Rozbil se mi Facebook

Hmmm

Re:Rozbil se mi Facebook
« Odpověď #15 kdy: 17. 12. 2014, 20:00:55 »
Ja narozdil od dmntu jako ty nejdriv hledam a proto necitim potrebu se ptat na cypoviny.
A ja sa na nieco pytam?  ;D


Jan Kulhánek

Re:Rozbil se mi Facebook
« Odpověď #16 kdy: 17. 12. 2014, 22:54:26 »
Děkuji některým z vás, kteří pochopili, že může jít o skutečně nepříjemný problém, pokud Facebook nepoužíváte jen jako kecálek, ale způsob PR. Kdo totiž dnes nepoužívá sociální sítě k propagaci svého produktu či služeb, ten prostě podle mého zandebává mocný kanál za minimální výdaje. Ale k rpoblému - VYŘEŠENO.

Nakonec jsem si našel seznam speciálních formulářů pro komunikaci s Facebookem a na dva z nich poslal v angličtině popis svého problému. Sice se mi nikdo neozval, ale cca po pěti dnech vše začalo fungovat jako dřív, po příhlášení se pod svým pracovním účtem se opět objevil seznam mých stránek a přístup k jejich administraci a publikování nového obsahu. Jestli se to "opravilo samo" (šlo o nějakou dočasnou chybu na straně FB) nebo reagovali na mé výzvy, to už se asi nedozvím.

Ještě ten seznam formuláří, třeba se to bude někomu hodit:
http://www.sunitka.cz/c/471-jak-kontaktovat-facebook

   

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Rozbil se mi Facebook
« Odpověď #17 kdy: 17. 12. 2014, 22:57:12 »
Koukam, ze uz je to tu zase zrale na pestni reseni sporu. Prosim, dejte pak video na YT, at vidime, kdo mel pravdu.

Hmmm

Re:Rozbil se mi Facebook
« Odpověď #18 kdy: 18. 12. 2014, 08:12:45 »
Jan Kulhánek: Gratulujem. Aspon, ze to dobre skoncilo. Viem aky velky vyznam ma FB propagacia pre podnikanie. :)

j

Re:Rozbil se mi Facebook
« Odpověď #19 kdy: 18. 12. 2014, 08:59:35 »
Kdo totiž dnes nepoužívá sociální sítě k propagaci svého produktu či služeb, ten prostě podle mého zandebává mocný kanál za minimální výdaje.

Kdo nepouziva podobny hovadiny, ten ma aspon mozek.

Jan Kulhánek: Gratulujem. Aspon, ze to dobre skoncilo. Viem aky velky vyznam ma FB propagacia pre podnikanie. :)
Jo, to vizejo ... asi jako Poenzi a dalsi na klouby ...


Hmmm

Re:Rozbil se mi Facebook
« Odpověď #20 kdy: 18. 12. 2014, 09:08:19 »
Kdo totiž dnes nepoužívá sociální sítě k propagaci svého produktu či služeb, ten prostě podle mého zandebává mocný kanál za minimální výdaje.

Kdo nepouziva podobny hovadiny, ten ma aspon mozek.

Jan Kulhánek: Gratulujem. Aspon, ze to dobre skoncilo. Viem aky velky vyznam ma FB propagacia pre podnikanie. :)
Jo, to vizejo ... asi jako Poenzi a dalsi na klouby ...
O tom si podebatime, az sa odstahujed od mamicky a zacnes podnikat  ;)

Jan Kulhánek

Re:Rozbil se mi Facebook
« Odpověď #21 kdy: 18. 12. 2014, 14:54:28 »
Trochu mě zaráží různá úroveň komentářů k tématu. Často místo věcné debaty osobní pošťuchování...
Z linuxových diskusních fór nebo blogu na Rootu jsem zvyklý na věcné reakce, často profi informace.
Jestli je používání FB pro PR slabomyslností, pak by mě fakt zajímalo PROČ? A co je špatné na využívání sociální sítě k vytváření komunity potenciálních klientů?

Hmmm

Re:Rozbil se mi Facebook
« Odpověď #22 kdy: 18. 12. 2014, 15:11:38 »
Trochu mě zaráží různá úroveň komentářů k tématu. Často místo věcné debaty osobní pošťuchování...
Z linuxových diskusních fór nebo blogu na Rootu jsem zvyklý na věcné reakce, často profi informace.
Jestli je používání FB pro PR slabomyslností, pak by mě fakt zajímalo PROČ? A co je špatné na využívání sociální sítě k vytváření komunity potenciálních klientů?
No... to mas tak, niekto si musi zvysovat ego tym, ze je hrdy, ze ignoruje Facebook a rovnake chovanie si vynucuje aj od ostatnych... Pretoze je to ta jedina spravna pravda, pretoze to tak robi on.

Eskymák_

Re:Rozbil se mi Facebook
« Odpověď #23 kdy: 18. 12. 2014, 15:14:02 »
Já bych na linux fóru spíš očekával rady typu:

RTFM

UTFG

rm -rf