Jak kontaktovat eBay?

Barel603

Jak kontaktovat eBay?
« kdy: 26. 03. 2015, 21:03:15 »
Ahoj, mám takový netypický problém; v mém Ebay účtu není vidět několik posledních koupených věcí, včetně jedné která už měla dávno přijít. Všechno je zaplacené, na Paypalu je vidět že všechno proběhlo korektně. Ale když to nemám v historii, mám smůlu, všechny možný fičuriny Ebaye umožňují maximálně řešit problém s něčím, co mají v databázi, a za boha nemůžu přijít na to jak jim vůbec oznámit svůj problém. Řešili jste už někdo něco podobného?
Díky
« Poslední změna: 27. 03. 2015, 09:20:06 od Petr Krčmář »


Re:Jak kontaktovat Ebay?
« Odpověď #1 kdy: 26. 03. 2015, 21:36:54 »

Jenda

Re:Jak kontaktovat Ebay?
« Odpověď #2 kdy: 26. 03. 2015, 21:44:39 »
Zkus Dispute na paypalu, pokud je to <45 dní. Jinak asi smůla.

Support PayPalu stojí taky za prd, od září mám zablokovaný účet a kašlou na mě.

RDa

  • *****
  • 2 465
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak kontaktovat Ebay?
« Odpověď #3 kdy: 27. 03. 2015, 07:13:26 »
Tusim ze nedavno to prodlouzili na 6 mesicu.

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Jak kontaktovat Ebay?
« Odpověď #4 kdy: 27. 03. 2015, 07:32:51 »
Já tohle řeším poměrně často a taky mě štve, že ta historie je "omezená". Nicméně pokud jsem ještě nezadal prodejci ohodocení za věc, tak ji vždycky najdu v "Resolution center", jsou tam i věci, který nevidim v zakoupených věcech v historii účtu.
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript


NooN

Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #5 kdy: 27. 03. 2015, 09:24:56 »
Barel603: tak toto presne sa deje znamej. Maily prisly o zaplateni prisli, peniaze odisli na eBay nic.... V historii  predajcu je uvedena ako kupujuci. Tiez som z toho .....

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #6 kdy: 27. 03. 2015, 10:36:36 »
ha...tak vidím, že je nás víc
mám stejný problém, přes czebay jsme provedli asistovaný nákup, zboží bylo zaplaceno vhistorii účtu na ebay nic a k tomu je to již 3 týdny a balík stále nedošel. Pravděpodobně někdo našel způsob, že takto jde s lidma vyjebat.
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

X125

Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #7 kdy: 27. 03. 2015, 10:55:55 »
ha...tak vidím, že je nás víc
mám stejný problém, přes czebay jsme provedli asistovaný nákup, zboží bylo zaplaceno vhistorii účtu na ebay nic a k tomu je to již 3 týdny a balík stále nedošel. Pravděpodobně někdo našel způsob, že takto jde s lidma vyjebat.

Na webu czebay jsem vůbec nenašel IČO ani adresu ani telefon na provozovatele. Pouze email. U takového anonyma si někdo něco objedná a zaplatí (a pak se diví)?

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #8 kdy: 27. 03. 2015, 11:08:23 »
ty musis byt fakt lama jak vysita :_)
http://www.cz-ebay.cz/kontakty.htm

my pres cz ebay udelali desitky spokojenych nakupu...je to pro lidi co nechcou paypal
problem, ktery jsem popisoval byl trosku jiný a to v tom, že to byl asistovaný nákup provedený přímo czebayem a ti doložili doklad o zaplacení..propblem je na straně ebay a prodávajícího
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

X125

Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #9 kdy: 27. 03. 2015, 11:21:54 »
ty musis byt fakt lama jak vysita :_)
http://www.cz-ebay.cz/kontakty.htm

my pres cz ebay udelali desitky spokojenych nakupu...je to pro lidi co nechcou paypal
problem, ktery jsem popisoval byl trosku jiný a to v tom, že to byl asistovaný nákup provedený přímo czebayem a ti doložili doklad o zaplacení..propblem je na straně ebay a prodávajícího

... přes czebay jsme provedli asistovaný nákup....

Psal o czebay, ne o cz-ebay.
http://www.czebay.cz/kontakt

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #10 kdy: 27. 03. 2015, 11:26:48 »
toz to se tedy omlouvám...tak ted mame oba jasno :_)
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

OMG

Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #11 kdy: 28. 03. 2015, 10:32:13 »
on nekdo dava sve platebni udaje strankam jako http://www.czebay.cz? Zadna firma, zadny kontakt krome e-mailu, zadne realne whois informace,... 

Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #12 kdy: 14. 04. 2015, 14:12:03 »
on nekdo dava sve platebni udaje strankam jako http://www.czebay.cz? Zadna firma, zadny kontakt krome e-mailu, zadne realne whois informace,...

jo no, svatá pravda

Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #13 kdy: 15. 04. 2015, 15:14:41 »
Souhlasím, takové firmě bych nedaL PLATEBNÍ ÚDAJE..

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak kontaktovat eBay?
« Odpověď #14 kdy: 16. 04. 2015, 09:51:39 »
zboží které bylo zakoupeno pomocí asistovaného nákupu přes cz-ebay nakonec dorazilo, chyba byla na straně prodávajícího, která byl ze strany cz-ebay kontaktován
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.