Převod stránek na mobilní verzi

karel

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #15 kdy: 01. 03. 2015, 20:07:08 »
Ahoj nezná někdo nějaký funkční script, který by převedl stávající stránky do mobilní verze ? Zkoušel jsem https://code.google.com/p/phpmobilizer/ ale je to naprd, české znaky to neumí a navíc je to celé rozhozené. Kdybyste o něčem věděli, budu rád. Díky


P.S. rady typu "Si to napiš, ne ?" mi vážně nepomůžou.
Zkus tohle: https://www.zonerpress.cz/responzivni-design-profesionalne, snad to pro začátek bude stačit. :) ;) :D ;D

Super, takže si koupím knížku za 300,. půl roku do toho budu čumět a pak zjistím, že mi stačil ten script. Fakt dík, moc mi to pomohlo.

No a nebo si sezen tu kouzelnou hulku,
protoze opravdu hledas kouzelny nastroj co za tebe udela spoustu prace a ty jen vystavis fakturu


marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #16 kdy: 01. 03. 2015, 20:15:13 »
Ahoj nezná někdo nějaký funkční script, který by převedl stávající stránky do mobilní verze ? Zkoušel jsem https://code.google.com/p/phpmobilizer/ ale je to naprd, české znaky to neumí a navíc je to celé rozhozené. Kdybyste o něčem věděli, budu rád. Díky


P.S. rady typu "Si to napiš, ne ?" mi vážně nepomůžou.
Zkus tohle: https://www.zonerpress.cz/responzivni-design-profesionalne, snad to pro začátek bude stačit. :) ;) :D ;D

Super, takže si koupím knížku za 300,. půl roku do toho budu čumět a pak zjistím, že mi stačil ten script. Fakt dík, moc mi to pomohlo.

No a nebo si sezen tu kouzelnou hulku,
protoze opravdu hledas kouzelny nastroj co za tebe udela spoustu prace a ty jen vystavis fakturu

Takže na celém světě neexistuje  script, který by převedl velikost obsahu podle rozlišení ? To jsem si teda myslel, že na Zemí žijou větší kodéři. O jaké faktuře to proboha mluvíš ?

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #17 kdy: 01. 03. 2015, 20:51:11 »
Citace: marty
Takže na celém světě neexistuje  script, který by převedl velikost obsahu podle rozlišení ? To jsem si teda myslel, že na Zemí žijou větší kodéři. O jaké faktuře to proboha mluvíš ?

No já měl o světě taky jiný představy ;) kdysi dávno jsem si myslel, že se tu pohybují inteligentní bytosti.
„Řemeslo se naučí každý. Umění nikdo.“
„Jednoduchost je nejvyšší úroveň sofistikovanosti.“
- Leonardo Da Vinci

marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #18 kdy: 01. 03. 2015, 20:53:28 »
Citace: marty
Takže na celém světě neexistuje  script, který by převedl velikost obsahu podle rozlišení ? To jsem si teda myslel, že na Zemí žijou větší kodéři. O jaké faktuře to proboha mluvíš ?

No já měl o světě taky jiný představy ;) kdysi dávno jsem si myslel, že se tu pohybují inteligentní bytosti.

Jo, to jsem si myslel taky...

nobody

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #19 kdy: 01. 03. 2015, 20:55:45 »
Takže na celém světě neexistuje  script, který by převedl velikost obsahu podle rozlišení ?

to ses dobrej, 300Kc na knizku kterou by jsi chudacku musel precist a pak rovnou delal neco poradne to ne, ale chces aby pro tebe nekdo zadarma udelal resersi celeho sveta, to neni inteligence to je normalni vychcanost :-D


marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #20 kdy: 01. 03. 2015, 20:59:06 »
Takže na celém světě neexistuje  script, který by převedl velikost obsahu podle rozlišení ?

to ses dobrej, 300Kc na knizku kterou by jsi chudacku musel precist a pak rovnou delal neco poradne to ne, ale chces aby pro tebe nekdo zadarma udelal resersi celeho sveta, to neni inteligence to je normalni vychcanost :-D

??? Tady je to dneska opravdu nějak na palici. Tak poslouchej, já svojí práci dělám taky bez nároku na honorář a šířím ji pod copyleftovou licencí, tak si nech takový kecy, když ani nevíš o čem je řeč. Seru na to, tohle fakt nemá cenu. Místo rad tady budu poslouchat akorát nějaký urážky od lidí, kteří ani neví,která bije.

