Převod stránek na mobilní verzi

karel

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #30 kdy: 02. 03. 2015, 07:59:52 »
A ty se mi dívíš, že jsem se rozčílil. Já se slušně zeptám a dostanu odpověď typu, že jsem vychcanej, když chci něco zadarmo. Jsem snad vychnej i kvůli tomu, že používám Linuxovou distribuci zadara ?
Už jsem psal, co požaduju.

Každopádně, co jsem udělal je, že jsem nastavil všechny jednotky na em
a zadal : <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0, user-scalable=yes">
Vypadá to, že na většinu zařízení to bude stačit.

Vidis takze nase blbe rady te nakonec nakoply spravnym smerem, no mozna ze nebyli tak blbe jak se ti zprvu zdalo.
Trosku mi to pripomina jedno prislovi "chytrému napověz hloupého trkni", neber si to osobne, ale z principu je lepsi ukazat smer nez vysipat hotove reseni, lip se to tak naucis a teoreticky to eliminuje chytroliny co sem chodej pro hotove scripty



marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #31 kdy: 02. 03. 2015, 08:23:00 »
A ty se mi dívíš, že jsem se rozčílil. Já se slušně zeptám a dostanu odpověď typu, že jsem vychcanej, když chci něco zadarmo. Jsem snad vychnej i kvůli tomu, že používám Linuxovou distribuci zadara ?
Už jsem psal, co požaduju.

Každopádně, co jsem udělal je, že jsem nastavil všechny jednotky na em
a zadal : <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0, user-scalable=yes">
Vypadá to, že na většinu zařízení to bude stačit.

Vidis takze nase blbe rady te nakonec nakoply spravnym smerem, no mozna ze nebyli tak blbe jak se ti zprvu zdalo.
Trosku mi to pripomina jedno prislovi "chytrému napověz hloupého trkni", neber si to osobne, ale z principu je lepsi ukazat smer nez vysipat hotove reseni, lip se to tak naucis a teoreticky to eliminuje chytroliny co sem chodej pro hotove scripty

Ať koukám, jak koukám, kromě doporučení knížky, která s tím souvisí jenom částečně, tady žádnou radu nevidím. Ale to je fuk. Holt to jde vyřešit i jinak.

j

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #32 kdy: 02. 03. 2015, 08:53:19 »
Takže na celém světě neexistuje  script, který by převedl velikost obsahu podle rozlišení ? To jsem si teda myslel, že na Zemí žijou větší kodéři. O jaké faktuře to proboha mluvíš ?

Co nechapes na tom, ze tohle dela browser a ty stim stejne nic nenadelas? Pokud mas funkcni web, poradi si snim kazdej. Pokud mas jebku plnou js, nebude to fungovat nikdy a nikde.

Linuxak

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #33 kdy: 02. 03. 2015, 08:53:59 »
Kdyz nic nevidis, jses blb.
Delej to poradne - bud se seznam, co to vlastne je responsive web a udelej si to sam nebo pouzij kvalitni CMS (a mezitim jeste si zajdi k ocnimu!) >:(

marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #34 kdy: 02. 03. 2015, 09:04:43 »
Kdyz nic nevidis, jses blb.
Delej to poradne - bud se seznam, co to vlastne je responsive web a udelej si to sam nebo pouzij kvalitni CMS (a mezitim jeste si zajdi k ocnimu!) >:(

Ale já jsem se neptal, jak udělat responzivní web, jestli to nevidíš, jseš blb.


Citace
Co nechapes na tom, ze tohle dela browser a ty stim stejne nic nenadelas? Pokud mas funkcni web, poradi si snim kazdej. Pokud mas jebku plnou js, nebude to fungovat nikdy a nikde.

Co nechápeš na tom, že to může udělat script ? Jak podle tebe asi fungujou ty online služby ? Myslíš, že tam sedí týpek, kterýmu přijde požadavek a on to do 5 sekund napíše, nebo co ? Končím, tohle nemá cenu.


Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #35 kdy: 02. 03. 2015, 09:25:04 »

Co nechápeš na tom, že to může udělat script ? Jak podle tebe asi fungujou ty online služby ? Myslíš, že tam sedí týpek, kterýmu přijde požadavek a on to do 5 sekund napíše, nebo co ? Končím, tohle nemá cenu.


Myslíš ty online služby co tvrdí že ti předělají web na mobilní? Ne, ty opravdu nejsou nějaký "skript" co by se dal stáhnout a zkopírovat...

karel

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #36 kdy: 02. 03. 2015, 09:53:09 »
marty ja jen doufam ze se stebou nikdy nepotkam a uz vubec ne s tvou praci

marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #37 kdy: 02. 03. 2015, 10:03:52 »
marty ja jen doufam ze se stebou nikdy nepotkam a uz vubec ne s tvou praci

Já taky doufám, nemám rád lidi, co odpovídají na otázky kterým nerozumí a ještě mají hloupé poznámky.

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #38 kdy: 02. 03. 2015, 10:06:10 »
a jakym skriptem jsi to teda predelal? protoze ten viewport to je prave zaklad responsive webu ktery ty vsak pry nechces :-)
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #39 kdy: 02. 03. 2015, 10:51:20 »
 ;D  ;D  ;D  ;D

Už jsem se bál, že budu strádat, dochází úroda z minulého roku, a koukám, že stačí nahlédnout na root ...

Lol Phirae

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #40 kdy: 02. 03. 2015, 11:28:06 »
Ale já jsem se neptal, jak udělat responzivní web, jestli to nevidíš, jseš blb.

Vidím, že máš hluboký vzhled do problematiky, tak prosímtě nezahazuj svůj drahocenný čas s idiotama na Rootu a běž o dům dál, jůůů?  ::) ::) ::)  ;D ;D ;D

NooN

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #41 kdy: 02. 03. 2015, 13:58:11 »
marty ja jen doufam ze se stebou nikdy nepotkam a uz vubec ne s tvou praci

Já taky doufám, nemám rád lidi, co odpovídají na otázky kterým nerozumí a ještě mají hloupé poznámky.
Problémom je ocividne tvoja otazka, pretoze nikto jej nerozumie.  A z toho co tu pises, mam dojem ze ani ty nevies co by to presne malo robit.

marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #42 kdy: 02. 03. 2015, 14:22:42 »
Citace
Problémom je ocividne tvoja otazka, pretoze nikto jej nerozumie.

Bingo ! To je přesně ono. Nikdo neví o čem je řeč, ale všichni jsou si jistí, že to nejde. Když něco nevím, tak se zeptám a nekecám kraviny.....
Ale tady už to řešit nebudu.

karel

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #43 kdy: 02. 03. 2015, 14:36:13 »
pápá

Lol Phirae

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #44 kdy: 02. 03. 2015, 19:42:16 »
Tož běž! Běž! Běž! Val! Val! Už sa nevracaj!  ;D