Právo zrušení pracovního poměru

Jezinka

Právo zrušení pracovního poměru
« kdy: 27. 03. 2015, 15:14:48 »
Ahoj, myslíte že je toto dle zákoníku práce ok?

Kód: [Vybrat]
Akceptování této nabídky je závazné. V případě, že si bez udání závažného důvodu nástup do zaměstnání rozmyslíte či v den nástupu nenastoupíte, lze dle paragrafu 1729 zák. č. 89/2012Sb. Ob. zák. uplatňovat finanční kompenzaci ve výši nákladů vynaložených na background check.
Nějak se mi to nezdá, to by z nich potom také mohlo vypadnout, že ta ženská co prováděla background-check bere milion na minutu... Opravdu se dá podpisem zrušit mé právo odchodu ve zkušební době?

Díky,

Honza


Tomáš Roll

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #1 kdy: 27. 03. 2015, 15:28:34 »
Je zkušební doba ve smlouvě?

Sten

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #2 kdy: 27. 03. 2015, 15:29:05 »
Tohle neruší právo na odchod ve zkušební době. § 1729 se týká jednání o budoucí smlouvě, takže tahle doložka se využije, pokud pracovní smlouvu vůbec neuzavřete („dohazovači“ pak totiž nedostanou bakšiš). Po uzavření pracovní smlouvy ji ale stále můžete vypovědět ve zkušební době.

randolf

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #3 kdy: 27. 03. 2015, 18:00:10 »
Tohle neruší právo na odchod ve zkušební době. § 1729 se týká jednání o budoucí smlouvě, takže tahle doložka se využije, pokud pracovní smlouvu vůbec neuzavřete („dohazovači“ pak totiž nedostanou bakšiš). Po uzavření pracovní smlouvy ji ale stále můžete vypovědět ve zkušební době.

Presne tak. Dale bych rad dodal, ze potvrzenim nabidky z Vasi strany vznika podobny zavazek i Vasemu budoucimu zamestnavateli.

Cemu ale nerozumim je, jak se bude postupovat, pokud se na konkretnim zneni pracovni smlouvy se zamestnavatelem nedohodnu a proto ji nepodepisu.

Randolf

Sten

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #4 kdy: 27. 03. 2015, 18:22:31 »
Tohle neruší právo na odchod ve zkušební době. § 1729 se týká jednání o budoucí smlouvě, takže tahle doložka se využije, pokud pracovní smlouvu vůbec neuzavřete („dohazovači“ pak totiž nedostanou bakšiš). Po uzavření pracovní smlouvy ji ale stále můžete vypovědět ve zkušební době.

Presne tak. Dale bych rad dodal, ze potvrzenim nabidky z Vasi strany vznika podobny zavazek i Vasemu budoucimu zamestnavateli.

Cemu ale nerozumim je, jak se bude postupovat, pokud se na konkretnim zneni pracovni smlouvy se zamestnavatelem nedohodnu a proto ji nepodepisu.

Randolf

To se samozřejmě stát může. Přijetím nabídky potvrzujete, že souhlasíte s podmínkami tam uvedenými, ale pořád můžete nesouhlasit s nějakými jinými podmínkami, které se objeví později, pokud uvedete, za jakých podmínek byste tu smlouvu akceptoval. Např. můžete říct, že nabízený plat je příliš malý, přičemž můžete chtít maximální výši rozsahu v nabídce, ale ne víc.


Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #5 kdy: 27. 03. 2015, 19:06:34 »
Opravdu tohle chcete zjišťovat? Myslíte si, že tohle je první a poslední projev té firmy takovéhleho typu, a od okamžiku nástupu už bude vstřícná, bude fungovat normální lidská dohoda a ta firma nebude ani svým zaměstnancům ani zákazníkům při každé  příležitosti šermovat paragrafy před očima? Já bych tedy té firmě náklady na background-check ušetřil rovnou.

eL

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #6 kdy: 27. 03. 2015, 20:54:59 »
HPP nebo zivnost? Predpokladam HPP.
Zde je to hezky rozebrano: http://www.epravo.cz/top/clanky/vybrane-aspekty-noveho-obcanskeho-zakoniku-noz-a-jejich-dopad-do-pracovnepravnich-vztahu-cast-ii-92001.html

Takze pravni zaver: Pokud jste se jiz dohodli na podminkach smlouvy, pak je bezpecnejsi do prace nastoupit, smlouvu podepsat a v podstate ihned dat vypoved v ramci zkusebni doby dle zakoniku prace. Smlouva byla uzavrena, nastroj zkusebni doby je jasne definovan a vy jste jej aplikoval.

Naznacoval jste budoucimu zamestnavateli, ze chcete cuknout? Pokud ne, nedovedu si uprimne predstavit, ze bych potencialnimu zamestnanci u nas neco takoveho vubec podsouval v zadne fazi a uz vubec ne jen tak naokraj..to je takove male vyhrozovani. Ostatne to na vas asi tak zapusobilo, kdyz jste se tu o to podelil.
Jestli to je velka firma, tak bych to zkousl - personalni tam je sice asi nekomeptentni, ale vas kolektiv a nadrizeny bude snad ok, protoze to ma stejne jako vy. Jestli mala/stredni firma, tak bych byl dost obezretny, jaky paragrafy maji jeste nastudovany a co me tam ceka za dril... good luck

Yarda

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #7 kdy: 27. 03. 2015, 21:17:10 »
Není tu, co je to za firmu. Pokud by mi dal někdo podepsat podobnou smlouvu, předpokládal bych, že ONI to mají dobře právně ošetřené, omluvil bych se, že jsem zbytečně plýtval jejich časem a vzal bych nohy na ramena (a lízal a lízal a lízal ;D ;D ;D ;D

