Hledám Linuxáka-programátora-Hackera, šedého stážistu na pomoc

Re:Hledám Linuxáka-programátora-Hackera, šedého stážistu na pomoc
« Odpověď #30 kdy: 25. 03. 2015, 18:08:56 »

dočítat, ani vracet se sem již nebudu... je to mrhání časem, který potřebuji účelně vynaložit jinam!
papa-lala
(tuze zklamaný - ne že se nikdo nenašel. Ale z těch keců kolem)
T=
A to chce dělat politika.... předem sděluje, že jeho potencionální voliči mu nestojí ani za to aby si přečetl a poslechl co říkají.

Ano je to mrhání časem, ale naším.... i když já jsem stejně potřeboval vyzkoušet novou klávesnici na opraveném laptopu.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---


Havran T=

Re:Hledám Linuxáka-programátora-Hackera, šedého stážistu na pomoc
« Odpověď #31 kdy: 30. 03. 2015, 13:41:38 »
tak jsem se přeci jen vrátil
je mi 35
a od **TV jsem již přeskakoval, protože jemu je jedno co píšu, vytrhává jednotlivá slova z kontextu a obrací je v naprostý opak toho co jsem řekl a předhazuje mi jich, jako bych snad řekl ten opak...
Namísto toho aby mé věty chápal právě tak jak jsem jich napsal. Větu jako celek

Páč když někdo vytrhne část věty, NAPŘ

"polévání koček benzínem a zapalování jich je zábava...."

je jistě jiná věta nežli

"polévání koček benzínem a zapalování jich je zábava, jen pro duševně choré blbce"

A proto jsem od tohoto člověka přestal dál číst...

Ale jak jsem teď řekl (napsal) jedné věty jsem si povšilm
"ano zaplať předem"

NASRAT!

tohle už jsem kolikrát udělal a práci nikdy nedostal... ale to jsem tuším také už zmínil.
...že já bych měl všem všechno platit předem, a práce nic, a mně by každý platil rád až někdy... po splatnosti, kdy v reálu když už je zaplaceno, tak obvykle ne v té splatnosti, nýbrž hluboko po ni...
ale to je jiný příběh...

Tohle dělám právě proto, že mi blivno z toho co se v té politice děje...
Jenže nejsem uremcanej demagickej blb co remcá jen v hospodě a na internetu, jak je vše špatné. A i každý kdo se rozhodne s tím něco udělat.
Ale naopak s tím vším už dávno něco dělám...
A dělám to ZDARMA,
ŽÁDNÉ ODMĚNY ČI SNAD POCHVALY ZA TO NEOČEKÁVÁM!

Ale mám trápení s pár stroji, které nedělají co by mohli a přidělávají mi tak jen práci...

Tu jsem jen najivně přišel hledat někoho kdo tuze neprahne mě srazit na kolena, bo na mě vydělat. či si jen zahojit ego, když mě vyhlásí...
Hledal jsem tu pomoc v mém trápení, kdy jsem se rozhodl právě s těmi prasárnami něco udělat...
Kdy jsem ochoten si o tom klidně popovídat, ale NE hodiny sepisovat literární díla abych vyvrátil demagogie z kontextu vytržených frází. Nekomu kdo ve skutečnosti nechce pomoct. Ale právě se mi vysmát...

Hele kontakty tu jsou... I vše, sic obecně, o tom co potřebuji.
(detaily jsou "tajné" už jen z principu právě toho co žádám add zabezpečení (systému ochrany)
..a jiné je zas zbytečné tu rozpitvávat, když a dokud není zatím nikdo kdo by chtěl mi pomoct
 - tedy budu probírat až s případným pomocníkem...)

Re:Hledám Linuxáka-programátora-Hackera, šedého stážistu na pomoc
« Odpověď #32 kdy: 01. 04. 2015, 08:48:36 »
tak jsem se přeci jen vrátil
je mi 35
a od **TV jsem již přeskakoval, protože jemu je jedno co píšu, vytrhává jednotlivá slova z kontextu a obrací je v naprostý opak toho co jsem řekl a předhazuje mi jich, jako bych snad řekl ten opak...
Namísto toho aby mé věty chápal právě tak jak jsem jich napsal. Větu jako celek...............

HavraneT je tvá chyba pokud přeskakuješ co se ti nelíbí.

1. nikdo tvé věty z kontextu nevytrhává, naopak. Právě v tom kontextu je to totální hloupost.

2. že ti je 35 neznamená, že jsi nějak zmoudřel. Naopak, vypadá to spíše, že moudrost je ti ještě vzdálená.

3. politika je okrajově diplomacie (tedy měla by být, avšak není v tomto státě), a tedy prioritně by jsi se měl naučit diplomatickému vyjadřování.

4. Politika v tomto státě byla, je a bude jen a jen špína. A nikdo tě nikdy neochrání proti tomuto. Zvláště, pokud někdy v minulosti jsi "selhal", a i kdyby jsi měl sebelepšího zametače, vždy se najdou zdroje, jak na tebe špínu vytáhnout.

5. že jsi v minulosti potkal lidi, kterým jsi zaplatil a práci nedostal, OOPS... vítej v tomto státě. Mimochodem, v politice je to přesně takto stále.

A dovětek. Asi jsis nevšimnul, že kromě tebou zavrhovaného ****TV se s tebou tady nikdo moc nebaví. Domysli si proč.

A pokud nejsi schopen v textu, který jsem napsal najít informace pro tebe podstatné, pak je to tvá chyba. A tedy nemáš v politice co dělat. Byl by z tebe jen další jouda, které by ho ostatní harcovní politici semleli.

Nevím, zda chceš být další, který bude silně znechucen, a jestli opravdu jsi tak naivní, že se domníváš, že tvým příchodem do politiky něco změníš, pak je mi tě upřímně líto.

--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Re:Hledám Linuxáka-programátora-Hackera, šedého stážistu na pomoc
« Odpověď #33 kdy: 01. 04. 2015, 10:51:58 »
Bud je to lidma a nebo tazatelem. Ale na konkurenčním foru dopadl podobně.
http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=50708.0

Podle mě je to troll.

Re:Hledám Linuxáka-programátora-Hackera, šedého stážistu na pomoc
« Odpověď #34 kdy: 01. 04. 2015, 12:11:41 »
Citace
Hledám šikovného a především spolehlivého programátora v C++, který by dokázal cokoli zakompilovat do jádra
Proč troll?
Přepsal jádro linuxu, ale pak zjistil, že neví jak to zkompilovat, tak žádá o pomoc.
To se lidem stává, ty kompilace jsou ošemetná záležitost.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."


Re:Hledám Linuxáka-programátora-Hackera, šedého stážistu na pomoc
« Odpověď #35 kdy: 01. 04. 2015, 15:50:35 »
 :o

 :)