Lol Phirae

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #21 kdy: 01. 03. 2015, 21:11:23 »
Tak poslouchej, já svojí práci dělám taky bez nároku na honorář a šířím ji pod copyleftovou licencí

To jsme rádi, eště aby ti za to někdo platil...  ;D ;D ;D

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #22 kdy: 01. 03. 2015, 21:12:25 »
Takže na celém světě neexistuje  script, který by převedl velikost obsahu podle rozlišení ?
Místo rad tady budu poslouchat akorát nějaký urážky od lidí, kteří ani neví,která bije.

Příkladná sebekritika

Jestli ti to ještě nedošlo - ne, [univerzální] skript který by "převedl velikost obsahu [webu] podle rozlišení" opravdu neexistuje, a z principu věci ani existovat nemůže.

marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #23 kdy: 01. 03. 2015, 21:43:39 »
Takže na celém světě neexistuje  script, který by převedl velikost obsahu podle rozlišení ?
Místo rad tady budu poslouchat akorát nějaký urážky od lidí, kteří ani neví,která bije.

Příkladná sebekritika

Jestli ti to ještě nedošlo - ne, [univerzální] skript který by "převedl velikost obsahu [webu] podle rozlišení" opravdu neexistuje, a z principu věci ani existovat nemůže.

Aha, takže ten script, co jsem stáhnula neexistuje. Dík za objasnění.

Lol Phirae

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #24 kdy: 01. 03. 2015, 22:13:39 »
Koukám, že mezitím už nastala i změna pohlaví...  ;D ::)

marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #25 kdy: 01. 03. 2015, 22:28:24 »
Koukám, že mezitím už nastala i změna pohlaví...  ;D ::)

To mám z těch reakcí, už mi začínaj růst kozy.

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #26 kdy: 01. 03. 2015, 22:45:50 »
dobry poctenicko. pak mi ten skript posli at to mam bez prace :-)
Děkuji za možnost editace příspěvku.

marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #27 kdy: 01. 03. 2015, 23:19:29 »
dobry poctenicko. pak mi ten skript posli at to mam bez prace :-)

Si ho stáhni.

nobody

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #28 kdy: 01. 03. 2015, 23:25:04 »
S pristupem "Neserte me a reknete mi kterej skript od genialniho codera z celeho sveta mi udela co potrebuju!" to daleko nedotahnes :)

Toz teda poslouchej Marty, nevime o cem je rec, protoze si TY vubec nedal zadne informace, tak se nediv ze dostavas reakce ktere jsou na zaklade nasich zamlzenejch vesteckejch kouli :-) Neco naprosto universalniho neni mozne, neco co by mohlo trochu pomoci teoreticky mozne je, ale podle toho jak jsou stranky psane a/nebo jak moc sou prasene ;)

marty

Re:Převod stránek na mobilní verzi
« Odpověď #29 kdy: 01. 03. 2015, 23:35:03 »
S pristupem "Neserte me a reknete mi kterej skript od genialniho codera z celeho sveta mi udela co potrebuju!" to daleko nedotahnes :)

Toz teda poslouchej Marty, nevime o cem je rec, protoze si TY vubec nedal zadne informace, tak se nediv ze dostavas reakce ktere jsou na zaklade nasich zamlzenejch vesteckejch kouli :-) Neco naprosto universalniho neni mozne, neco co by mohlo trochu pomoci teoreticky mozne je, ale podle toho jak jsou stranky psane a/nebo jak moc sou prasene ;)

A ty se mi dívíš, že jsem se rozčílil. Já se slušně zeptám a dostanu odpověď typu, že jsem vychcanej, když chci něco zadarmo. Jsem snad vychnej i kvůli tomu, že používám Linuxovou distribuci zadara ?
Už jsem psal, co požaduju.

Každopádně, co jsem udělal je, že jsem nastavil všechny jednotky na em
a zadal : <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0, user-scalable=yes">
Vypadá to, že na většinu zařízení to bude stačit.