Jezinka

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #8 kdy: 28. 03. 2015, 01:22:47 »
Moc všem díky za rady. Naprosto správně, působí to na mě jako vyhrožování, a to ještě předtím, než bychom měli začít spolupracovat, což je neskutečné... Ovšem na druhou stranu to vypadá na skutečně větší firmu, kde se s podobnými "opičárnami" častěji počítá. Já to zkusím a uvidíme... Případně se přijdu časem podělit o závěr. :)

OMG

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #9 kdy: 28. 03. 2015, 10:25:53 »
Moc všem díky za rady. Naprosto správně, působí to na mě jako vyhrožování, a to ještě předtím, než bychom měli začít spolupracovat, což je neskutečné... Ovšem na druhou stranu to vypadá na skutečně větší firmu, kde se s podobnými "opičárnami" častěji počítá. Já to zkusím a uvidíme... Případně se přijdu časem podělit o závěr. :)
netusim o jakou firmu jde, ale s timhle se setkas bezne treba u firem pracujici pro armadu nebo u firem kde se pracuje s citlivymi informacemi. Treba muj background check stal firmu nekolik tisic eur a pak nenastoupit do prace to firmu na*ere. Pokud je to dobra prace, dobra firma a mas o tu praci vazny zajem, neni duvod mit strach pokud do prace hodlas nastoupit. Pokud ale dostanes den pred nastupem lepsi nabidku, pak normalne nastoupis a treba po 5 minutach reknes ze se ti tam nelibi a v ramci zakonnych moznosti ukoncis pracovni pomer ve zkusebni dobe a firma ti nemuze nic...

koss43

  • ***
  • 120
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #10 kdy: 28. 03. 2015, 12:02:36 »
Hmm, můj background check u firmy probíhal tak, že jsem jim dokládal 10 let staré papíry o tom, kdo mě vzal, kdy jsem odešel a telefonní čísla na firmy. A protože jsem vážně neměl jednu práci, tak to bylo děsně otravné. Firma background check vůbec nepotřebovala, jenom se chtěli ujistit, že jsem v životopise nelhal, že jsem si na židli ve firmě XYZ odseděl své 2 roky.

Práce ve firmě byla úplně na nic, děsně jsem se tam nudil a nic se mi ani dělat nechtělo, protože na každé uprdnutí bylo potřeba podepsat 5 papírů a data zadat ve 3 počítačových systémech.

Co jsem zmizel z tohodle šíleného byrokratického molocha, moje podmínka byla, už žádná další velká firma. Dneska, kdyby mi někdo ukázal papíry background check, tak ho s klidem pošlu k šípku, nestojí to za to.

Pokuď hledáš práci, kde se udržíš do důchodu s tím, že budeš hrát Solitare, vezmeš si hypošku a pořídíš si děti, tak gratulace, směle do toho. Já dneska, když už vidím jenom náborové letáky těhle firem ve stylu "kariéra, příležitosti pro mladé" a jiné, tak je mi z toho tak na blití, že si to ani neumíš představit.

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #11 kdy: 29. 03. 2015, 01:42:06 »
Není tu, co je to za firmu. Pokud by mi dal někdo podepsat podobnou smlouvu, předpokládal bych, že ONI to mají dobře právně ošetřené, omluvil bych se, že jsem zbytečně plýtval jejich časem a vzal bych nohy na ramena (a lízal a lízal a lízal ;D ;D ;D ;D

to je s největší pravděpodobností jen "na efekt", nějaký snaživec to vrazil do smlouvy, ale vymáhat to budou jen v nejkrajnějším případě

Moc všem díky za rady. Naprosto správně, působí to na mě jako vyhrožování, a to ještě předtím, než bychom měli začít spolupracovat, což je neskutečné... Ovšem na druhou stranu to vypadá na skutečně větší firmu, kde se s podobnými "opičárnami" častěji počítá. Já to zkusím a uvidíme... Případně se přijdu časem podělit o závěr. :)

rozhodně bych to nebral jako vyhrožování, velké molochy často produkují velká nicméné prázdná  slova
jen je třeba postupovat obezřetně, viz rady výše

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #12 kdy: 29. 03. 2015, 10:07:21 »
Velké firmy hodně papírů.

Ale osobně nevidim problém . Pokud se jedná o místo kde vznikne újma kdyz ten zaměstnanec nenastoupí tak je jasné že si ho chtěji pojistit a pokud je to bez zkušební doby tak to dává smysl. Další věc je, že člověk který tento papír podepíše dává najevo že má o práci opravdu zájem a už nehledá nic jiného což je pro firmu taky důležitý signál.

Tak že bud máš o práci zájem, nic jiného nehledáš a pak neni problém tohle podepsat. A nebo je jen zkoušíš a pak je to pro ně ztráta času protože o takového člověka nestojí a tímto papírem tě vyřadili.

Yarda

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #13 kdy: 29. 03. 2015, 18:48:40 »
Citace
..to je s největší pravděpodobností jen "na efekt", nějaký snaživec to vrazil do smlouvy, ale vymáhat to budou jen v nejkrajnějším případě...
Za totality bylo úsloví:
Nemysli.
Když myslíš, nemluv.
Když mluvíš, nepiš.
Když píšeš, nepodepisuj.
když podepíšeš, nediv se.

Tak aby ses nedivil, když ten nejkrajnější případ nastane.

knedlik

Re:Právo zrušení pracovního poměru
« Odpověď #14 kdy: 29. 03. 2015, 19:16:30 »
neviem ako v CZ ale na slovensku urcite nie je v zakone slovne spojeni "backround check". Nemoze byt v zakone nejake cudzie slovo v indianctine.  takze je by ma to vobec netrapilo.