Existuje vůbec funkční desktopová aplikace v Javě?

perceptron

Re:Existuje vůbec funkční desktopová aplikace v Javě?
« Odpověď #75 kdy: 30. 01. 2015, 11:26:12 »
Citace
Co vím, tak ta bílá/černá obrazovka uživatelům docela vadí. Protože v tu chvíli neběží ani repaint.
zatuhlo to, klikam na cancel, kurna cancel nejde, zatvaram modaldialog, kurna nejde, hybem oknom, kurna wtf omg woe black screen v dialogu, ctrl-alt-delete kill-task, goto root, java je pomala


nula

Re:Existuje vůbec vunkční desktopová aplikace napsaná v Javě?
« Odpověď #76 kdy: 30. 01. 2015, 11:31:01 »
Hele, cti, nez zacnes psat. To je jak psat si tady s debilem.
Zaprve mi porad cpes nejake pole, misto dynamickeho kontejneru.
Proste si udelas vlastni alokacni algoritmus (klidne se inspiruj z ArrayListu, nemaji to marny) a je vyreseno.
To jsem psal hned na zacatku, ze si to naimplementujes sam, pak to jde(tedy do chvile, nez se garbage collector rozhodne uvolnovat, ale to je uz jina vec.) Uz mne to fakt nebavi, tady porad vsechno opakovat.

perceptron


123

Re:Existuje vůbec funkční desktopová aplikace v Javě?
« Odpověď #78 kdy: 30. 01. 2015, 11:36:51 »
Citace
podstata je ta že zrovna tohle uživateli nevadí

Tak nevadí, akorát by si javisti mohli zvyknout měnit třeba kurzor myši nebo aspoň vypsat něco jako "čekej debile" - ono to pak opravdu vypadá, jako že aplikace prostě skapala a ona přitom šrotuje o stošest.

BrainLess

Re:Existuje vůbec funkční desktopová aplikace v Javě?
« Odpověď #79 kdy: 30. 01. 2015, 11:41:37 »
Ja bych to nehazel na Javu, ja spis nechapu nekoho kdo si to zvoli jako prostredek pro psani GUI aplikace.

Vzdyt je to prece super mit klienta co zere spoustu RAM a je radove pomalejsi ... krasny priklad Lotus Notes (Native vs Java).


BrainLess

Re:Existuje vůbec funkční desktopová aplikace v Javě?
« Odpověď #80 kdy: 30. 01. 2015, 11:43:16 »
Zatim nejvtipnejsi pocin Java-gurus byl pokus o napsani OS v Jave ;-)

atarist

Re:Existuje vůbec vunkční desktopová aplikace napsaná v Javě?
« Odpověď #81 kdy: 30. 01. 2015, 12:09:20 »
Hele, cti, nez zacnes psat. To je jak psat si tady s debilem.
Zaprve mi porad cpes nejake pole, misto dynamickeho kontejneru.
Proste si udelas vlastni alokacni algoritmus (klidne se inspiruj z ArrayListu, nemaji to marny) a je vyreseno.
To jsem psal hned na zacatku, ze si to naimplementujes sam, pak to jde(tedy do chvile, nez se garbage collector rozhodne uvolnovat, ale to je uz jina vec.) Uz mne to fakt nebavi, tady porad vsechno opakovat.

No to je problem ve zpusobu razeni prispevku tady ve foru :) Ale proc se tedy zacalo mluvit o ArrayListu?