci?

OMG

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #4 kdy: 02. 04. 2015, 06:56:25 »
platit za tu webovku budes hotove nekde pres prostrednika v tmavem parku? Pristupovat na tu webovku budes pres tor a jenom z anonymnich internetovych kavaren bez kameroveho systemu v kavarne i na ulici? Nebo jsi opravdu naivni ze te nikdo nevypatra? Me fascinuje kolik pachatelu ruznych trestnich cinu po dopadeni rika ze mysleli ze jim na to nikdo neprijde... Pokud hledas moznost anonymni stranky, zkus tor. Existuji registratori nabizejici skryti identity (klidne i pro .cz), ale to neznamena ze jsi anonymni, v pripade pruseru vydaji tve data.


karel

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #5 kdy: 02. 04. 2015, 07:33:03 »
ono jeste dnes dost staci mit registraci nekde v tramtarii,
preci jen ta komunikace uradu pres hranice je dost pomala pokud nejaka je.
Zalezi jak moc pres caru tvuj projekt bude, ak to je na bohulibe ucely tak po tobe nikdo v podstate nepujde tak aby se sedrel,
pokud budes okradat stat o dane tak te sejmou, no leda ze by si okradal v desitkach milionu pak te zas nikdo honit nebude

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #6 kdy: 02. 04. 2015, 09:05:57 »
Zdravím,

 kdybych si chtěl zřídit tak trochu nelegální webovku a chtěl bych to udělat anonymně, existuje taková možnost? Nemusí to být nutně doména .cz, může to být i zahraniční. Jen je nutné, aby to bylo alespoň na 1 rok stabiliní.

 Jinak nejedná se o žádné nekalé úmysly, je to vlastně pro správnou věc, jen by to bylo trošku v rozporu se zákonem :-)
Najdi si bezdomovce s občanským průkazem. Udělej z něj bílého koně.

Ovšem trochu mi připadá jako velmi zajímavá věta:

je to vlastně pro správnou věc, jen je to v rozporu se zákonem....
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Kolemjdoucí

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #7 kdy: 02. 04. 2015, 09:47:08 »
Založte si něco jako moje.free-hosting.com s podmínkou mimo území ČR a EU, veškeré úpravy samozřejmě přes proxy.
Pokud nebudete dělat extra lumpárny, tak než se úředník rozhoupe k likvidaci stránek v cizím státě, bude to trvat déle než rok.

pb

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #8 kdy: 02. 04. 2015, 09:49:44 »
Co to tam mám dál? Rozbít atom? Ne. Rozbít monarchii.

Tomáš Holý

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #9 kdy: 02. 04. 2015, 11:45:09 »
Napadá mě několik nelegálních věci, které by stálo za to zveřejnit,  např záběry z kamery na domě, který někdo ničí, nebo fotky notorickych kapsaru či zlodeju v obchodech, atp.

Ondrej

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #10 kdy: 02. 04. 2015, 13:04:00 »
Citace
Ovšem trochu mi připadá jako velmi zajímavá věta:

Whistleblower?

m.

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #11 kdy: 02. 04. 2015, 14:29:28 »

Najdi si bezdomovce s občanským průkazem. Udělej z něj bílého koně.

Ovšem trochu mi připadá jako velmi zajímavá věta:

je to vlastně pro správnou věc, jen je to v rozporu se zákonem....

Me na tom neprijde nic zajimaveho, zakon nerika co je spravne a co neni spravne ba dokonce ani pravo, krom slovniho zakladu, nema nic spolecneho se spravedlnosti (nepopiram, ze je casto mezi pravem a spravedlnosti korelace, ale jak znamo, korelace neni implikace). Zakon jenom rika co se nesmi delat pod pohruzkou nasili.

nobrain

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #12 kdy: 02. 04. 2015, 15:49:46 »
Zdravím,

 kdybych si chtěl zřídit tak trochu nelegální webovku a chtěl bych to udělat anonymně, existuje taková možnost? Nemusí to být nutně doména .cz, může to být i zahraniční. Jen je nutné, aby to bylo alespoň na 1 rok stabiliní.

 Jinak nejedná se o žádné nekalé úmysly, je to vlastně pro správnou věc, jen by to bylo trošku v rozporu se zákonem :-)

https://www.paysafecard.com/en-ie/use/internet-services/

a nebo platit bitcoinem ...

Jenda

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #13 kdy: 02. 04. 2015, 16:07:21 »
Něco jako: "Chci zridit hosting blabla.cz na rok dopředu." Poskytovatel: "Na rok to bude to stát 1200,- Kč, po obdržení peněz vám ji aktivujeme a pošleme přihlašovací údaje do její administrace. Nic víc od vás nepotřebujem."
To je snad každej hosting, ne? Resp. většinou chtějí jméno a někdy adresu, tak si nějakou vymysli.

Mirek

Re:Je možné rozjet anonymně webovku?
« Odpověď #14 kdy: 02. 04. 2015, 16:44:58 »
Najdi si bezdomovce s občanským průkazem. Udělej z něj bílého koně.

To splňuje definici nelegální činnosti.

Bohužel to nesplňuje definici bohulibého účelu.