FIT VUT přijetí na základě OSP

BlackHawk

FIT VUT přijetí na základě OSP
« kdy: 28. 03. 2015, 20:44:53 »
Přeji hezký sobotní večer,
zajímalo by mne, jestli můžu počítat s odpuštěním přijímacích zkoušek na FIT VUT. Testy OSP pořádané společností SCIO jsem zvládl mezi 35% nejlepších a požadavek FIT VUT pro odpuštění přijímaček je výsledek mezi 40% nejlepších.

Děkuji za odpověď :)


fakdobry

Re:FIT VUT přijetí na základě OSP
« Odpověď #1 kdy: 28. 03. 2015, 21:01:46 »
;D

Re:FIT VUT přijetí na základě OSP
« Odpověď #2 kdy: 28. 03. 2015, 21:44:02 »
zajímalo by mne, jestli můžu počítat s odpuštěním přijímacích zkoušek na FIT VUT. Testy OSP pořádané společností SCIO jsem zvládl mezi 35% nejlepších a požadavek FIT VUT pro odpuštění přijímaček je výsledek mezi 40% nejlepších.

Ano, pokud jsi mezi 35 % nejlepších, tak jsi i mezi 40 % nejlepších ;)

Ale teď vážně: Na stránkách FIT VUT se píše, že pokud jsi mezi 40 % nejlepších, tak můžeš o prominutí přijímaček žádat, ale nezakládá to nárok na kladné vyřízení žádosti.

Dftzjgdr

Re:FIT VUT přijetí na základě OSP
« Odpověď #3 kdy: 28. 03. 2015, 22:26:41 »
Nepredpoklada se nekdo umi pracovat a chapat procenta
a jak do sebe zapadaji skupiny 35% a 40% nejlepsich
studentu, kdyz chce na techniku?!!!

BlackHawk

Re:FIT VUT přijetí na základě OSP
« Odpověď #4 kdy: 28. 03. 2015, 23:37:01 »
Ano, právě o to mi jde. Spousta lidí mi tvrdí, že už prakticky přijatý jsem, tak mne zajímá, jestli mám dávat přihlášky i na jiné školy, nebo počítat s tímto. Jde mi o to, jestli
Citace
ale nezakládá to nárok na kladné vyřízení žádosti.
je jen nějaká formalita, pro případ kdy by se hlásilo 5000 lidí a v tom případě je jasné, že by na přijímačky museli všichni.

@Dftzjgdr - neboj, procenta zvládám, tohle se týká něčeho jiného :)


archa

Re:FIT VUT přijetí na základě OSP
« Odpověď #5 kdy: 29. 03. 2015, 01:02:37 »
35% nejlepsich...a oni by i uvazovali o prominuti prijimacek? Na skolu s takovou urovni ani nechod, nema to cenu :D

fakdobry

Re:FIT VUT přijetí na základě OSP
« Odpověď #6 kdy: 29. 03. 2015, 01:07:31 »
Ti nestačila ta otázka? Takovej je právě ideální. Bude za něj hodně peněz a ještě tam třeba zůstane přes čas. Nějaký ty počítače stejně pak bude dělat, takže nikdo nic nepozná.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:FIT VUT přijetí na základě OSP
« Odpověď #7 kdy: 29. 03. 2015, 08:33:48 »
Ano, právě o to mi jde. Spousta lidí mi tvrdí, že už prakticky přijatý jsem, tak mne zajímá, jestli mám dávat přihlášky i na jiné školy, nebo počítat s tímto.

Sichr je sichr, jak rikala ta jeptiska.