Zkopírování adresářové struktury

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkopírování adresářové struktury
« Odpověď #15 kdy: 19. 12. 2014, 11:10:52 »
Linux nepozna nieco ako xcopy vo win ?
xcopy zdroj\*.mp3 ciel /E
(vytvori strukturu a skopiruje co treba, vratane prazdnych adresarov)

Tak na Widlich tezko do toho xcopy pridate jeste prikazy pro konverzi do jineho formatu a o to tu jde. Prectete si dotaz.
Radsej si to precitaj ty co sa pyta, pomozem ti

Citace
...ale ty nově vzniklé MP3 pak potřebuju přemístit do nových adresářů jejichž struktura bude stejná jako ve které jsou ty zdrojové FLACy, ale to nemůžu přijít jak mám udělat. Je na to nějaký fígl?

Tak jsem si to precetl jeste jednou. Tak vezmu xcopy a co dal? To jako prolezu zdrojovy strom, ke kazdemu flacu si udelam mp3, pomoci xcopy vykopiruji mp3 ven a pak ten strom prolezu jeste jednou a ty mp3 ze zdrojoveho adresare smazu? Wow, to vypada efektivne! Proc to udelat v jednom pruchodu a sazet zkonvertovane mp3 rovnou do nove adresarove struktury, kdyz to lze udelat na nekolik pruchodu mnohem sloziteji, hlavne kdyz pouziju xcopy.

Precti si muj navrh. Tam se data cpou pres rouru z mplayeru do lame, ktery to nakoduje rovnou do adresare, kam to patri. Chapu, xcopy ma sve vyhody a to, ze do nej nelze zakomponovat konverzi do mp3 je nepodstatny detail. Asi si budu muset xcopy rozjet v Linuxu pod Wine, protoze mi opravdu chybi. Pri trose stesti uz nekrachuje pri vetsich objemech dat, jako ve Widlich 98.


Polon

Re:Zkopírování adresářové struktury
« Odpověď #16 kdy: 19. 12. 2014, 12:37:38 »
Tak mp3fs vyřešil můj problém naprosto dokonale a elegantně. Přiznám se že mě ani ve snu nenapadlo, že by něco takového mohlo existovat  :o

Re:Zkopírování adresářové struktury
« Odpověď #17 kdy: 19. 12. 2014, 12:50:59 »
Tak mp3fs vyřešil můj problém naprosto dokonale a elegantně. Přiznám se že mě ani ve snu nenapadlo, že by něco takového mohlo existovat  :o

Taky koukám, jak buk!
To mp3fs je hodně zajímavá vychytávka!
Gratuluji ...

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Zkopírování adresářové struktury
« Odpověď #18 kdy: 19. 12. 2014, 12:51:43 »
Ani mě to nenapadlo, dozvěděl jsem se to taky tady :-) Je to fakt elegantní a naprosto bezproblémově funkční řešení.

Re:Zkopírování adresářové struktury
« Odpověď #19 kdy: 19. 12. 2014, 12:51:50 »
...
Tak jsem si to precetl jeste jednou. Tak vezmu xcopy a co dal? To jako prolezu zdrojovy strom, ke kazdemu flacu si udelam mp3, pomoci xcopy vykopiruji mp3 ven a pak ten strom prolezu jeste jednou a ty mp3 ze zdrojoveho adresare smazu? Wow, to vypada efektivne! Proc to udelat v jednom pruchodu a sazet zkonvertovane mp3 rovnou do nove adresarove struktury, kdyz to lze udelat na nekolik pruchodu mnohem sloziteji, hlavne kdyz pouziju xcopy.

Precti si muj navrh. Tam se data cpou pres rouru z mplayeru do lame, ktery to nakoduje rovnou do adresare, kam to patri. Chapu, xcopy ma sve vyhody a to, ze do nej nelze zakomponovat konverzi do mp3 je nepodstatny detail. Asi si budu muset xcopy rozjet v Linuxu pod Wine, protoze mi opravdu chybi. Pri trose stesti uz nekrachuje pri vetsich objemech dat, jako ve Widlich 98.

Jardóóóóóóó!!!
 ;D  ;D  ;D


NooN

Re:Zkopírování adresářové struktury
« Odpověď #20 kdy: 19. 12. 2014, 13:44:31 »
Tak jsem si to precetl jeste jednou. Tak vezmu xcopy a co dal? To jako prolezu zdrojovy strom, ke kazdemu flacu si udelam mp3, pomoci xcopy vykopiruji mp3 ven a pak ten strom prolezu jeste jednou a ty mp3 ze zdrojoveho adresare smazu? Wow, to vypada efektivne! Proc to udelat v jednom pruchodu a sazet zkonvertovane mp3 rovnou do nove adresarove struktury, kdyz to lze udelat na nekolik pruchodu mnohem sloziteji, hlavne kdyz pouziju xcopy.

On sa nepytal ako ma vytvorit tie jednotlive subory, on sa pytal ako ich potom ma dostat do rovnakej struktury inde.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zkopírování adresářové struktury
« Odpověď #21 kdy: 19. 12. 2014, 14:30:09 »
Tak jsem si to precetl jeste jednou. Tak vezmu xcopy a co dal? To jako prolezu zdrojovy strom, ke kazdemu flacu si udelam mp3, pomoci xcopy vykopiruji mp3 ven a pak ten strom prolezu jeste jednou a ty mp3 ze zdrojoveho adresare smazu? Wow, to vypada efektivne! Proc to udelat v jednom pruchodu a sazet zkonvertovane mp3 rovnou do nove adresarove struktury, kdyz to lze udelat na nekolik pruchodu mnohem sloziteji, hlavne kdyz pouziju xcopy.

On sa nepytal ako ma vytvorit tie jednotlive subory, on sa pytal ako ich potom ma dostat do rovnakej struktury inde.

Jiste. A na konci ocekava co? Adresarovou strukturu s mp3, uplne stejnou, jako mel s temi FLACy, ne prazdnou adresarovou strukturu vytvorenou xcopy, u ktere bude resit, jak ji zaplnit mp3. Samozrejme, muze napriklad pouzit moje reseni nebo si ho upravt, ale take muze disk v Linuxovem stroji namontovat pres SAMBA do Widli a pouzit xcopy k vytvoreni zdresarove struktury. Ke kazdemu problemu lze najit i mnohem blbejsi reseni, nez jakekoliv jine.

Jinak si vsimnete, ze nakonec sve pozadavky uplne predefinoval a spokojene pouziva mp3fs, takze priste zkuste myslet trochu za hranice doslovne formulace otazky.

NooN

Re:Zkopírování adresářové struktury
« Odpověď #22 kdy: 20. 12. 2014, 10:52:31 »
Och ....
xcopy kopiruje len adresarovu strukturu?
Xcopy kopiruje subory tak, ze zachovava adresarovu strukuru, tzn. da si kopirovat len mp3 a v starej ich da potom zmazat.
Samozrejme existuju rozumnejsie sposoby, ja len reagujem presne na to co sa pytal.