Zablokování kontextového menu na Rootu

Jimm

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #15 kdy: 27. 02. 2015, 17:51:42 »
Co to plácáš? Přepnout TV? Při reklamě? To samozřejmě mohou, nikdo jim v tom nebrání... Tak to dělej na Rootu stejně jako s tv, když ti vyskočí reklama, odejdi... Nekradu, tudíž nejsem zloděj? Takže krádež duševního vlastnictví není zlodějna, protože to není hmotné?

Hele já to pro tebe shrnu ještě jednou, třeba to pochopíš: Pokud je za něco vyžadován poplatek a ty to používáš bez poplatku, je to zlodějna. Copak to není snadné a logické? Pokud jdeš na hajzlík a chtějí za něj deset korun, které nejsi ochoten dát za špinavý smradlavý hajzlík, otočíš se a jdeš pryč. Přijdeš sem a nejsi ochoten jít pryč protože mají reklamu aby se jim provoz zaplatil, místo toho nainstaluješ software, který je okrade. Ještě potom tvrdíš že nejsi zloděj. Vždyť to je neuvěřitelné... :)


Jimm

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #16 kdy: 27. 02. 2015, 17:52:33 »
A to slovo přinejmenším budeme ignorovat? No ok, ty blbe.  ;D

Jimm

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #17 kdy: 27. 02. 2015, 17:57:26 »
"Převažující právní názor dává zatím za pravdu stanovisku, že blokování reklam není zrovna legální"

#

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #18 kdy: 27. 02. 2015, 17:58:47 »
Co to plácáš? Přepnout TV? Při reklamě? To samozřejmě mohou, nikdo jim v tom nebrání... Tak to dělej na Rootu stejně jako s tv, když ti vyskočí reklama, odejdi... Nekradu, tudíž nejsem zloděj? Takže krádež duševního vlastnictví není zlodějna, protože to není hmotné?

Hele já to pro tebe shrnu ještě jednou, třeba to pochopíš: Pokud je za něco vyžadován poplatek a ty to používáš bez poplatku, je to zlodějna. Copak to není snadné a logické? Pokud jdeš na hajzlík a chtějí za něj deset korun, které nejsi ochoten dát za špinavý smradlavý hajzlík, otočíš se a jdeš pryč. Přijdeš sem a nejsi ochoten jít pryč protože mají reklamu aby se jim provoz zaplatil, místo toho nainstaluješ software, který je okrade. Ještě potom tvrdíš že nejsi zloděj. Vždyť to je neuvěřitelné... :)

Ty sis přihnul, ne ? Co do toho motáš nějaké duševní vlastnictví. Žádný poplatek vyžadován není, ještě jednou ti to posílám pro jistotu celé : http://www.root.cz/redakce/podminky-uzivani/
Je to webová stránka, jako každá jiná. Je volně přístupná a zdarma, tečka. To ostatní jsem shrnul ve svém dřívějším příspěkvu.
Čili tady máte 500,- a vypněte mi tu zkurveno reklamu, nebo budu dál používat adblock. Jiná možnost není. To je internet.

#

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #19 kdy: 27. 02. 2015, 18:00:14 »
"Převažující právní názor dává zatím za pravdu stanovisku, že blokování reklam není zrovna legální"

Dej mě k soudu. A ještě jednou mi řekneš blbe, tak ti přistane virtuální facka.


Lol Phirae

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #20 kdy: 27. 02. 2015, 18:26:14 »
Bude to jednodušší: poprosím kolegy, aby to na Rootovi vypnuli. ... uznávám, že to dost obtěžuje.

Děkujeme!  8)

Neni nutne kopirovat kazdou blbost, kterou nekde zahlednu.

+1,000,000  ;D

ET

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #21 kdy: 28. 02. 2015, 00:29:11 »
supr, dekuji za vypnuti (a i odkazy na adblock rulez), priznam se, ze jsem to ve foru (teda na googlu  ;)) nehledal

ET

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #22 kdy: 28. 02. 2015, 00:30:43 »
jo a ted koukam, ze to vypnute neni - pouze na foru to nefunguje, zkusim tedy ten adblock

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #23 kdy: 28. 02. 2015, 01:00:36 »
Adblock tedy nemám, protože nejsem zloděj.

