Awstats bez doménového jména

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Awstats bez doménového jména
« kdy: 05. 03. 2015, 10:43:41 »
AHoj,
před několika lety jsem si na jednom serveru nahodil awstats a dodnes včechno běží pěkně, ale včera jsem si ho nasadil na další počítač kde weby nemám pod domenami, ale zatim jen pod IP. Při pokusu zobrazení statistiky se zobrazuje hlášení:
Kód: [Vybrat]
Error: SiteDomain parameter not defined in your config/domain file. You must edit it for using this version of AWStats.

Setup ('/etc/awstats/awstats.conf' file, web server or permissions) may be wrong.
 Check config file, permissions and AWStats documentation (in 'docs' directory).
ovšem s právy to nebude nic společného...zkusil jsem je změnit, ale nemělo to vliv. Chtěl bych se zeptat, v konfiguraci awstats(conf) se definuje SiteDomain=" " a tady mi není jasné s čím by to mělo matchovat, zda s tím co mám uvedené jako servername ve virtualhostu nebo jak to vlastně je?

díky
« Poslední změna: 05. 03. 2015, 12:32:31 od Petr Krčmář »
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.


ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Awstats
« Odpověď #1 kdy: 05. 03. 2015, 10:45:45 »
http://www.awstats.org/docs/awstats_config.html#SiteDomain

pokud tedy na web zvenčí přistupuju přes IP, mělo by být jako sitedomain zadána IP?
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Awstats
« Odpověď #2 kdy: 05. 03. 2015, 12:05:11 »
vyřešeno!
/etc/awstats/ obsahoval defaultní conf, který se snažil automaticky natahovat a samozřejmě neměl vyplněné parametry. Smazal jsem, updatoval  muj vlastni konfig a už to fachčí.
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.