Torrent a Ulož.to stahovátko pro OpenWRT

martin

Torrent a Ulož.to stahovátko pro OpenWRT
« kdy: 01. 04. 2015, 01:11:31 »
Ahoj,
mate tip na nejaky program na torrenty pro OpenWrt s pouzitelnym webovym UI? Idealni by byla i aplikace na Android.
A hlavne by se mi hodilo neco jako JDownloader pro OpenWrt. Taky potrebuju webove UI a hodila by se i app pro Android.

Aktualne pouzivam na PC JDownloader a Transmission.
Take pouzivam PyLoad, ale ve srovnani s JDownloaderem umi strasne malo dl serveru.

Na HW OpenWrt mam 32GB flash disk, takze s tim problem neni. Ale mam jen 32MB RAM. Nejde mi o zadnou zavratnou rychlost, proste to chci spustit a nechat bezet.

JDownloader je skvely, ale je psany v Jave (hodne RAM) a vyzaduje X.

Na OpenWrt jsem zatim nasel jenom PyLoad (dl servery) a YODCTCS a torrentflux pro torrenty.
« Poslední změna: 01. 04. 2015, 08:58:50 od Petr Krčmář »


karel

Re:Torrent a uloz.to stahovatko pro OpenWrt
« Odpověď #1 kdy: 01. 04. 2015, 07:09:48 »
openwrt podporuje Transmission

co se uloz.to tyka tak tam by sis musel asi neco spichnout sam

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Torrent a uloz.to stahovatko pro OpenWrt
« Odpověď #2 kdy: 01. 04. 2015, 08:28:11 »
Uloz.to ma captcha, takze to by byl asi dost opruz. Nekdo tu pred casem necco shanel (ne pro OpenWrt) a jestli se pamatuji, tak nesehnal.

karel

Re:Torrent a uloz.to stahovatko pro OpenWrt
« Odpověď #3 kdy: 01. 04. 2015, 08:30:45 »
Uloz.to ma captcha, takze to by byl asi dost opruz. Nekdo tu pred casem necco shanel (ne pro OpenWrt) a jestli se pamatuji, tak nesehnal.

ani ne je par sluzeb kam posles captcha a oni ti ji opisou a kdyz nechces platit tak sem tam opisujes ty a tim nazbiras kredit

Re:Torrent a uloz.to stahovatko pro OpenWrt
« Odpověď #4 kdy: 01. 04. 2015, 09:41:04 »
Uloz.to ma captcha, takze to by byl asi dost opruz. Nekdo tu pred casem necco shanel (ne pro OpenWrt) a jestli se pamatuji, tak nesehnal.
Má ji i u premium účtů? Čekal bych, že odstranění captchy je jedno z lákadel.


#

Re:Torrent a Ulož.to stahovátko pro OpenWRT
« Odpověď #5 kdy: 01. 04. 2015, 10:02:22 »
na torrenty zasadne rtorrent napr - https://forum.openwrt.org/viewtopic.php?id=41142 - samo pres screen, web ui je imo zbytecny.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Torrent a uloz.to stahovatko pro OpenWrt
« Odpověď #6 kdy: 01. 04. 2015, 13:46:35 »
Uloz.to ma captcha, takze to by byl asi dost opruz. Nekdo tu pred casem necco shanel (ne pro OpenWrt) a jestli se pamatuji, tak nesehnal.

ani ne je par sluzeb kam posles captcha a oni ti ji opisou a kdyz nechces platit tak sem tam opisujes ty a tim nazbiras kredit

Aha a to neni opruz? Je zajimave, jak ruzni lide maji o opruzu ruzne predstavy.

willnotsay

Re:Torrent a Ulož.to stahovátko pro OpenWRT
« Odpověď #7 kdy: 01. 04. 2015, 13:49:02 »
...
torrenty
...
OpenWrt
...

na cem (hw) to budes provozovat?
Dle mych zkusenosti 1c arm dokaze torrent s vpn dost vytizit = bottleneck bude na CPU, ne na siti.

Ale jinak doporucuju transmission a jeho webface.

karel

Re:Torrent a uloz.to stahovatko pro OpenWrt
« Odpověď #8 kdy: 01. 04. 2015, 16:12:26 »
Uloz.to ma captcha, takze to by byl asi dost opruz. Nekdo tu pred casem necco shanel (ne pro OpenWrt) a jestli se pamatuji, tak nesehnal.

ani ne je par sluzeb kam posles captcha a oni ti ji opisou a kdyz nechces platit tak sem tam opisujes ty a tim nazbiras kredit

Aha a to neni opruz? Je zajimave, jak ruzni lide maji o opruzu ruzne predstavy.

tak zaplat a nikdo te prudit nebude

vn158

Re:Torrent a Ulož.to stahovátko pro OpenWRT
« Odpověď #9 kdy: 01. 04. 2015, 16:26:56 »
Na Uloz.to by mohlo fungovat plowshare z https://code.google.com/p/plowshare/

Bohužel modul pro Uloz.to zatím neexistuje.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Torrent a uloz.to stahovatko pro OpenWrt
« Odpověď #10 kdy: 01. 04. 2015, 20:33:16 »
Uloz.to ma captcha, takze to by byl asi dost opruz. Nekdo tu pred casem necco shanel (ne pro OpenWrt) a jestli se pamatuji, tak nesehnal.

ani ne je par sluzeb kam posles captcha a oni ti ji opisou a kdyz nechces platit tak sem tam opisujes ty a tim nazbiras kredit

Aha a to neni opruz? Je zajimave, jak ruzni lide maji o opruzu ruzne predstavy.

tak zaplat a nikdo te prudit nebude

Ano, chytre, k veci.... Netusim, proc bych mel platit za sluzbu, kterou pouzivam tak dvakrat do roka. A opruz je to hlavne z toho duvodu, ze probourani captcha se zrovna snadno neprogramuje a reseni pomoci Indu take neni idealni.

karel

Re:Torrent a uloz.to stahovatko pro OpenWrt
« Odpověď #11 kdy: 02. 04. 2015, 07:37:16 »
Uloz.to ma captcha, takze to by byl asi dost opruz. Nekdo tu pred casem necco shanel (ne pro OpenWrt) a jestli se pamatuji, tak nesehnal.

ani ne je par sluzeb kam posles captcha a oni ti ji opisou a kdyz nechces platit tak sem tam opisujes ty a tim nazbiras kredit

sorry ale celkem idealni je, co ja mam z jednou takouvou sluzbou zkusenosti, tak nejen ze maj hotovou knihovnu snad pro kazdej jazyk, tak odezvy sou rychle a lze i spetne reportovat upesnost prepsani.
A i zde muzes za par eur nakoupit kredit na prepisy a je to radove nizsi castka nez u uloz.to za stahovani

Navic pokud z uloz.to stahujes dvakrat za rok tak na to nepotrebujes download manazer

cus





Aha a to neni opruz? Je zajimave, jak ruzni lide maji o opruzu ruzne predstavy.

tak zaplat a nikdo te prudit nebude

Ano, chytre, k veci.... Netusim, proc bych mel platit za sluzbu, kterou pouzivam tak dvakrat do roka. A opruz je to hlavne z toho duvodu, ze probourani captcha se zrovna snadno neprogramuje a reseni pomoci Indu take neni idealni.