Škoda, že se ti nepodařilo protlačit tu myšlenku, aby jsme tady na rootu byli pod skutečnýma identitama, alespoň bych věděl, komu mám nakopat prde... zadek.
Jinak tyhle dva názory dohromady o tobě vytváří dohromady docela zajímavý obraz, ani na to nepotřebuju propojovat databáze :D
Bible Kralická, přísloví 26

3 Bič na koně, uzda na osla, a kyj na hřbet blázna.
7 Jakož nejednostejní jsou hnátové kulhavého, tak řeč v ústech bláznů.
14 Dvéře se obracejí na stežejích svých, a lenoch na lůži svém.
27 Kdo jámu kopá, do ní upadá, a kdo valí kámen, na něj se obrací.

Krleš!

duše

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #24 kdy: 28. 02. 2015, 01:02:19 »
Takže krádež duševního vlastnictví není zlodějna, protože to není hmotné?

Ne, protože ho ukrást nejde. Dušení vlastnictví je nesmysl, ale pokud to budeme brát podle aktuálního významu, tak ukrást nelze. Takže smůla, ale třeba ještě něco dalšího vymyslíš.

marty

Re:zablokovani konetxtoveho menu na rootu
« Odpověď #25 kdy: 28. 02. 2015, 01:04:04 »
Adblock tedy nemám, protože nejsem zloděj.

Škoda, že se ti nepodařilo protlačit tu myšlenku, aby jsme tady na rootu byli pod skutečnýma identitama, alespoň bych věděl, komu mám nakopat prde... zadek.
Jinak tyhle dva názory dohromady o tobě vytváří dohromady docela zajímavý obraz, ani na to nepotřebuju propojovat databáze :D

No sláva, já už myslel, že jsem na to sám.

marty

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #26 kdy: 28. 02. 2015, 01:06:44 »
Aha, já mám novej nick. # to jsem psal já předtím.

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #27 kdy: 28. 02. 2015, 01:24:05 »
Hele já to pro tebe shrnu ještě jednou, třeba to pochopíš: Pokud je za něco vyžadován poplatek a ty to používáš bez poplatku, je to zlodějna. Copak to není snadné a logické?

No tohle je docela síla  :D
Dost možná si teď naběhnu, protože si z nás asi utahuješ, ale přesto odpovím jako bys mluvil vážně:

Vezmu housle a budu hrát na ulici. (Mohl bych hrát někde jinde než na veřejném místě, třeba v koncertním sále a vybírat vstupné, ale to já neudělám).
Budu hrát fakt dobře a lidem se to bude líbit.
Pod nohama budu mít cedulku, že za poslech je vyžadován poplatek. (Ta cedulka nebude moc viditelná, ale ti, kteří mě budou chodit poslouchat často, si jí asi časem všimnou)

Tak a teď mi pověz, kdo všechno je zloděj?
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."

marty

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #28 kdy: 28. 02. 2015, 01:31:19 »
On je vůbec nějakej divnej. Viz :
Co to plácáš? Přepnout TV? Při reklamě? To samozřejmě mohou, nikdo jim v tom nebrání... Tak to dělej na Rootu stejně jako s tv, když ti vyskočí reklama, odejdi...

Asi nechápe, že tady nedávaj reklamu pravidelně každejch půl hodiny, ale FURT. Buď je to troll, nebo vůl.

Re:Zablokování kontextového menu na Rootu
« Odpověď #29 kdy: 28. 02. 2015, 01:41:18 »
Ale to je přece nepodstatné, jestli reklama zabere na 5 minut celou obrazovku nebo jestli je v televizi permanentní reklamní proužek.
V obou případech mám právo reklamu nesledovat. Buď tak že na 5 minut odejdu nebo že si ten proužek přelepím páskou.

:) A jestli jsem to dobře pochopil, tak kdykoli na Jimma v televizi vyskočí reklama, tak od televize odejde, film nedodívá a na dotyčnou stanici už nikdy nepřepne ...?.
Filip Jirsák: "Úplně stejně se ale jedná o podvod, když uživatel zamlčí provozovateli webu, že blokuje reklamu."