Monitor má nesprávné okraje

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Monitor má nesprávné okraje
« Odpověď #15 kdy: 06. 03. 2015, 16:04:21 »
Jde o to, že televize reportuje FullHD rozlišení, který ale neumí zobrazit... (kráva!)

Přejmenování vstupu je k ničemu, nic TV neřekne, je to jen pro lidi. Vstup "PC", jak jsi je uvedl o dva příspěvky výše) bude zřejmě VGA (D-Sub).

Kdyby sis mohl půjčit HDMI - DVI kabel, tak by to zkusil přes něj. Odkud jsi? V Plzni bych Ti ho sehnal...


perceptron

Re:Monitor má nesprávné okraje
« Odpověď #16 kdy: 06. 03. 2015, 16:07:37 »
premenovanie to nie je. bolo to ine nastavenie  ale zial nepomozem ti viac

Re:Monitor má nesprávné okraje
« Odpověď #17 kdy: 06. 03. 2015, 16:10:30 »
Vstupy su: DVI, PC, HDMI, EXT(RGB), ANT. Ktory by som mal zvolit? PC?
V tom případě bych doporučil zkusit sehnat obyčejnou redukci HDMI-DVI (je pasivní a často se dává ke grafickým kartám, nebo se dá koupit za pár eur)

Na DVI vstupu podle mě VESA režimy fungovat budou. Už jsem takový televizor viděl. V návodu bylo výslovně napsáno: „HDMI konektor je určen pouze k připojení DVD/BD přehrávačů a set-top-boxů. Není určeno k připojení počítače.“ Tohle bude nejspíš stejný případ.

Re:Monitor má nesprávné okraje
« Odpověď #18 kdy: 06. 03. 2015, 16:11:49 »
Jde o to, že televize reportuje FullHD rozlišení, který ale neumí zobrazit... (kráva!)

Přejmenování vstupu je k ničemu, nic TV neřekne, je to jen pro lidi. Vstup "PC", jak jsi je uvedl o dva příspěvky výše) bude zřejmě VGA (D-Sub).

Kdyby sis mohl půjčit HDMI - DVI kabel, tak by to zkusil přes něj. Odkud jsi? V Plzni bych Ti ho sehnal...

Dik za ponuku, ale som zo Slovenska, z Pezinka, to je od Plzne dost daleko :). Pokusim sa ho zohnat a vyskusam to, potom napisem ako to islo.

Re:Monitor má nesprávné okraje
« Odpověď #19 kdy: 06. 03. 2015, 17:17:15 »
Kupil som HDMI-DVI kabel, a funguje to jak motorova mys, parada :D Problem vyrieseny.

Dakujem vsetkym za pomoc